Sev Yeter 15 Mayıs Özeti Özeti 238. Bölüm Fragmanı

Adi, dadisinin isteği üzerine Mani’nin evinde kalacaktır. Dadi böylece Adi’nin Aliya’ya uygun olup olmadığını görmek ister. Adi ailesi ile vedalaşarak Ishita ve Raman ile beraber Mani’nin evine gelir. Ishita öğrettiklerimi unutma diyerek ona sarılır. Raman da Mani’ye boş bir çek verir.

Sev Yeter 238. Bölüm Özeti

Onlar giderken Mani, Adi’nin karşısına çıkar ve dadi nedeniyle burada olduğunu belirtir. Gözlerim senin üzerinde der. Addi dikkatli davranacağını söyler. Adi yemek yerken dadi ona sabah tapınağa gideceğini ve aarti için sabah 4’de duşnu halıp hazır olmasını ister. Adi tamam der. Shagun Adi’nin bu testi geçemeyeceğini düşünmektedir.

Amma, Simmi’ye Shagun’un yaptıklarını anlatır. Ananya’yı kendinden uzak tutmamalısın der. Ona arada sırada telefonunu vermesini söyler. Simmi hatasını anlar. Katı bir anne olmayacağım der. Ishita, Adi’nin mesajını bekler. Bu esnada Raman’ın gömleğinin düğmesini dikmektedir. Fakat çok heyecanlıdır ve yanlış düğmeyi diker.

Raman, Ishita’yı uyarır. Ishita Adi’nin ilk sınavu geçip geçemediğini merek ettiği için hata yaptığını söyler. Raman Adi savaşa gitmedi der. Bu esnada Adi arar ve tapınağa gitmek için saat 4 de hazır olması gerektiğini söyler. Fakat adi ben saat 3 de hazır olacağım der. Shagun da onu dinler. Shagun, Adi’ye süt verir ve içine uyku ilacı katar. Adi’nin Aliya’dan daha iyi bir kızı hak ettiğini söyler.

Simmi, Ananya ile konuşur ve telefonunu ara sıra kullanabileceğini söyler. Ananya ona teşekkür ederek sarılır. Ishita sabah saat 3 e alarm kurar. Ishita uyanır ve Adi’yi arar. Fakat onun uyanmadığını görür. Ne yapacağını düşünmeye başlar. Dadi saat üçü çeyrek geçe poja yapmaya başalr. Shagun seslerden rahatsız olur ve kalkar. Adi’yi kontrol etmek için odasına gider.

Adi’nin telefonunda Ishita’nın cevapsız çağrılarını görür ve Adi istediğinizi yapın Adi’nin bu sınavı geçmesine izin vermeyeceğim der. Ishita bu sırada Raman’ı ikna eder ve arabayla Mani’nin evine giderler. Raman şimdi Mani’nin zilini mi çalacağız der. Ishita düşünür ve horoz taklidi yaparız der. Adi’nin penceresine merdiven dayarlar ve Ishita horoz gibi ötmeye başlar.

Pihu da gürültülere uyanır. Shagun pencereyi kontrol eder ve Raman ile Ishita’yı görür. Hiç vazgeçmeyeceksiniz değil mi der. Adi’nin uyanmasına izin vermeyeceğim der. Dadi pojayı tamamlar ve Adi’yi çapırmak için gider. Bir kaç kez ona seslenir. Shagun gülmeye başlar ve bu sırada kapı açılır ve Adi hazırım der. Dadi sevinir. Shagun bu nasıl olabilir ona çok etkili bir uyku ilacı verdim diye düşünür.

Adi ile dadi tapınağa giderlerken Adi hal ve hareketlerine çok dikkat eder. Aliya yanlarına gelir ve ben de tapınağa gelebilir miyim der. Dadi olur der. Ishita da merdivenden aşağı iner. Raman onu tebrik eder. Adi, Raman’ın arabasını görünce şaşırır. Dadinin bunu görmesinin iyi olmayacağını düşünür. Dadinin kapısını açarak onu ön koltuğa bindirir. Raman, Adi’nin geleneksel kıyafetlerle çok yakışıklı göründüğünü söyler.

Onlar giderlerken Aliya, Ishita’ya bir mesaj gönderir. Adi’yi bir kova su dökerek uyandırdığını söyler. Raman ve Ishita güler. Dadi, Adi’nin ilk testi geçtiğini söyler fakat ikinci test daha zor olacak der. Dadi merdivenlerden çıkamadığını söyler Adi’den kendisini kucağında tapınağa taşımasını söyler. Adi zorlansa da bunu yapmayı başarır.

