Sev Yeter 155. Bölüm Özeti 18 Ocak Cuma Fragmanı

Burak 03 Ara 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 155. Bölüm Özeti 18 Ocak Cuma Neler Yaşanacak ?

 

Bölüm, Raman’ın herkesle eve gelmesiyle başlar. Raman kendini çok çaresiz hissetmektedir ve intihar etmeyi düşünmektedir. Ishita herkesin ona ihtiyacı olduğunu, Tanrıya olan inancını kaybetmemesini ister. Ruhi ve Aaliya’ya, Rohan ve Karan tarafından hayatlarını mahvettikleri gerekçesiyle tazminat davası açılmıştır.  Aaliya tazminatta istenen yüksek meblayı tartışmak için Rohan’ı zor da olsa kahve içmeye ikna eder.

Simmi ve Ishita avukatla konuşur. Simmi, Shikha’yı ikna edip etmediğini sorar, bir planları vardır. Rohan tazminattaki 100 milyon rupi maddesinin kaldıracaktır ancak bir şartı vardır. Hem Aaliya’nın babası ayaklarına kapanıp özür dileyecektir hem de Raman özür dileyecektir. Aaliya bunu kabul etmez ancak her şey Karan tarafından videoya kaydedilmiştir.

Ishita, boşanma davası için bir boşluk bulmuştur. Eğer koca kadını terk eder ancak kadın boşanmak istemezse mahkeme onları boşamayacaktır. Sudha direnmekte kararlıdır. Ishita, Sudha’nın çocuklarına evliliğin bozulmaması gereken kutsal bir şey olduğunu öğretecektir. Onlar sadece annesinden kötü etkilenen aslında özünde iyi insanlardır…

Sudha hâkime ellerindeki videoyu gösterir ve çocuklarının dövüldüğü, işkence yapıldığı konusunda ısrarcıdır. Ishita da yargıca Sudha’nın çok tehlikeli, yalancı bir kadın olduğunu ve kızlarının güvende olmadığını söyler. Hâkim Ishita’yı haklı bulur.

Sudha, Bhalla’larla uğraşmakta kararlıdır. Avukatına orta yolu bulmayacağını söyler. Çocuklarını geri istiyordur.Ishita, Raman ve evdekiler Rohan ve Karan’a ders öğretmekte kararlıdır. Onlar tam oturacakken koltuklarını çekerler, masa da kendilerine yer bulamazlar ve yerde yatmak zorunda kalırlar. Bakalım eşlerine saygı duymayı öğrenebilecekler midir?

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 155. Bölüm Özeti 18 Ocak Cuma Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Melisa dedi ki:

    Özetler çok iyi gereksiz uzatmadan tadında yazılmış

  2. Anonim dedi ki:

    Siz cok ileri bolumleri yazdiz qaliba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.