Sev Yeter 142. Bölüm Özeti 1 Ocak 2019 Salı Fragmanı

Burak 27 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 142. Bölüm Özeti 1 Ocak 2019 Salı Neler Yaşanacak ?

Raman ve Simmi, Mihir’in evine geliyorlar. Raman Shagun’un hamile olduğunu Manoj’dan öğrenince mutlu oluyor ve onun da iznini alarak Shagun’un yanına gelmek istiyor. Simmi mutluluktan ağlayan Raman’a ne olduğunu sorunca Raman zamanı gelince iyi haberi vereceğim diyor. Simmi meraklanıyor. Shagun, Mihir için üzülürken gelen Raman onu rahatlatmak istiyor. Shagun ise onu nasıl oldu da ceza evine attırdın diye kızıyor. 1 Ocak Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 142. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 1 Ocak 2018 Özeti 142. Bölüm Tüyoları

Manoj da onu rahatlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Simmi ise Ishita’dan Shagun’un hamile olduğunu öğrenince bir mazeretle hemen Shagun’un evine gidiyor ve saklanıyor. Raman  tahmininde yanılmamıştır ve merakla olanları izlemektedir. Sonra da hemen Ishita’ya Raman ve Shagun’un buluştuğunu anlatıp Raman’a göz kulak olmasını söylüyor. Ishita Raman’a güvense de içine bir kurt düşüyor. Raman geldiğinde  bütün gün iş yerinde çalıştım deyince Ishita’nın gözleri dolar. Shagunla görüştüğü her fırsatta palavra söylemesinin bir sebebi olmalı diye düşünüyor.

Bala ve Abhi değerimizi bir türlü anlamıyorlar deyip kendilerine internetten dost bulmaya karar verirler. Bala siteye girdiğinde Vandu’nun fotoğrafını görünce şok oluyor. Takma ad olarak da Vishwa ismini kullanıyor. Ishita sıkıntıdan yatamaz ve mutfağa gelir. Simmi de oradadır. Simmi, Shagun gibi kendine itina göstermesini istiyor, azıcık kilo alınca erkeklerin alakasının kaydığını söylüyor. Ishita ona hak veriyor ama Raman’ın buna önem vermediğini de ilave eder. Raman kilo konusunda şaka yapınca Ishita bu konuşma sebebiyle ciddiye alıyor. Hemen diyetisyenden buluşma alıyor. Tesadüf eseri Shagun da bebeğin gelişmesine önem verdiğinden aynı diyetisyenden buluşma almıştır. Raman da ona eşlik edecektir.

Shagunla Ishita karşılaşıyor ve Ishita onu tebrik ediyor. Shagun ise afallar ve Raman’ın söylediğini düşünüp bunu pozitif karşılamış olmana mutlu oldum diyor. Ishita ne demek istediğini kavrayamaz. Raman uzaktan onu görünce dikkatini dağıtmak için onu arıyor. Shagun giderken Ishita da hekimin yanına girer. Raman Shagun’la konuşuyor ve Ishita’nın hamilelikten haberi olduğunu öğreniyor ve gidiyor. Mihir ise parmak izinin bir bayana ait olduğu ortaya çıkınca serbest kalıyor.

Raman ise Ishita’nın kilo vermek istediğini duyunca onu kızdırıyor, Ishita da sen de boyuna bak diyor. Mihika ise zar zor Mihir’i konuta getirir. Raman onu görünce şok oluyor ve hakaret ediyor. Bay Bhalla, Raman’a kendine gel o katil değil deyip tokat atıyor. Raman ise hala Mihir’in Rinki’yi öldürdüğüne inanıyor.

Raman işin gerçeğini öğrenince Mihir’e sarılıp özür diliyor. Bay Bhalla ise kızının yaptıklarından dolayı özür diliyor. Mihir tüm olanları anlayışla karşılıyor ve bunu yapanı bulmalıyız diyor. Ishita ise Manoj’un annesiyle konuşmasını dinleyip bebeğin babasının Manoj olmadığını  öğrenince ağlamaya başlıyor. Raman’a bebeğin babasını sorduğunda Raman kaçamak cevaplar verir.

Ishita iyice üzülür. Üstüne Shagun ile konuşması için Mihir’i ikna etmeye çalışınca Ishita’nın şüpheleri daha da artar. Appa ise Bala’nın dizüstü bilgisayarında kendi ismi olan Vishwa ismiyle chat yapıldığını görüyor ve konuşmayı devam ettiriyor. Bir sonraki gün kırmızı elbise giyecek bir kız ile buluşacağını öğreniyor. Amma onun hazırlanıp çıktığından şüpheleniyor.

Sev Yeter 142. Bölüm Özetini sizlerle paylaştık. Yorum ve önerilerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi seyirler…

Sev Yeter 143. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 142. Bölüm Özeti 1 Ocak 2019 Salı Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    çok güzel dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.