Sev Yeter 144. Bölüm Özeti 3 Ocak Perşembe Fragmanı # Ishita Kıskançlık Krizinde

Sev Yeter 144. Bölüm Özeti 3 Ocak Perşembe Neler Yaşanacak ?

Ishita Ruhi’nin ödül merasiminde kendisini methedenlere Shagun’un ne kadar kötü bir anne olduğunu anlatıp onu ağlatıyor. Shagun ağlayarak çıkarken Raman onu götürmek istiyor ama Shagun izin vermez. Raman Ishita’ya neden Shagun’a neden bu kadar kötü davrandığını sorar. Appa ve Bala ise kilo vermek için uğraşmaktadır, kocaları ise bunlar neden değişti diye düşünmektedirler. Ishita konağa geldikleri sırada Raman’a ben bebek yapamıyorum diye mi Shagun’un bu kadar üzerine titriyorsun diye soruyor.

Raman bu sözleri sarfettiğin için pişman olacaksın deyip öfkeyle çıkıyor. Manoj ise bebek vakasını Ishita’ya söylemesini aksi halde işlerin daha da karışık hale geleceğini söylüyor. Raman elinde çiçeklerle özür dileyip neden öyle davrandığını Ishita ile anlatmak üzeredir ki telefonu çalar ve Shagun rahatsızlandığı için Raman gitmek zorunda kalır. Ishita yinemi Shagun deyip ağlamaya başlar. Shagun’un kanaması vardır bundan ötürü Raman gerçekleri söyleyemez.

Shaila Bua Raman ve Ishita’nın bebeğini tebrik etmek için sürpriz yapmıştır fakat Bayan Bhalla Ishita’nın çocuğunu düşürdüğünü anlatır. Bayancağız ne diyeceğini bilemez ve tekrar bebeğinizin olacağına inanıyorum deyip aldığı bebek elbiselerini veriyor. Ishita odasında elbise ve çiöeklere bakarak ağlıyor. Amma ise Bala’yı takip ediyor ve Bala’nın bir erkek talebeye sen iyi bir partnersin deyip elini yakaladığını görüp olayı yanlış anlar. Aslında Bala  sevgilisinden ayrılan talebesini teselli etmeye çalışmaktadır.

Simmi ise Raman’ın Shagun’a olan davranışlarından şüphelenir ve DNA testi için Raman’ın saç tellerinden örnek alır. Fakat Raman’ın Shagun’un bebeğinin babası olduğunu sağlık kurumunda söylerken duyar ve DNA testine gerek kalmaz. Shagun ve Raman’a kızıyor. Shagun ise bekar bir anne olarak bebeğine babalık etmeyi kabul ettiği için Raman’a kızmamasını söylüyor. Simmi öfkeyle çıkıyor. Shagun ise test neticeleri için hekimin yanına girer. Simmi ise olanları Ishita ile paylaşıyor. Ishita keşke Raman kendi söyleseydi bunları diye üzülür. Amma ise Bala’nın talebesi konağa kadar gelince işleri iyice yanlış anlar. İşita’nın canı dondurma istiyor. Shagun ise aynı dondurmaya aş erince Raman onunla buluşarak istediği dondurmadan alıyor. Ishita için de aynı dondurmadan alıp konağa gidiyor. Telefonuna yanıt vermeyen Raman’a agresif olan Ishita en beğendiği dondurmadan alan Raman’ı görünce sakinleşiyor.

Raman ise bebeklerinin de aynı dondurmayı sevdiğini görünce çok şaşırır ve odaya geçtiğinde Shagun’a bu durumdan bahsediyor. Ishita telefonda Raman’ın konuştuğu bireyin Shagun olduğunu görünce üzülüyor. Odaya geri döndüklerinde Shaila, Ishita ve çocukları da al Londra’da bir süre tatil yapın diyor. Fakat Raman, Shagun’un acil bir durumda kendisine ihtiyacı olabileceğini düşünerek huzursuz olduğundan teklifi kabul etmiyor.

Sarika ve Rumi’yi balayı için yollamayı düşündüğünü söylüyor. Sarika ise işe yeni girdiğinden nasıl giderim diye bu olanlardan hoşnut olmaz. Bayan Bhalla da işin bu kadar mı ehemmiyetli diye kızıyor. Sarika işten ayrılmayacağım diye içinden geçiriyor. Vandu ise Bala’nın hakkında Amma’nın söylediklerine inanmıyor Ishita ise bebeği olmadığı için Raman’ın Shagun’a  olan ilgisini kaldıramadığını itiraf ediyor ve ağlıyor. Simmi ona destek olmaya çalışır…

Sev Yeter 144. Bölüm Özetini sizlerle paylaştık. Özetler hakkında görüşlenizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. İyi Seyirler…

Sev Yeter 145. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

dizibilgi google play