Dadi uzun yıllar burada dizlerinden ötürü puja yapamadığını fakat Adi sayesinde yaptığı için mutlu olduğunu söyler. Adi ve Aliya sevinirler. Ishita bir kez daha Mani’nin evine gideceğini söyler. Shagun, Pihu’ya arabada oyun oynayarak beklemesini ister. Fakat Pihu uzun süre kalınca uykusu gelir ve uyur. Ishita ile Raman, Shagun’un arabasını görerek içinde Pihu’nun olduğunu görürler.

Raman ve Ishita onu uyandırmaya çalışırlar. Bu sırada Pihu uyanır. Pihu kapının kilidini içeriden açar ve Raman ona sarılır. Ishita da elini onun başına koyar. Pihu sinirlenir ve beni anneme götürün diye Ishita’ya bağırır…

dizibilgi google play

Sev Yeter 15 Mayıs Özeti Özeti 238. Bölüm Fragmanı (116 Yorum)

 1. ya simdi oraya girdim sana hesab acmak için ama ben hesabimdan cikis yapamiyorum və orada benim təlimin markası bile yazılıb o nasil oluyor ya

  • Sen hangi numarama çağrı attın eski mi yeni mi eski hattımı çok kullanmıyorum da .
   Diğer site açılıncaya kadar burdan konuşuruz.

 2. Zaram ktr yoxdu o yuzden cevap yazamadim sana aradım acmadin.sitenin ismi Gyzykly.ru yaz cikacak bir de orası tuhaf yanı yazılar görünmür login hansı şifrə hansı yazılmır

 3. Canım annem.. özlemim hatretimsin. Yanında olmayı çok isterdim. Anneler günün kutlu olsun kutsalım

  Kızlar hepinizin Annelerin anneler günü kutluyorum ellerinden öpüyorum.

 4. Allah kabul etsin canım.Hani pikirlerde reklam eden kişinin hesabı silinmişti o siteyi mi deyorsun.
  Gyzykly mı ne o siteyi mi diyorsun.
  Ben imoda Guljanayla konuşuyordum
  Bide diğer sitenin admini Leylayla yakında yürekdaşları açacam diyor.

 5. türkmən sitesi açılmışdı yeni Zaram pikirlerde biri reklam ediyordu hanı iste oraya uye oldum ama oranı sevmedim

 6. Günaydın mutlu pazarlar kızlar.
  Nasılsın Serpil’im neler yapıyorsun.
  Asim bu gün oruclumusun

  • Günaydın mutlu pazarlar kızlar.
   Nasılsın Serpil’im neler yapıyorsun.
   Asim bu gün oruclumusun

 7. iyi günler kizlar
  ne yapayim Serpilim yiyesim gelmedikden sonra
  ah Zaram benim annem uyuyor o saatte bugün sahurda bir dilim kek yedim o kadar

 8. Çok hayırlı haber Serpilim:) Teyze oluyorsun inşallah. Daha ilk ayım çok yeni. Inşallah sağ salim kucağımıza alırız. Neyse . Iyi günler bu arada

   • Oncelikle masallah diyelim de hem sana hem de bebisimizi allah korusun.Gozunuz aydin Arzum.Allah saglikli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin.Vatanina milletine.annesine .babasina hayirli bir evlat olur insallah.Cok sevindim.Teyzesinin kuzusu .cennet kokulusu .Kucuk prensim ve prensesim vardi .Hayirlisiyla yeni bebis geliyor.Cok sevindim yaaaa

 9. Sen hep iyi ol Serpilim. Ellerine sağlık canım. Ya Serpilim sen eskiden ne güzel maniler okurdun.
  Arada yine yaz aÇlıktan çok yakınmış, akşam ezan okunmuş, bir obur gibi yemiş yedikleri dokunmuş.

 10. Zaram cok iyiyim.Henuz yemek yapmadim Patlican kebebi yapmayi dusunuyorum Corba ve salata yalacagim .iftar 8ceyrekte.

 11. Ha o zaman görmemiştir her gün yeni sayfa açıldığı için eski sayfaya bakmamıştır.
  Ee Serpilim nasılsın canım iyi misin neler yapıyorsun. İftara ne yemek yaptın. Ben sulu köfte, yanında salata yaptım birazdan da pirinc pilavı yapacam.

 12. Bu arada söylemeyi unuttum. Denizim döndü ilk yazdığında Deniz mi değil mi ikilemde kaldım. Ama dün konuştuktan sonra Denizim olduğunu anladım.

 13. Amman Zaram ağrısın zaten zorla yiyom oda annemin laflarini yeməkdən iyidir diyip yiyom

  • Hayırlı sahurlar kızlar.
   Serpilim yoksun. Nerdesin canım.
   Benim netim çekmiyor ya girerken çok zorlanıyorum.
   Asim teyzem iyi yapıyor.ilerde bu günleri mumla arayacaksın. benim annem bizden önce kalkardı bize sahur sofrası hazırladı sonra bizi kaldırırdı. Canım annem ya
   Kızlar evlenince niye ailesinde ayrılmak zorunda kalıyor ya. Damad içgüdüsel olarak kızın evinde kalsa ya

   • Zaram sahurda muslum filmini izliyordum Ona daldim.Telefonu elime alamadim.Anneler anneler.Allah basimizdan eksik etmesin

 14. Günaydın kızlar.
  Serpilim Hep iyi ol güzel kalbilim Serpilim sahura kadar uyumayıp beklemekle iyi yapıyorsun.eskiden bende beklerdim. Vallahi ben alarım kurup uyuyorum sonra tekrar uyuyamıyorum bende öyle yapacam sahura kadar bekeyib sonra uyuyacam.

  Asim iftarda yemiyorum derken kız miden ağrır ben sahurda iştahım olmuyor midem ağrımasın diye bir şeyler atıltırıyorum ama iftarda yiyorum.

  Ve Aleykum selam Eylül’üm

 15. Günaydın Serpilim:) ah ah gençliğim aklıma geldi. Sahura kadar değil sabaha kadar uyumadan otururdum. Sonra da akşam üzere 4-5 gibi kalkıyordum. Baya baya orucu uykuya tutturuyormuşum ben ya. Güzel günlerdi. Bu sene ilk 2 gün tuttum orucu. Dün tutmadım. Oruç tutmam riskli olabilirmiş. Bu sene tutmayacağım artık. Inşallah seneye. Nasipse

  • Arzum allah kabul etsin.Allah nasip ederse seneye tutarsin.Tutamamanin sebebi hayirli haberdir insallah

 16. bende sahura uyumadan bekliyecekdim ama uyumus. allahdan saatı kurmusdum yoksa kalkamuyacaktim

 17. Hosgeldiniz prenseslerim.Amin.Allah hepimizin niyetlerini kabul etsin.Ben iyiyim.Sizlerin de iyi olmaniza cok sevindim

 18. Slm kızlar umarım gününüz güzel geçiyordur oruç açısından…
  Serpilim kendine iyi bak ya bu yoğunlun arasında uyku düzenin yok gün içinde hep ayaktasın bide Allah yardımcın olsun

 19. Günaydın Serpilim:)Hayırlı Ramazanlar bu arada.Allah tüm ibadetlerini kabul etsin canım. Ben iyiyim çook şükür.Sen nasılsın?

 20. günaydın canlarım. oruc nasil gidiyor benimki cok iyi gidiyor hic acikmiyorum hatta iftarda bile yiyemiyom sanki ne var yemisim gibi tok oluyorum
  geldim Serpilim yeni telin mübarək olsun canım güzel haberler duyasin gülə gülə kullan.
  kizlar bu aksam toplanalim sohbet edelimde eski gunlerdeki gibi ozledim vallahi

 21. Hamd olsun Serpilim ❤️ sen nasılsın iyi misin neler yapıyorsun. Oruc nasıl gidiyor zorluyor mu seni.
  Bende seni çok seviyorum prensesim

  • Zaram oruc iyi gidiyor.Sahura kadar oturuyorum.Gece 3 bucuk saat uyuyorum.Okulda da yorulunca eve gelir gelmez uyuyakaliyorum.Sonra da yemek.temizlik.okul hazirligi derken zaman cok hizli geciyor.

 22. Ay sonunda siteye gire bildim.
  İyi akşamlar Serpilim nasılsın canım seni çok özledim Pirensesim ❤️
  mübarek Ramazan ayına girdik Allah orucumuzu kabul etsin.

 23. Umarım bu bu telinden memnun olursun aksilik işte neyse eline geçmiş Sen Oruçlu musun canım okulda zor oluyordur.

 24. Tunaydin prenseslerim.Yine tel bozuldu.Bu kacinci.Dun esim yeni tel almis.Sifre koymus.Telefonu birakip gitti.Sifreyi soylemeyi de unuttu.Telefonun sifresini bilmedigim icin teli acamadim.Aksam da gec geldigi icin yazamadim.Hayirli ramazanlar.Nasilsiniz

 25. Selam Canlarım Evet Mübarek Ramazan Ayı’na girdik Asim Tabii ki ben tutacağım hem işte zaman daha çabuk geçiyor benim için ya dün evde bir koşuşturma hazırlıklar bitmediya çok güzel Di ama ya ramazana hazırlık bizde iki gün önce başlar Aynen cnm topluca bir sohbet edemedik Tamam Serpil’in Sen bugün Umarım girersin.

 26. ☹️☠️‍‍⚖️‍‍‍‍⚕️‍‍‍‍‍️️‍‍‍✈️‍‍⛷️️️️️⛹️️‍❤️‍‍‍❤️‍‍

 27. selam canlar nasilsiniz? Ramazan geldi . tutacağınız oruclar kabul olsun dualarınız kabul olsun inşallah

 28. Hayır ne kırması kırılmam sana ben sadece seninle bağımı kesmemek için istedim istersen ben yazabilirim e-postamı Sen yazarsın kabul edersen yazarım etmesen de sorun değil canım neyse Düğün nasıl geçti güzel miydi

 29. Eylul um e posta adresimi sadece is icin kullaniyorum.Eger yanlis anlamazsan burada bilgilerimi paylasmak istemiyorum.Seni kirdiysam uzgunum.

 30. yemekler nefis görünüyor Ellerine sağlık canım biliyorum senin hayatın hep yoğun geçiyor benimki de öyle hep yoğun Allah yardımcın olsun Ben de seni çok seviyorum ya Serpil’in bana e-postanı versen sorun olur mu Ben de bulunsun buradan konuşuruz yine de bir şey olursa Oradan da konuşuruz tamam ben Gece gelirim yine iyi eğlenceler cancağızım 🙂

 31. Eylul um eve geldim.Evim biraz daginikti.Toparladim.Mutfaga gectim.Nohut.pilav.corba.salata yapacagim.Havalarin isinmasi beni zorluyor.Ders yapmak istemiyorlar.Akillari hep oynamada.Yaz gelse de bana durmak yok.Yazin koyde annemin yaninda koy isleriyle ugrasirim.Kolay gelsin Eylul um.Dugunden gelince yazmaya calisirim.Yemek yapip.Kiyafet ayarlayacagim.Aksam gorusuruz.Seni cok seviyorum

 32. Hoşgeldin serpilim Bugün bayağı yorucu geçecek senin için ama bir yandan da güzel ne yemek yapacaksın girmeyince merak ettim Kimin düğünü kesin çok güzel olacaksın gece öğrenciler yoruyor demek seni ya zaten az kaldı tatile Sen de kafa dinlersin Hiç sorma Havalar sıcak olmaya başladı ben de ne yapayım İşteyim her zamanki gibi şu an yoğunluk Yok oturuyorum arkadaşlarla

 33. Eylul um.Asim.Zaram.Arzum nasilsiniz?Ben iyiyim prenseslerim.Geldim Eylul um.Okul bu aralar biraz yorcu.Malum havalar isiniyor.Cocuklar da hareketli.Birazdan eve gidip yemek yapacagim.Saat 7 de de dugune gidecegiz.Bende durumlar boyle.Sizler neler yapiyorsunuz.Sizi cok ozledim.

 34. Serpilim nasılsın napıyorsun okul nasıl gidiyor öğrenciler yoruyormu inş iyisindir

 35. İnş’Allah Eylül üm. her şey gönlünce olsun güzel kalblim. Seni çok seviyorum mersin güzeli.

  İyi geceler kızlar Allah rahatlık versin

 36. Keşke bugün Aygülüm de olsaydı çıkıp gelse de konuştum deseydi ne bileyim bir yanım hüzünlü

 37. Sağ olun canlarım bu güzel sözleriniz için iyi ki siz de varsınız ve iyi ki sizi tanımışım hayatıma güzel renk kattınız Umarım bu yıl istediğim gibi geçer

 38. Eylul um .prensesim.canim kardesim dogum gunun kutlu olsun.Yeni yasin saglik .mutluluk ve huzur getirsin.Iyi dogdun iyi ki varsin.Seni cok seviyorum

 39. Bu gün günlerden Eylül’ümün ❤️ pırlantamın doğum günü Eylül’üm can dostum kardeşim Herşeyim iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki benim herşeyim oldun.
  O kadar mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun.
  Güneş ☀ kadar sıcak kartanesi ❄ kadar berrak bir ömür dileğiyle nice mutlu yıllara
  Seni çok ama çok seviyorum
  ❤️EyZa ❤️

 40. Ülkede onca kadın derneği, onca bakanlık onca insan hakları kurumları varken hemen hemen her gün bir cinayet haberi gelmekte
  Allah sonumuzu hayır etsin

 41. iyi aksamlar canlar nasilsiniz?
  Eylülüm canım benim iyi ki doğdun ❤️ iyi ki varsın seni çok seviyom. ne ki hayallerin var gerçək olsun o guzel yuzun hep gulsun kelebeğim DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN❤️

 42. Aynen insanlık kalmamış serpilim artık insan olmaktan utanıyorum :((
  Bu kadar cani olur mu bir insan ya cidden kötü etkilendim o kadın ne yaptıysa bunu haketmedi umarım hakketti cezayı bulur

 43. Hergun bir kadin cinayeti.Hergun taciz.Insanlik nereye gidiyor.Allah sonumuzu hayir etsin.Cok uzuldum canim.

 44. Slm kızlar şuan çok kötüyüm ve bu anımı sizede anlatmak istedim nebilim ya:(
  Ben iş çıkışı arkadaşıma uğrucaktım sonra Gözümün önün kocası karısını yukarıdan attı bu insanlığa sığarmıya kaç kadın artık işkence edilicek o gibilerin Allah belasını versin kendimi kaybettim kadın önüm de can çekişiyordu tanımadım biri olsa bille nebilim kötü oldum.

 45. Hep iyi ol Asim İyi uykular canım sana. Bende evdeyim. TV izliyorum kırgın çiçekleri

 46. Ve Aleykum selam Eylül’üm 🙂 canım ben Şaban ayı için oruc tutum 🙂 Receb ayında 10 gün Şaban ayında da 10 gün oruc tutum. 🙂 Şaban ayın orucu Ramazan’dan sonra en üstün oruçtur hele Şaban ayının 13, 14, 15 ci günleri oruc tutmak fazilettir 🙂

 47. İyi akşamlar kızlar. Serpilim Hep iyi ol canım bende iyiyim çok şükür. Temizlik yaptım. Nihatı parka götürdüm..

 48. Hayirli aksamlar Asim.Zaram.Eylul um.Arzum.Ben iyiyim.Yarin sabah kardesim gelecek.Pazartesi geriye donecek.Hazirlik yapiyorum.Siz neler yapiyorsunuz

 49. Selam kızlar giremedim bir türlü Zaram Ben de hercai izliyorum ne orucu tutun sen?
  Serpil’im bende sözü başlarda izlerdim sonrasında izlemedim bıraktım Ne bileyim başları güzeldi o dizinin 23 NİSAN yorucumuydu nasıl geçti
  Asim evet sıkıcı bu sene survivior izlenmedi pek bence.

 50. Günaydın hayırlı sabahlar gününüz güzel geçsin nasılsınız neler yapıyorsunuz. Siz şimdi uyuyorsunuzdur. Ben sahura kalktım. Namazımı da kıldım şimdi tekrar uyuyacam. Görüşürüz Allah’a emanet olun

 51. Günaydın Serpilim günün güzel geçsin canım. Iyi diyelim iyi olsun sen nasılsın canım. Hayırlı işler, Kolay gelsin canım

 52. Hayirli sabahlar prenseslerim.Nasilsiniz?Asim dun 23 Nisan kutlamalari 8 de baslayip 5 bucukta bitti.Cok yorgundum.Hemen yemek yiyip yattim.Telefonu hic elime almadigim icin yorumunu yeni gordum.Kusuruma bakma prensesim.Nasilsin?Ben de malum okuldayim.Vakit bulunca yazarim. yazarim

 53. iyi günlər canlar nasilsiniz?
  Eylulum bende eskisi gibi izlemiyorum tadi yok
  kizlar aksam burda olalım biraz laflayalim

 54. Günaydın hayırlı sabahlar gününüz güzel geçsin. Serpilim nasılsın canım. Kolay gelsin

  Merhaba Eylülüm ben hercai ve yemini izliyorum sen Hagi dizileri izliyorsun.

 55. Merhaba canlarım Serpil’im nasılsın Okul nasıl gidiyor 23 Nisan için Senin öğrencilerin oynayacak mı canım
  Asim Ben Survivor’u izlemeyi bıraktım cidden çok saçmaladı Ne bileyim bu seneki hiç izleyesim yok
  Kızlar bu aralar hangi diziyi izliyorsunuz?

 56. Tunaydin Zaram.Ben iyiyim canim.Okuldayim.23 nisan hazirliklariyla ugrasiyorum.Sen nasilsin?Tunaydin prenseslerim.Nasilsiniz