Sev Yeter 153. Bölüm Özeti 16 Ocak Çarşamba Fragmanı

Burak 30 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 153. Bölüm Özeti 16 Ocak Çarşamba Neler Yaşaanacak ?

 

Bölüm, herkesin Aaliya ve Ruhi hakkında konuşmasıyla başlıyor. Raman’ın hissedarlar toplantısı için ofise gitmesi gerekmektedir. Bu sırada Sudha, Bhalla’ların aile fotoğrafını fırlatır ve Raman’a sizi mahvedicem der. Ishita, Sudha’nın %51 ortak olduğunu ama Raman’ın da %49 ortak olduğunu unutmamasını söyler. Sudha %51 her şeyin ona ait olduğunu ve kararları kendisinin verdiğini söyler.

Chopra, Sudha’nın zeki bir kadın olduğunu ve oğlunun adına bazı hisseleri satın aldığını söyler. Eğer onu ikna edebilirlerse, şirketi istedikleri gibi yönetebileceklerdir. Simmi, Sudha’nın oğlunun,annesine karşı geleceğinden şüphelidir. Ishita, onun hakkında bilgi edinip onunla buluşacaklarını söyler.

 

Rohan banyoya saklamıştır. Karan’la birlikte giderler. Raman ve Simmi binaya gelirler. Simmi, Ishita’ya Rohan ve Karan’ın Sudha tarafından kaçırıldığını ve Raman’ı tehdit ettiğini söyler. Ishita peşlerinden gider.  Raman yapıya ulaştığında Rohan ve Karan diye bağırır, yardım ister. Onları vincin ucunda asılı görünce şok olur. Çocukları bırakması için Sudha’yla pazarlık yapar. Sudha bir şişe viski içmesini ister. Bu her şeyi kolaylaştıracaktır. Ishita olay yerine gelir. Hem çocukları asılı hem de Raman’ı içerken görünce şok olur.

Ishita, Raman’dan şişeyi almaya çalışır ve ona içirmekle ne yapmaya çalıştığını sorar. Sudha abinin alkolik olduğunu ve Raman’ın onun yaptığı şeyi yapacağını söyler. Ama burada bir ters köşe vardır. Raman kendini vurmayacaktır. Bunu Ishita yapacaktır. Mani,Simmi,Ruhi,Aliya oraya giderler. Ishita, Sudha’ya Raman’ı vuramayacağını söyler. Ancak bunu yapmasza Sudha çocukları öldürecektir.

Ishita sonunda kabul eder ve silahı Raman’a doğrultur. Daha sonra Sudha’ya. Onun yaşamaya hakkı olmadığını söyler.Raman bunu yapmamasını ister. Ishita çocuklara ateş eder. Ancak kimse yaralanmaz. Sudha onun çocukları olduklarını söyler ve serbest kalırlar. Ishita, Sudha’ya her şeyi zaten bildiğini söyler.

 

Rohan, Ishita ve ailesi yüzünden hem amcasını kaybetmiş hem de annesinin çok acı çektiğini görmüştür. Bu nedenle annesi için, planın bir parçası olarak Aliya ile sahte evlilik düzenlemiştir. Rohan ve Karan’ın sahte annesi Sudhu’nun kız akrdeşi Koko’dur. Bhallalar eve gelir ve herkese her şeyi anlatır. Bayan Toshi olanlara inanamaz. Ishita bunu yasal yoldan çözmeleri gerektiğini söyler. Aliya olanlar için kendini suçlamaktadır. Ishita, Sudha’nın sakin kalmayıp bir şeyler çevireceğinden emindir…

İnstagtam Sayfamız Açıldı Takip Etmek İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 153. Bölüm Özeti 16 Ocak Çarşamba Fragmanı” üzerine 3 yorum

 1. çiçek dedi ki:

  sudha kim?

 2. zuhra akgül gülnahal dedi ki:

  pek anlamadym ama çok güzelmiş

  iýi dileklerimle

 3. Anonim dedi ki:

  Bölüm özeti yanlış olmuş.Bu özet 2018 yılının kasım ayı bölümünün özeti.Yani birkaç hafta önce yayınlanan güncel bölümün özeti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.