Sev Yeter 149. Bölüm Özeti 10 Ocak Perşembe Ishitanın içine ruh girer.

Burak 28 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 149. Bölüm 10 Ocak Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

Amma Ishita’nın yaşadığı bu duruma son vermek için din görevlisine gitmiştir. Din görevlisi Ammaya kırmızı sindur kutusunu verir. Eğer sabah sindur siyah olursa Ishita’nın içinde başka bir ruhun olduğunun kanıtıdır der. Amma din görevlisinin söylediği gibi  Ishita’nın odasına girerek yastığın altına sindur koyar. Raman bu süreçte  eve doktoru getirir.Doktor Ishitanın videosunu izler ve  Ishita’nın depresyonda olduğunu ve Shagunun ölümünden kendisini suçladığını bu sebeple  böyle davrandığını söyler. Ishita daha fazla etkilenmesin diye Shagun’dan bahsetmemek üzere karar alırlar.

Vandu Suraj’ın sınava  başka birisini kendi yerine sokarak  sahte diploma almaya çalıştığını yakalamış ve ona bir çok ödev vermiştir. Suraj  bu diplomaya ihtiyacı olduğu için çaresizce  ödevleri yapmak zorunda kalmıştır. Bala’ya giderek kendisine  özel ders vermesi için konuşur ancak Bala ders veremeyeceğini söyler.Ertesi  gün Amma yastığın altındaki sindurun siyah olduğunu fark eder ve korkudan sindur kutusunu yere düşürür. Bu esnada tam arkasında olan Ishita ben sana yapacağı biliyorum der ve  Amma’yı kovalamaya başlar. Amma korkarak evden gider. Bu sırada Raman ve Rumi gelerek Ishita’yı zor zapt ederler. Bala ve Raman  Ishitaya zor da olsa ilacı  içirirler.

Ishita uykuya dalar ve Amma sindurun siyaha döndüğünden bahseder. Raman bu tarz  şeylere inanmamalarını söyleyerek  doktor iyileşeceğini söyledi der. Raman iştedir ve Ishita bir türlü aklından çıkmaz. Eve geldiğinde ise Ishitayı evde bulamaz.Raman  Ishita’yı Ashok ile akşam yemeği yerken görür veeşini alarakp gider. Ashok  Ishitanın her hali Shagun’a benzediğinden aklını kaçırdığını düşünmektedir. Ashokun  Shagunla  ölmeden önce yaptıkları konuşmanın Ishita tarafından  hatırlanmasından çok korkmaktadır.  Raman işte Ishita’nın hazırladığı yiyeceklerden dolayı rahatsızlanır.

Doktor daha sonra Ramanı arar ve yiyeceklerden zehir çıktığını söyler. Raman bu duruma çok kızar ve akıl hastanesindeki yetkililerle görüşülür . Ishita yine Shagun gibi davranmaktadır ve silahla kendisini vurmaya çalışır. Kimse onu silahını vermesi için ikna edemez ancak Prateek Sharma adındaki adamın bakışıyla Ishita silahı ona teslim eder. Sharma Ramanın  gitmesine müsade etmelerini asi takdirdeIshitanın  kendine zarar verebileceğini söyler. Sharma’nın Ishitayı ikna ederek silahı alması Raman’ın dikkatini çeker. Sharma Ishitanın ruhunda başka birisinin ruhunun olduğunu görebiliyorum diyerek  onu sakinleştirdiğini söyler. Raman bunlara inanmadığını söyler ancak adamın davranışlarından etkilenmiştir.

Sev Yeter 150. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 149. Bölüm Özeti 10 Ocak Perşembe Ishitanın içine ruh girer.” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    inanamıyorum….işita bu mu ne hale gelmiş…:(:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.