Sev Yeter 15 Ağustos Çarşamba Özeti 43. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Raman Shagun’a avukat tutar

Burak 02 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 15 Ağustos Çarşamba 43. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

43. Bölüm, Parmeet’in Shagun ile konuşmasıyla başlar. Shagun oyunu bırakmaların söyler. Raman her zaman bana hakaret ediyor ve Adi’yi ailemin kalkanı olarak kullanıyorum der. Shagun Adi’nin arabasıyla kazaya karıştığını ve bunun anlaşıldığını söyler. Ashok, benimleyken sana hiçbir şey olmaz der. Parmeet arabayı Gaffur garajında ​​verdiğini  ama onun numarasını Gaffur’un Ishita’ya verdiğinden bahseder. Shagun evet der, sonra Gaffur’u aradığını  ve azarladığını söyler. Parmeet sim kartı kırdığını, Ashok’un arabayı buraya park ettiği için Raman’ın geldiğinde arabayı gördüğünü söyler. Raman’ın Adi için Shagun’u görmezden geleceğini belirtir.

 

Ruhi Sid’in şarkılarını tv’de seyreder . Issu onu tanıdığını hastası olduğunu söyler. Sana resimlerini göstereceğim der Ruhi fotoğrafı bakar. Raman gelir ve Ruhi’ye , bağırır kumandayı atar. Ishita neden bağırdığını sorar. Raman şımardığını söyler. Issu Raman’ın bir şeye kızgın olduğunu düşünür. Ruhi, babasının ona neden kızgın olduğunu sorar. Ishita, Ruhi ile konuşur ve babasının Ruhi’yi çok sevdiğini söyler, şimdi uyu der. Ruhi, ailemle yatmak istiyorum der. Ishita’ya sarılır. Issu ona bir hikaye anlatır. Daha sonra Raman gelir ve Ruhi’yi kucaklar.

Raman Adi’nin nasıl olduğunu Shagun’a sorar. Onun oğlu olduğunu ve onun mutluluğu için her şeyi yapacağını söyler .Shagun olanları kimseye anlatmaması yoksa Adi’nin çok üzüleceğini söyleyerek Rama’ı tehdit eder. Raman telefonu Issu geldiği için kapatır ancak Issu Raman’ın bir şeyler gizlediğini anlar. Issu odasına gelir ve Raman’ın ona neden yalan söylediğini düşünerek ağlar, onun hiç bir şekilde konuşmasını engellemediğini söyler. Neden sakladı diye merak eder Ishita belki aşırı tepki gösterdiğini düşünür. Raman Shagun yüzünden gerildi, Bu kadın ona her zaman gerginlik veriyor der ama neden bazı şeyleri sakladığını anlamlandıramaz.

Adi’nin okulunun ilk günüdür ve Shagun onu okula bırakacaktır. Shagun önceden Raman’ın almış aldığu elbiseleri giyerek eski günleri çağrıştırmak ister ve  bu elbiseyi bir silah olarak Raman’a karşı kullanacağını düşünür. Ruhi’ninde okulda ilk günüdür. Ruhi kalkar Simmi onu hazırlar ve kahvaltısını yapar. Issu biraz geç kaldığı için Raman Ruhi’yi okula götüreceğini söyler.

Raman okulda Shagun ile karşılaşır. Raman Shagun’a iyi bir avukatla görüşeceklerini söyler. Raman, 2 numaralı kapıda Shagun’u bekler. Ishita oraya bir araba ile gelir. Raman’ı görür ve  burada neden bu kapıda bekliyor diye içinden geçirir. Daha sonra Shagun Raman’ın arabasına biner. Ishita bunu görür. Shagun geç kaldığı için Raman’dan özür diler. Raman, kimse bizi görmeden gidelim der ve ayrılırlar. Ishita Raman’ı arar ve nerede olduğunu sorar. Ruhi’yi bıraktığını söyler. Issu  şimdi nerede olduğunu sorar. Shagun onu söylememesini işaret eder. Raman şu an meşgulum, sonra konuşalım der ve aramayı bitirir. Giderlerken Shagun  Ishita’nın onları izlediğini görür ve gülümser. Shagun Iss’uyu kıskandırmak için  Raman’dan emniyet kemerini bağlamasını ister. Ishita arkadan onları izlerken onları seviyormuş zanneder. Issu olanlara kızar ve Raman’la görüşeceğini söyler.

Amma uzun bir süre sonra yemek yapar ve Ishita onu durdurur. Amma, Vibhuti’yi Ruhi ve Shravan’a verdin mi diye sorar. Ishita hayır der, geç kaldım. Amma Raman’ı över, Raman gibi bir kocayı ile evlendiğin için çok şanslısın  o Lord gibi der. Issu dalga geçerek çamurdan bir Lord der. Amma ne olduğunu sorar. Ishita hiçbir şey söylemez, içeri gir, ben her şeyi yapacağım der ve Amma gider. Ishita, Raman’nın saklandığı şeyin ne olduğunu düşünür, neden bana Shagun hakkında bana yalan söyledi der. Pathak, Raman ve Shagun’la konuşur. Avukatla konuştuğunu ve hervşeyi halledeceğini söyler, bugünkü toplantıyı ayarladım der. Raman burada buluşmayacaklarını söyler. Pathak bir otele gidelim der. Shagun avukat güvenilir mi diye sorar. Pathak o benim akıl hocam der, kimseye bir şey söylemez . Pathak Raman ile yalnız konuşmak ister. Raman, Shagun’un dışarıda beklemesini ister. O gider. Pathak, Raman’ın Shagun’a yardım edeceğinden emin olup olmadığını sorar. Raman, senden hiçbir şey saklamam, sen benim  dostum ve kardeşimsin der, bunu Adi için yapıyorum der. Raman, Ishita, Mihir ve Amma öğrenmeden her şeyi hallet der. Pathak iyi der, söz veriyorum, sırlarını kimseyle paylaşmayacağım, bana güvenebilirsin.

Bala Ishita’yı üzgün şekilde görür. Ona ne olduğunu sorar. Issu Amma’ya bakar, gitmesini ve dinlenmesini ister. Bala şimdi ne olduğunu söyle, ciddi bir şey var der. Ishita evet der ve ona Raman ve Shagun dan bahseder.Bala Raman sana neden yalan söylesin ki olsa olsa bu Adi içindir der. Issu ayrılır ve Bala Raman bunu yapmamalıydın, sanırım seninle  konuşmam gerek der. Avukatla buluşmak için Raman, Pathak ve Shagun otele gider. Raman resepsiyona misafirlerinin(avukatın) geleceğini söyler. Aynı otelde Romi de rezervasyon yaptırmıştır. Resepsiyondaki görevli Romiye yanlışlıkla Raman’ın kaldığı odanın anahtarını verir. Pathak avukatın nerede olduğunu görmeye gitmiştir. Raman ve Shagun odada yalnızken Romi odaya girer. Shagun ve Raman’ı birlikte görünce şok olur. Romi onlara görmeden kapıyı kapatır ve çıkar. Daha sonra Raman avukata tüm olayı ayrıntılarıyla anlatır.

Do alag alag dilon ka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir