Sev Yeter 147. Bölüm Özeti 8 Ocak Salı Fragmanı

Burak 28 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 147. Bölüm Özeti 8 Ocak Salı Neler Yaşanacak ?

Sarika, Ishita’nın garip halini görünce şok olarak Rumi diye bağırarak kaçar. Bayan Bhalla dua ediyoruz neden ayrılıyorsun diye kızarken Sarika Ishita’ya bir şey olmuş nolur gelin diye dilenir. Ve herkes merakla odaya gidiyor ama Ishita gayet olağan bir biçimde yatmaktadır. Sarika’ya bir kere daha kızarlar. Sarika Raman’a Ishita’nın çığlık attığını ve değişik bir sesle konuştuğunu söylüyor. Bayan Bhalla kızın ismini karalayarak deli olduğunu mu söylemeye çalışıyorsun diye çıkışıyor.

Bu sırada Ishita uyanıyor, Sarika ise ağlayarak civarı terk ediyor. Gece olduğunda telefonun şarjını almak üzere salona giden Sarika, Ishita ile karşılaşıyor ve iyi olup olmadığını soruyor. Ishita iyi olduğunu söylüyor. Ertesi gün Raman ve Ishita, Manoj ile buluşur. Manoj kenti terk edeceğini Shagun olmayınca anlamsız olduğunu söylüyor. Ishita karşısındaki kapıya baktığında Shagun’un odasını ve birinin geldiğini görüyor. Bir anda çığlık atan Ishita odaya girince kilitli kalıyor.

Raman ve Manoj kapıyı açıyorlar. Ishita elinde giysilerle acayip görünüyordur ama iyi olduğunu söylüyor. Manoj onun bir psikiyatrise görünmesi gerektiğini söylüyor. Ishita ise Shagun’un giysilerini çantaya doldurup götürmek istiyor. Manoj ve Raman yerdeki kan izlerine bakınca Ishita’nın elinin kanadığını görüyorlar. Ishita ise elindeki yaradan habersiz bir şekilde kapıya gülerek bakmaktadır. Manoj onun tutumlarından dolayı endişeye kapılır.

Ishita’nın her tutumu değişmiştir. Adi’yle konuşma biçimi Adi’yi de afallatır ve Shagun aynı annem gibi konuşuyor diyor. Ruhi’ye ödevinde yardım etmek istemiyor. Ruhi de buna afallar ve babasına Ishita’nın değiştiğini anlatıyor. Raman ise yatak odasında Ishita’nın hazırladığı dekorlara hayran kalıyor ama Ishita’nın Shagun’un elbisesini giymiş olması hatta onun gibi konuşması garibine gidiyor. İşita ona yanaşmak isterken Raman onu yatağa doğru iteliyor. Ishita kendine geldiğinde elbiseyi kim giydirdi, buraları kim hazırladı diye söylenmeye başlıyor. Raman şok oluyor. Shagun’un ruhu Ishita’yı rahatsız ediyor Amma’nın yaptığı yemeği yağlı olduğu için kilo alırım diyerek yemek istemeyen Ishita, Amma’nın da şaşırmasına neden oluyor. Appa geçecek merak etme diye teselli vermeye çalışıyor.

Sarika ise Rumi’nin borcu olduğunu öğreniyor ve işletmeden kredi alarak borcu kapatıyor. Rumi bunu öğrendiğinde ise gururu kırılıyor ve üzülüuyor. Onlar tartışırken bir haber geliyor. Ishita çok pahalı bir sare almış parası yetmeyince de gidin konaktakilerden parayı alın demiştir. Herkes şok oluyor.

Daha sonra Shagun’un giyim tarzı ve saç ştili ise Ashok ve Raman’ın karşısına çıkan Ishita herkesi şok ediyor. Ishita Raman’a pas vermeden Ashok’a gidiyor. Raman ne yapıyorsun deyip onu yanına alıyor. Ishita daha da ileri gidip Ashok ile Raman’ın gözü önünde acayip acayip davranıyor. Ashok şok oluyor ama gerçek şoku Raman yaşıyor. Ishita’nın içine resmen Shagun kaçmıştır.

Ishita imza atması gereken belgelere de Shagun’un imzasını atınca herkes bir kere daha şok oluyor. Ashok, Ishita’nın neden böyle davrandığını merak ediyor. Yemeğe çıkan Vandu ve Bala hoşça zaman geçiriyorlar. Vandu lavaboya giderken Ishita’yı alkol alırken görünce şok oluyor.

Sev Yeter 148. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.