Sev Yeter 157. Bölüm Özeti 22 Ocak Salı Fragmanı

Burak 06 Ara 2018 Sev Yeter  0

Ishita ve Shagun buluşurlar. Ashok dışarıdan onları gözetler ve içeri girmeye çalışır. Güvenliğe yalan söyleyerek kapıyı açmasını ister ancak başaramaz. Birkaç tel alarak kendisi kapıyı açmaya çalışır bu sırada bir adam görür ve ondan depoda sivrisinek olduğunu bu yüzden ilaçlamasını ister. Ishita, Raman’ı merak ettiği için gitmiştir ve Ashok da depoyu Shagun’un üstüne kilitlemiştir… Shagun içerde tek başınadır, sürekli öksürür ve durumu kötüye gitmeye başlar. Abhishek’i arayıp onu kurtarmasını ister ancak daha karakola yeni varmıştır ve hemen Ishita’yı arayarak durumu anlatır. Ishita’nın gelidğini gören Ashok saklanır ve kapı açılır.

 

Sev Yeter 22 Ocak Salı Özeti 157. Bölüm Tüyoları

Sudha topalantıda Raman’ın da söz sahibi olmasını ister. Bu Raman’ı şaşırtsa da oğullarını görmenin Sudha’ya iyi geldiğini düşünmektedir.Rohan ve Karan ev işlerini yapmaya devam ederler. Yakında bundan kurtulacaklarını, annelerinin intikamlarını alacaklarını düşünmektedirler.
Raman eski çalışanlarının birinin kızından bir e-posta alır. Adamın ölümünden Raman’ı sorumlu tutup, şirketten hiçbir yardım almadıklarından bahseder. Kayıtları kontrol edip şirketin adını temizlemeleri gerekmektedir.

Vandu, Ashok’un misafir odasında uyuduğunu görür. Ashok uykusunda konuşuyordur. Raman, yaşıyor, ikisi beraber, onu gözlerimle gördüm, kandırıldın der. Vandu her şeyi duyar.Ashok Bhalla’ların evine gelir. Herkes onu gördüğüne şok olur. Ashok, Shagun’la buluşmaya geldiğini söyler.
Ishita ve Ashok arasında tartışma çıkar.

Ashok, Ishita’dan Raman’ı öldürmesini ister aksi halde planını herkese anlatacaktır. Ishita teklifi reddeder ancak Ashok kararlıdır. Ruhi,Adi ve Shagun’un karnındaki bebeğini öldürecektir bu yüzden Ishita’dan bin kere daha düşünmesini ister.

Ishita, Simmi’ye yaşananları anlatır ve herkesle toplayıp bir plan yapmaları gerektiğini söyler. Raman Kolkata’ya iş seyahatine gitmeye hazırlanır ancak Ishita Ashok’un tehditleri yüzünden çok endişelidir. Raman’ın başına bir şey geleceğinden korkar. Döndüğünde Shagun ve bebeğinin yaşadığını söylemeyi düşünür.

Ishita, Shagun, Prateek ve Abhishek’e Ashok’un Raman’ı öldürmekle tehdit ettiğini söyler. Ashok’u hapise göndermeyi düşünürler ancak hiçbir kanıtları yoktur ve bir de aralarındaki muhbirle ilgilenmeleri gerekmektir. Ishita, Raman’ı öldürmüş gibi yapacaklarını söyler. Ailesine Raman’la birlikte bir yere gittiklerini ve Raman’ın orada öldüğünü söyleyecektir. Muhbir hemen Ashok’a olan biteni anlatacak ve Abhishek’te onu yakalayacaktır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 157. Bölüm Özeti 22 Ocak Salı Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Muhbir sarika Ashok Sarikayi tehtid ediyo diye işbirliyi yapiyo çünkü ashok sarikanin sirini bilyo Sarikanin siri Rohid Sarikayla Rominin çocuku değil Evlatlik edinmiş

  2. leyla dedi ki:

    muhbir sarika

  3. Anonim dedi ki:

    Muhbir kim acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir