Sev Yeter 148. Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba Ishitaya ne oldu?

Sev Yeter 148. Bölüm 9 Ocak Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

 

Vandu eşi Bala’ya Ishita’nın tuhaf hallerinden bahseder. Aynı şekilde Amma da  Bayan Bhalla ile konuşup Shagun’un öldüğünden beri Ishita’ya bir haller olduğunu söyler. Bu durumdan Raman ve Ishita’ya bahsetmemek üzerine karar alırlar. Bala ise Raman’ı arayarak hemen gelmesini söyler. Raman telaşla Balanın yanına  gider. Raman orada  Ishita’nın sarhoş olduğunu görür ve çok şaşırır. Ishita doğum gününü kimsenin hatırlamamasından ötürü sitem etmektedir. Ashok Ramana  karına sahip çık diye uyarır. Raman Ishita’yı alır ve eve getirir. Bu gün Ishitanın doğum gününün olmadığını söyler. Bugün Shagun’un doğum günü olduğunu söyler.

Ishita resmen çıldırır ve ben Shagun’um beni tanımadınız mı, hepinizi teker teker öldüreceğim, ben ölmedim der.Bunu Ishita’nın yanına bırakmayacağını söyleyerek boğazını sıkar ve olduğu yere yığılır. Ishita kendine gelir ve neler olduğunu, zerindeki kıyafetlerin ne olduğunu sorar. Vandu bayıldığını söyler, bir şeyin yok der, biraz dinlenmelisini ister. Amma Ishita için çok endişelenir. Neeulu Ishita’nın nasıl davrandığını anlatır.  Shagun’un ruhu resmen  içine girmiş gibiydi der. Ishita ağlayarak odasına gider ve Raman hayalet, ruh gibi şeylere inanmasını öyle bir şeyin olmadığını söyleyerek onu yatıştırmaya çalışır. Ertesi  gün Ishita’nın içine psikologtan randevu alırlar. Psikolog yaşananların stres kaynaklı olduğunu söyleyerek onları rahatlatır.

 

Ishita’nın sarhoş olduğunu içki içtiğini konuşanlara Ruhi Ishita annesinin iyileşeceğini  hatta bu gün pujada onlarla birlikte olacağını söyler. Ishita pujada giyeceği kıyafet için dolabı açar ve çığlık atar.Hayretle  elindeki sariye bakar.O esnada yanına gelen  Sarika’ya Ishita’dan uzak dur yoksa  benden önce seni yakacak diye söylerr. Sarika da çığlık atarak kaçar ve puja töreni için yapılanları fırlatır. Ruhi Ishita anne dediğinde ne Ishita annesi ben Shagun’um diye söyler. Amma elinde put ile gelir ve  Ishita putu çekmesi için bağırır. Raman eşini zorla odaya götürür. Ishita’nın bedeninin içinde olan ruh  Shagun, cam bardağı kırarak Ishita ölsün de gör bakalım der. Raman yapma diye bağırır ve onu iple bağlamayı başarır. Raman Ishita diye ağlar. Amma üzgün bir şekilde  Ishita’nın içine giren ruhun çıkarılması için bir din görevlisi çağırması gerektiğini düşünür.

 

Raman ruh  işlerine inanmadığından buna karşı çıkar ve doktora durumu anlatmak ister ancak doktora ulaşamaz. Ishita bu arada ellerimi çöz diye bağırmaktadır. Raman ağlayarak odadan çıkar ve çaresizce  merdivenlere oturur. Her şeyin kendi yüzünden olduğunu söyleyerek ağlamaya başlar. Ruhi Ishitanın ipleri çözecekken Raman son anda yetişerek Ruhi’yi durdurur. Raman çocukların korkmaması içinçocuklar  uykuya dalana  kadar yanlarında kalır ve doktoru almak için evden çıkar. Amma Ramanın  telefon konuşmasını  duyar ve Ishitayı iyileştirecek şeyin tıp doktoru olamayacağını büyüyü bozacak bir din görevlisi olduğunu düşünür.

Sev Yeter 149. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız

dizibilgi google play