Sev Yeter 146. Bölüm Özeti 7 Ocak Pazartesi Fragmanı

Burak 28 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 146. Bölüm Özeti 7 Ocak Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Mahalledekiler  Shagun’a büyük hakaretlerde bulunurlar ve Shagun’u konaktan atarlar. Raman Shagun’u da alıp konağagötürüyor. Herkes şok içinde kalıyor. Raman sonunda gerçekleri itiraf ediyor ve Shagun; Isıta ve benim bebeğime taşıyıcı analık yapar diyor. Ancak Bayan Bhalla karnındaki bebeği başkası da taşırdı kala kala dünyada tek Shagun mu kaldı diyerek tepki gösterir.

Shagun ise iyice öfkelenir ve ben tüm yaptıklarınıza ve her şeye rağmen bu bebeği taşıdım diyor. Madem istemiyorsunuz ben de bu bebeği size vermeyeceğim deyip çıkıyor. Shagun soluğu hava alanında alıyor. Raman ise Abhi den Shagun’un yurt dışına çıkmasını engellemesini ister. Isıta da oraya geliyor ve sonunda Shagun’u yakalıyorlar.

Shagun düşme numarası yaparak onları atlatmayı başarıyor. Isıta onu ikna etmek isterken Shagun bir anda terasa koşuyor ve İşita’nın bağırışları içerisinde kendisini terastan atıyor. Shagun düşmesinin ardından hayatını kaybediyor. Konağa geldiklerinde Bayan Bhalla buldunuz mu o bayanı diye soruyor Raman ise o öldü artık rahata erdiniz diyor. Isıta da kendini suçlu hissetmektedir. Shagun’un cenazesini en hoş biçimde hazırlamak isteyen Isita farklı hadiseler yaşamaya başlıyor. Shagun’u devirirken onun eline tuttuğunu hatırlayarak endişeye kapılıyor.

Shagun’u yakalamıyordur ama elinde kırmızı izler bulunmaktadır. Ishita’nın bu olaydan sonra bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünmeye başlar. Devamı da gelir. Gece bir bayanı görerek ve ağladığını duyuyor. Yanına gidince ve büyük bir korku ile çığlık atıyor. Gece gece onu bu halde gören Raman ona ne olduğunu sorunca Isıta olanları anlatıyor. Raman, Ishita’nın bahsettiği yere bakıyor fakat kimseyi göremiyor. Isıta kesintisiz başı ağrıdığını bedeninin ağrıdığını söylüyor. Bir gece yeniden Raman uyandığında Isıta ortalarda yoktur. Ishita’yı gören Raman hemen yanına giderek nereye kayboldun diye sorar.

Isıta ise geri döndüm biliyorsun ki hamileyim diyor. Raman ne olduğunu anlamaya çalışıyor daha sonra onu odalarına götürüyor. sıta, Shagu’un intharından sonra enteresan davranıyor. Acaba Ishita’nın psikolojisi mi bozuldu yoksa Shagun’un ruhu Ishita’nın bedenine mi girdi ? Sizler de tahminlerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

Sev Yeter 147. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 146. Bölüm Özeti 7 Ocak Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. kusi dedi ki:

    Ben o bolumu biliyorum sagun ve ishita birlik olup yalan yapiyorlar sagun olmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.