Sev Yeter 151. Bölüm Özeti 14 Ocak Pazartesi Fragmanı # Raman Ölümden Dönüyor

Burak 29 Kas 2018 Sev Yeter  0

Bölüm Vandu’nun Amma ile telefonda konuşması ile başlıyor. Vandu yolda olduğunu ve çocuklar için maytap alıp geleceğini söyler. Fakat cüzdanını okulda unutmuştur ve aldıklarının parasını veremez. Daha sonra alacağını söylerken tesadüfen Suraj oradadır ve aldıklarının ücretini ödemek ister. Vandu teşekkür ederek teklifi geri çevirir. Suraj faturaya bakar ve aldıklarının pahalı olduğunu söyler. Arkadaşımın dükkanından çok daha ucuza alabileceğini söyler. Vandu ve arkadaşı Suraj ile birlikte gider.

Ishita’nın garip davranışları devam etmektedir. Raman’ın yanına gelerek ne yaptığını sorar. Yardım etmeyi severim fakat bazı insanlar yardımı haketmiyor der ve gider. Raman bu sözlere çok şaşırır.  Ishita’nın tuhaf bakışları Raman’ı çok rahatsız etmektedir. Ishita, Ashok’a cenaze yemeği için işlemlerin tamamlamasını söyler. Ashok Shagun ve ben bunu biliyorduk der. Ishita ise ben Shagun’um der ve bu hazırlıkların tamamlanmasını ister.

Ashok, Ishita ile buluşmaya gelir. Ishita aynada kendine bakarken Ashok ona doğru yaklaşır. Fakat Ishita birden arkasını döner. Ishita’nın tuhaf bakışları Ashok’u endişlendirir. Ishita neden korktun diye sorar. Ashok korkmadım der. Ishita bazı tamalanmaış işler var onları tamamalamalyız diyerek ve bunu sadece ikimiz biliyoruz unutma der. Ashok hızlı adımlarla odadan çıkar.

Ashok eve gelir ve parti için hazırlmısın diye Suraj’a sorar. Suraj ise ben öğrenciyim çalışmam lazım derken elindeki dosyadan bir kağıt yere düşer. Ashok kağıdı gizlice alıp cebine koyar. Odadan çıkınca kağıdı okur. “Kağıtta hakkında konuştuğumuz işi yapacağım” yazmaktadır. Ashok kendi kendine Raman bu kez kesinlikle ölecek der…

Parti başlar. Herkes gönlünce eğlenmektedir. Raman maytapları yakmaya gider. Fakat maytaplardan biri inanılmaz bir gürültü ile patlar. Raman yere savrulur. Herkes Raman’ın yanına koşar. Neyseki Raman’ın durumu iyidir. Fakat herkes ne olduğuna bir anlam veremez.

O kargaşada Ishita’nın orada olmadığını görürler. Ishita’yı aramaya başlarlar. Fakat ortalarda yoktur. Abhisek Bhalla evine gelir. Maytapları kontrol eder ve bunlar maytap barutu değil birisi bunları değiştirmiş der. Raman şoktadır. Abisshek Ishita terasa çıktımı diye sorar. Diğerleri hayır cevabını verir. Oklar Ishita’yı göstermektedir. Abhisek ve Ashok Ishita’yı sorgulamak üzere yanına gider.

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.