Sev Yeter 145. Bölüm Özeti 4 Ocak Cuma Fragmanı

Burak 27 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 145. Bölüm Özeti 4 Ocak Cuma Neler Yaşanacak ?

 

Amma tesadüfen Raman’ın DNA testinin sonucunu ele geçirir. İşin perde arkasını inceleyen Amma sağlık kurumunda Shagun’un karnındaki bebeğin babasının Raman olduğunu öğreniyor. Gözyaşları içinde bu gidişatı nasıl kızıma anlatırım diye düşünen Amma yaşananları  Bayan Bhalla ve Simmi ile paylaşınca onlar da çok üzülüyorlar.

Bu esnada gelen Ishita neden ağladıklarını sonunda öğreniyor. Ishita da kendini tutamıor ve gözyaşlarına boğuluyor. Raman ise bir açıklamada bulunmak istemiyor. Ishita ve Simmi Shagun’a hesap sormaya gidiyorlar. Simmi Shagun’u neden  yine yaşamımıza girdin diye azarlarken, aniden karnındaki bebeğin babasının Raman olduğunu öğrendik diyor.

Bu esnada Raman ise yoldadır ve işin aslını gizleyerek Ishita’ya yalan söylediği için çok üzülmektedir. Ishita ile yüz yüze konuşmayı düşünürken öte taraftan da araba kullanan Raman gelen telefon sonrasında büroya dönüyor. Simmi ise ne kadar ucuz bir bayansın diye Shagun’a hakaretlerini artırarak sürdürüyor. Hatta Manoj’a bu bayandan uzak durmanı öneririm diyor. Manoj’un babası ise bu konuşmaların tümüne tanık oluyor. Zira bu evliliğe zaten karşıdır bu yaşananlar da bardağı taşıran damla oluyor.

Manoj tüm gerçekleri anlatsa da Shagun’un eski kocasının bebeğine taşıyıcı analık yapması garip değil mi oğlum her şeyi vazgeç birlikte konağa dönelim diyor. Shagun gözyaşları içinde odasına gidiyor. Simmi ve Ishita ise eve dönüyor. Raman da gelir ve Ishita ile yalnız konuşmak istiyor fakat yanındakiler buna izin vermeyerek ne söyleyeceksen burada söyle diyorlar.

Raman peki o zaman neye istersen ona inan umrumda değil diyor . Ishita ise madem umrunda değilim ben de burada kalmak istemiyorum diyor. Mihika ise Mihir’e Abhi’ye aşık olduğunu itiraf edince Mihir mutlu oluyor. Onlar konuşurken Raman ve Ishita müzakere ederek dışarı çıkıyor.Durumu bilen Mihir, Shagun onları ayırmak ister diye düşünerek konuşmaya niyetlenir. Raman ise sakladıkça her şeyin çığırından çıktığına tanık oluyor. Manoj ise evlenme mevzusunda herkesi ikna etmeye gayret eder ve Shagun’dan ne kadar çok hoşlandığını anlatıyor.

Bu esnada Mihir ve Mihika geliyor. Mihir Shagun hakkında üzücü laflar ediyor. Shagun lütfen Mihir diye ağlarken Mihir kızgın bir şekilde onu dinlemiyor. Manoj da kızıyor ve durum gittikçe karmaşık bir hal almaya başlıyor. Mahalle sakinleri de konuşmaları duyuyor. Mihir Shagun’a dönüp benim için artık bir ölüsün diyor. Manoj gidip herkese gerçeği itiraf edelim dese de Shagun bu işleri daha da çığırından çıkarır diyerek Raman söylesin diyor. Ishita ise bitap haldedir. Bayan Bhalla ona moral vemeye çalışarak bu konuttan sen değil Raman gidecek diyor.

Sev Yeter 145. Bölüm Özetini sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Sev Yeter 146. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.