Sev Yeter 141. Bölüm Özeti 31 Aralık Pazartesi Fragmanı

Burak 26 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 141. Bölüm Özeti 31 Aralık Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Ishita DVD yi Abhi’ye veriyor. Raman video oynatılırken hiç konuşmuyor. Daha sonra Ishita ağlayarak çıkıyor.Bu sırada Shagun taşıyıcı anne olacak kadının isminin Laxmi değil Parul olduğunu ve şeker hastası olduğunu öğreniyor ve büyük şok geçiriyor. Raman Ashok’un fabrikasına ona karşı delil bulmak için gittiğini söyler ve orada kilitli kaldıklarında Shagun soğuktan bayılınca ona zorunlu olarak suni teneffüs yapmak zorunda kaldığını anlatıyor.

Ishita bunları neden gizledin diye kızıyor. Bu esnadaa Shagun arıyor ve problemden bahsedip hemen sağlık kurumuna gelmesini istiyor. Raman iş için çıkması gerektiği palavrasını söyleyip çıkıyor. Ishita’nın güvenini gittikçe kaybediyor. Shagun ise bayanla konuştuğunda daha evvel de taşıyıcı anne olduğunu anlatıyor ve şikayet edecekseniz sağlık kurumunu edin diyor.

Raman ve Shagun çaresiz bir şeklde Manoj’un yanına gidiyorlar. Manoj döllenmiş yumurtanın daha fazla direnemeyeceğini acilen bir anne bulunması gerektiğini söylüyor. O kadının kabul edilmesi için belgelerde oynayan bireyi de bulacağına dair söz veriyor. Bu sırada Shagun bebeği taşımaya karar veriyor. Mihir ise yurt dışından gelerek Rinki’yi bulamayınca herkesi sorguya çekiyor. Bir şeylerin yolunda gitmediğinin farkına varıyor. Abhi ise gelip kara haberi veriyor ve Rinki’nin hayatını kaybettiğini söylüyor. Herkes gözyaşlarına boğuluyor.

 

Shagun’un taşıyıcı anne olması için zorunlu olan prosedür uygulanıyor. Raman çok mutludur ama Rinki’nin ölüm haberi gelince koşarak oradan ayrılıyor. Rinki öldürülmüştür ve kimin bunu yapmış olabileceğini araştırıyorlar. Abhi Mihika’ya bu tarz vakalarda ilk şüphelenilen kişinin kocası olduğunu söyleyerek Mihir hakkında bilgi almak istiyor ama Mihika bu muhtemel değil deyip kestirip atıyor.

Cenaze için erkekler ayrıldığında Ishita Mihir yalnız kalmasın deyip eşyalarını almak üzere onun evine gidiyor. Eşyaları hazırlarken pasaportta Mihir’in gerçekte o gün değil 2 gün evvel geldiği yazılıdır. Ishita şok oluyor ve acaba Rinki”nin vefatıyla bir alakası var mı diye düşünüyor ama Raman olmadığı için de kimseyle bu öğrendiğini paylaşmıyor. Ishita eşyaları alıp geldiğinde Mihir’in çok mutsuz olduğunu uzaktan izliyor.

Mihir’in iki gün evvel geldiğini Pathaktan bilen Raman, Mihir’i hırpalıyor. Mihir ise neden palavra attığına dair tekbir şey söylemiyor. Mihir’i karakola götürüyorlar. Abhi ,  Mihir’i sorgularken Raman ve Ishita dışarıda bekliyor. Mihir Rinki’nin Kumar ile resmi kendisine gönderilince geldiğini ve ona baskın yapmayı düşündüğünü anlatıyor ama bunu beceremediğini söyler. Rinki’yi öldürmedim dese de ispatı yoktur. Raman ondan şüphelendiği için sorguya devam edilmesini istiyor.

Ishita ise olanlara bir türlü inanamamaktadır. Mihika, Mihir ile Abhi sayesinde görüşür. Mihir beni denetlemeye mi geldin diye haykırır. Abhi onu durdurunca Mihika aramıza girme diye Abhi’yi azarlıyor. Her koşulda ben sana inanıyorum ve gerçek ortaya çıkana kadar yanında olduğumu unutma deyip çıkıyor. Abhi ise onların aralarında dostluk dışında bir şeylerin olduğunu düşünüyor.

Bu olanlar yaşanırken Shagun hamile olduğunu öğrenir. Raman’ın isteği üzerine strese girmemesi için ne Rinki ne de Mihir hakkında bilgi verilmiyor. Ancak Shagun’un yanına gelen Ashok bir anda her şeyi anlatıyor. Shagun gözyaşlarını tutamıyor ve Mihir’i görmek istiyor. Karakolda Abhiden hesap sormaya geldiğinde Ishita da ziyarete geliyor. Shagun strese daha fazla dayanamayarak bayılıyor. Onun arkasından gelen Manoj hemen onu kendine getiriyor ve hamile olduğunu unutma diyor. Ishita uzaktan bunları dinleyince şok oluyor. Shagun kimden hamile diye düşünüyor.

Heyecanlı ve güzel bir Sev Yeter özetini daha sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Sev Yeter 142. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.