Sev Yeter 156. Bölüm Özeti 21 Ocak Pazartesi Fragmanı

Burak 05 Ara 2018 Sev Yeter  0

Bölüm, Ruhi’nin Karan ve Rohan’a kanepeyi bozmaması için rica etmesiyle başlar. Rohan aynı zamanda annesini aramak istemektedir ancak telefon kapalıdır. Sabir hattan da arayamazlar o da kesilmiştir. Ishita sinirlenir ve onlara ders vermekte kararlıdır. Ev işlerini onlara yaptırmıştır ve hala kızlarına nasıl böyle davrandıklarını anlayamaz. Sudha oğullarını geri almak için Bhalla’ların evine gidecektir ve değişmiş gibi yapıp iyi davranarak çocuklarını alacağını düşünmektedir.

Sev Yeter 21 Ocak Özeti 156. Bölüm Tüyoları

Simmi Rohan ve Karan’ı uyandırır. Onlardan çay yapmasını ister. Reddederler. Rohan bize iş yaptıramazsınız diyerek onlarla tartışmaya başlar. Aaliya kendine tokat atar ve bunu Rohan yapmış gibi göstereceğini söyleyerek polisi aramalarını ister. Ruhi ağlıyor ve müfettişi çağırır. Ishita aile içi şiddete yönelik cezayı ister.

Müfettiş tam onları alırken Aaliya onları durdurur ve Rohan’dan bir daha ona el kaldırmayacağına dair söz ister. Rohan masumdur ancak söz verir. Rohan ve Karan’ın kıyafetlerini bekçiye verirler. Onlara da daha rahat çalışmaları için birer pijama takımı verip dalga geçerler.

Sudha gelir. Rohan onu gördüğü gibi sarılıp eve dönmek istediğini, burada onlara çok iş yaptırdıklarını söyler. Ishita, Sudha’yı gönderir ve oğulları için getirdiği eşyaları geri göndererek çeyiz kabul etmediklerini söyler. Sudha hala hisselerin çoğuna sahiptir ve Raman’a aynı oğullarına yapıldığı gibi işkence yapmaya kararlıdır. Raman bir telefon alır ve acilen gider. Sudha bazı insanlarla bir toplantı ayarlamıştır.

Bala eve gelir ve kredisinin onaylandığını herkese söyler. Suraj,Bala’nın kredi çekini aldığını öğrenir ve böyle büyük bir borca girdiği için sevinir. Prateek bıraktığı çantalarını almaya gelir, Ashok içine mikrofon koymuştur. Prateek tam da bir sonraki planını anlatırken birisi çantaya çarpar ve ses kesilir.

Sarika, Ishita’dan telefonunu alır ve arabayla ayrılır. Ishita onu takip eder ve durdurup planını bildiğini söyler. Sarika durumlarının çok kötü olduğundan ve ne ondan ne de Raman’dan para isteyemediğinden bahseder. Ishita ne olursa olsun yanlarında olduklarını söyleyerek Sarika’yı teselli eder.

Ashok ile Ishita’nın planını düşünür. Eğer Shagun öldüyse nasıl bu kadar çok şey bilebilir. Hastaneye gider ve Shagun’un ölüm sertifikasını bulamaz. Ishita’nın büyük bir oyun oynadığını ve onu yenmesi gerektiğini söyler. Ishita’nın arama kayıtlarını ulaşır ve oradan Shagun’un numarasını bulur. Kredi kartı şirketinden arıyormuş gibi yapıp onunla konuşur ve artık Shagun’un yaşadığına emindir.

Ishita Shagun’u arayıp herkesin yemeğe gittiğini ve eve gelmesini söyler. Herkes daha gitmemiştir ve depoda buluşacaklardır. Bayan Bhalla Shagun’u görür…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 156. Bölüm Özeti 21 Ocak Pazartesi Fragmanı” üzerine 3 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Sev yeter 157 bolum

 2. asli uslu dedi ki:

  Admin ben sizden bir sey soracaktim belkide bazilari beni yanlis anlayacak ancak ben cok merakli bir insanimdir bu dizileri okudukca bir seyi merak ettim .herhalde dizileri yazanlarin emeginin karsiligi veriliyordur cunki bunca zamandir her bolumu yaziyorlar bu kadar emek harciyorlar ben cook merak ediyorum. dizileri yazan insanlara bolum basina ne kadar ucret veriyorsunuz lutfen cokk rica ediyorum cevaplandirin cook merak ediyorum

  1. Göker dedi ki:

   Aylık olarak maaş ödüyoruz. Siz ne kadar reklama tıklarsanız onlarda o kadar kazanıyor. Özet yazmak gerçekten zor bunun için sizlerde elinizden geldiği kadar reklamlara tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.