Sev Yeter 152. Bölüm Özeti 15 Ocak Salı Fragmanı

Burak 30 Kas 2018 Sev Yeter  0

Bölüm, Ashok’un Shagun’a Raman ile daha da derinleşen rekabetini anlatmasıyla başlar. Onun nişanlandığını ve Raman’ın ittifakının iptal edildiğini söyler. Shagun’dan Raman’ı öldürmesini ister.Nu yapması için 24 saati olduğunu,aksi halde kendi yapacağını söyler. Shagun Ishita’ya bebeğin onun olduğunu, Raman ve Shagun’un hiçbir şeye sahip olmadığını söyler, Ishita’nın çocuğunun yalnızca vekilen annesidir. Taşıyıcı annelik belgelerini Ishita’ya gösterir.

Shagun, Ishitaya Ashok’un planından bahseder. Polise gidemediğini ve onu takip ettiğini anlatır. Bhalla ailesindeki birilerinin ona bilgi verdiğini söylediğinde Ishita şok olur. Ishita ve Shagun, Ashok’u alt etmek için plan yapmaya başlarlar.Planları,Ashok’un,Ishita’nın Shagun olduğuna inanması ve her şeyi anlatmasıdır.

Ishita, Shagun’un nerede olduğunu ve sahte ölümünü göst3eren videoyu gönderdiğini söyler. Raman,Mihie,Abhishek ve kendisinin,Shagunu kurtarmak için oraya gittiğini,daha sonra gerçekten kavga ettiklerinin Shagun’un atladığını söyler.  Abhishek,Shagun’un 6. Kattan atladığını ancak ekibinin onu 5. Katta yakaladığını söyler. Ishita, Shagun’un beden dilini ve tutumunun onun için Ashok’u ikna etmesinin zor olduğunu söyler.

Ashok’un lisanssız silah satın aldığını ve Bhalla evinde sakladığını söyleyen Abhishek ile öfkelidir.Birisi silahı alıp Ruhi’nin çantasına saklamıştır. Shagun, Ashok’u destekleyen kişinin kim olduğunu öğreneceklerini ve Raman’ın Karwachauth gününde hayatını riske atması gerektiğini söyler. Abhishek, Prateek’e teşekkür eder, Ishita bana depo anahtarını verdi ve Prateek’e depoyu hazırladım der. Abhishek ve Ishita eve gelir. Abhishek, neden her zaman Shagun gibi davranmadan önce dua ettiğini sorar. Ishita ağlar ve bunu yaparken incindiğini söyler. Abhishek, bunu ailesi ve Raman için yaptığını,bu yüzden suçluluk hissettiğini söyler. Ishita,böyle davranmasına sebep olacak insanı bulmakta kararlıdır.

Ishita, Raman’ın uyuduğunu görür ve banyoya gider. Shagun’u arar ve konferans görüşmesinde de Abhishek ve Prateek’in olduğunu söyler. Prateek, elinde ağrı olan kişiyi bulmak için planı olduğundan bahseder. Mrs. Bhalla’ya puja yaptıracaktır ve böylece herkesin elini görebileceklerdir. Abhishek kendi yoluyla araştıracağını söyler ve görüşme biter. Birisi Bhalla evine gelir ve ilk yardım çantası arar. Kadın el burkulması için ilk yardımı yapar ve elini bandajlar. Kadın Simmi olarak gösterilir.

Herkes Ishita’yı normal olarak gördüğünü gülümsemektedir. Prateek, Shagun’un ruhundan kurtulmak için puja önerir, ruhu huzur bulacak ve bu evden ayrılacaktır der. Simmi elini tutar ve Bayan Bhalla’ya Ananya’ya ilaç alması gerektiğini söyler. Bayan Bhalla, eline ne olduğunu sorar. Simmi, Ananya’ya oynarken incittiğini söyler. Abhishek,bekçilere eli bandajlı kimseyi görür görmediklerini sorar. O sırada Simmi arabayı alır ve uzaklaşır. Shagun check-up için uzak ama güvendiği bir hastaneye gider ve orada Simmi’yi görür. Elini incittiğini öğrenir ve çıkışta Simmi’yi takip eder.

Bala’nın annesi Shagun’un resmini çelenklerde görünce şok olur. Tüm bunların ne olduğunu sorar, Shagun’u yolda gördüğünü söyler. Ishita,Bala’nın annesini Shagun’un yaşadığını söylememesi için ikna etmeye çalışır. Bala’nın annesi, Shagun’un öldüğü konusunda onunla birlikte herkese yalan söyledin der. Ishita bunu ailesi için yaptığını, Ashok’a yardım eden kişiyi bulmak için, Raman için yaptığını söyler, kimseye söylememesini rica eder.

İnstagram Sayfamız Açıldı Takip Etmek İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 152. Bölüm Özeti 15 Ocak Salı Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. çiçek dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benjede çok güzel olmuş ellerinize saglyk

  iýi dileklerle

 2. Anonim dedi ki:

  yani pek anlamadım ama elinize zağlık

 3. Göker dedi ki:

  Herkese Merhaba,

  Sev Yeter özetlerini artık yeni editörümüz Deniz hanım hazırlıyor. Yorumlarınızla kendisine alışma sürecinde yardımcı olmayı unutmayın.

  Keyifli okumalar….

  1. Melisa dedi ki:

   Ben çok beğendim özeti. Elinize yüreğinize sağlık Deniz Hnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.