Sev Yeter 154. Bölüm Özeti 17 Ocak Perşembe Fragmanı

Burak 02 Ara 2018 Sev Yeter  0

Bölüm, Mani’nin ailesine avukatına konuştuğunu söylemesi ve avukatı Sudha ve oğullarına karşı dava açmaları gerektiğini öne sürmesiyle başlar. Ruhi kesinlikle bunu yapmaları gerektiğini söyler çünkü Sudha ve oğullarına ders vermeleri gerekmektedir. Aniden, Ruhi ve Aliya’ya karşı protesto eden bir grup kadını duyalar. Sudha, gelinleri tarafından saldırıya uğradığını iddia eder. Korunma ve adalet ister. Media gelir. Sudha dramasına devam eder.

 

Sev Yeter 17 Ocak Perşembe Özeti

Raman, eğer protestocuları tatmin ederse, yüzüne siyah boya süreceğini söyler. Sudha, adaletsizlik yapıldığı için bunu Raman’a yapacağını söyler. Pihu bunu engellemeye çalışır. Ishita ve Raman Pihu’un elinde yağ / renk görür ve Sudha’nın yan taraftaki Pihu’u hareket ettirmek için yanmış elini kullandığını hatırlatır.

Sudha, Raman’ın kızlarının ona zarar verdiğini kanıtlamıştır. Sudha elinde doktor raporu olduğunu söyler. Ishita, Sudha’nın kendi hastanesi olduğunu ve bunu kolaylıkla yapabileceğini söyledikten sonra bileğindeki sahte yanık makyajını bozar. Herkes şoktadır. Müfettiş, Sudha’yı tutuklamaları gerektiğini söyler. Sudha, Rohan ve Karan tutuklanır.

Evde, herkes Diwali’deki iyi başlangıçtan bahseder. Bayan Bhalla, Sudha’nın şimdiye hapiste olacağını söyler ancak Simmi onun çok zeki olduğunu, abisin intikamını her şekilde alacağını söyler. Ishita odaya gelir ve ağlar. Raman ne olduğunu sorar. Ishita, Aaliya ve Ruhi’nin daha önce çok acı çektiğini ve çok masum olduklarını söyler. Raman olan her şeyi hatırlar ve Ruhi ve Aaliya’yı ağlatan herkesten intikam alacaktır.

Sudha, Kaushalya, Rohan ve Karan’a bağırmaktadır. Kaushalya, Ishita’dan şikayetini geri çekmelerini ister. Raman imkânı olsa onu astıracağını ve yerinin orası olduğunu söyler. Shweta Raman’ı arar ve banka yetkililerinin şirketi mühürlemek istediğini, kredinin ofis mülküne karşı alındığını, EMI’ye ödeme yapılmadığını ve Sudha’nın %51 ortak olduğu için onunla görüşmek istediklerini söyler.

Raman ya Sudha’yı çıkarıp şirketini kurtaracaktır ya da şikayetini geri çekmeyip her şeyini kaybedecektir. Şirketi kaybetmeyi seçer. Ishita şirket çalışanları için şikâyeti geri çeker. Ancak Sudha çalışanları sayesinde hapisten çıkmış olsa da onlara beklenen ikramiyelerini vermeyi reddeder. Sudha aşağılandığı için intikam alacaktır. Sudha bir Diwali organize eder ve bir şeyler planlamaktadır.

Herkes Sudha hakkında tartışmaktadır. Bir şartla çalışanlara ikramiyelerini verecektir. O ve Ishita dans etmelidir. Ishita kazanırsa parayı verecektir ancak kaybederse elleri boş döneceklerdir. Herkes Ishita’yı cesaretlendirmeye çalışır. Sudha piste iğne koymuştur. Ishita’nın ayakları kanamaya başlar ve yere düşer. Yarışı kaybetmiştir.

Raman ikramiyeri vermesi için Sudha’ya yalvarır. Ancak hisselerinin hepsini ona devrederse Sudha ikramiyeyi verecektir. Raman evrakları imzalamak üzereyken herkes bunu yapmaması konusunda ısrar eder. Bir çalışan istedikleri tek patronun Raman olduğunu, şirkette çok emeği geçtiğini söyler. Raman evrakları fırlatır ve Sudha bu durum karşısında şok olmuştur.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 154. Bölüm Özeti 17 Ocak Perşembe Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. yok dedi ki:

  iyi

 2. emma dedi ki:

  merhaba dizini çooooooooooooooooooooooooook sewdim!

 3. zuhra akgül gülnahal dedi ki:

  merhaba dizi güzel olmuş !!!!!!!!

 4. Anonim dedi ki:

  Bölüm özeti yanlış olmuş.Bu özet 2018 yılının kasım ayı bölümünün özeti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir