Sev Yeter 140. Bölüm Özeti 28 Aralık Cuma Fragmanı

Burak 26 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 140. Bölüm Özeti 28 Aralık Cuma Neler Yaşanacak ?

Raman bulduğu kanlı şalın Ishita’ya ait olduğunu düşünerek endişeye kapılır. Aarti merasimi esnasında herkes merasime katılırken Raman dört gözle Ishita’yı aramaktadır. Ishita geldiğinde derin bir nefes alan Raman kanlı şal hadisesini Ishita’ya sorar. Ishita şalın Simmi’ye ait olduğunu söyleyince Raman, Simmi’nin başına bir şey geldiğinden şüphelenir. Ailedeki herkes Simmi’nin gelmemesi üzerine telaşa kapılır. Üstelik kanlı bir şal olması acaba başına bir şey mi geldi diye herkesi şüphelendirir.

Sev Yeter 28 Aralık Özeti 140. Bölüm Tüyoları

Herkes merakla Simmi’yi aramaya başlar. Polise haber verilir ve polislerde araştırmaya başlarlar. O gün Simmi aynı Ishita gibi giyinmiş, merasime gecikeceğini söyleyen Ishita ona otomobilini kullanıp gitmesini söylemiştir. Bu sırada Ishita’nın arabası bulunur. Simmi ise sağlık kurumunda yoğun bakımdadır. Ashok Ishita’nın nihayet işini bitirdim diye sevinmektedir. Bu sırada Rinki başka bir adamla görüşmekte. Ishita bunu bilince şok olup bahsi geçen adamla görüşmek istiyor. Rinki acaba Mihir’i aldatıyor mudur ?

Parmeet, Bhallaların evine geldiği sırada Bayan Bhalla, Simmi’nin başına gelenlerden sen sorumluysan elimden çekeceğin var der ve bir tokat patlatır. Parmeet ise daha yeni geldiğini ve her şeyden habersiz olduğunu söylüyor. Parmeet hemen Ashokların yanına gidiyor. Ashok sonunda Ishita’nı icabına baktım diye haber veriyor. Parmeet kiralık katilin ödürdüğü şahsın Ishita değil Simmi olduğunu söyleyip senin yaptığın iş ancak bu kadar oluyor diye dalga geçiyor.

Ashok ve Suraj ülkeyi terk etmeye karar veriyor. Simmi ise sağlık kurumunda gözlerini açar. Ishita’nın otomobilini kullanırken bir anda lastiğin patladığını, değiştirmek için indiğinde birinin onun kafasına vurduğunu, suratını gördüğünde durduğunu ve bu sırada kendisinin de fenalaştığını anlatıyor. Raman gelen şahısların asıl hedefinin Ishita’yı öldürmek olduğunu dile getirir. Abhi de buna katılır. Ishita bunu dinleyince donakalır. Raman ise sakın dışarı çıkma diye onu uyarır. Abhi de koruma gönderir. Rinki de konağa gelmeyince Bayan Bhalla ona da bir şey oldu diye meraklanır.

Raman Ishita’nın kliniğine de güvenlik kamerası yerleştirilmesini sağlar. Manoj isminde bir hekim Laxmi isimli bir kadının taşıyıcı anne olmayı kabul ettiğini söylüyor, Raman kadının olumlu cevap vermesine sevinir fkat nasıl Ishita’yı ikna ederek imzasını alacağını düşünmektedir. Yazıyı saklayan Raman. Ishita’ya sana bir sürprizim var imza at sonra söyleyeceğim der ve Ishita evrağı imzalar. Mihika ise ortalarda olmayan Rink’nin evine gittiğinde evin darmadağın olduğunu , yatak odasında da mini giysilerin olduğunu görünce şok olur. Bir de 55 Binlik bir alışverişin Bay Kumar tarafından ödendiğine dair bir makbuz vardır. Hemen olanları Abhi’ye anlatmaya karar verir.

Raman, Laxmi ismindeki bayanla görüşüp bazı sualler soruyor. Kronik bir rahatsızlığı olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bayan da Manoj’un her testi yaptığını söyleyip para işini sormaya başlar. Raman para konusunu dert etmemesini söyler ve ona bir miktar para verir. Daha sonra Raman bayana gerektiğinde ya hekimi ya da onu aramasını söylüyor. Bayan Laxmi, Shagun sizin hakkınızda çok iyi şeyler söyledi. Mutlu olmanıza katkıda bulunacağım için çok mutluyum der.

Bayan Luxmi gittikten sonra Raman, Shagun ve Manoj’a teşekkür ediyor. Mihika ise Abhi ile buluşur ve Rinki’nin telefonunun kapalı olduğunu ve kimseyle görüşmediğini anlatıyor. Abhi kamera kayıtlarına baktığında Ishita’nın Rinki ile görüştüğünü görünce adeta şok olur. Ishita’nın bu görüşmeden kimseye bahsetmediğinden şüphelenir. Mihika ise kayıp ihbarında bulunur. Abhi hemen Ishita’ya Rinki’yi soruyor. Ishita ise özel konulardan bahsettiğini söyleyip yanına gittiği dostunu arayarak ve Rinki’yi soruyor. Fakat Rinki’nin oraya gitmediği cevabını alır.

Ishita afallamış halde duyduklarını Abhi’yle paylaşıyor. Abhi onu gören en son birey sensin o yüzden karakola gelip ifade vermen zorunlu diyor. Ishita kabul ediyor ama kimseye bu vaziyetten bahsedip üzme diyor. Abhi tamam diyor. Ishita’nın kuşkulu bakışlarını farkeden Abhi ifadede ayrıntı vermesi gerektiğini söylüyor. Ishita bunu kabul etmiyor ve Raman’ı aramasını söylüyor. Abhi Raman’ı arayıp Rinki’nin kayıp olduğunu haber veriyor. Ishita özel olarak konuşmak isteyince Abhi kabul ediyor. Ishita’nın anlattıklarını dinleyen Raman şok oluyor. Ashok ise Abhi’yi arayaıp Rinki hakkında bilgi için Raman’a söylemeden yanına gelmesini istiyor. Abhi kabul ediyor.

Ishita Raman’a herşeyi anlatıyor. Rinki’nin görüştüğü adamla buluşmaya gittiğinde adam tam tersini iddia ediyor ve evli olmasına karşın onu Rinki’nin tehdit ettiğini anlatıyor. Ishita dinledikleri karşısında şaşkına dönüyor ve Rinki’ye bana palavra attın, bu palavranın sonuçlarına da katlanacaksın diyerek mesaj gönderiyor. Kumar’a da Rinki’nin bir daha sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olabilirsiniz der.

Raman olanları anlatmadığı için Ishita’yı azarlamaktadır. Ishita ise haklı olduğunu ve suçun kendisinde olduğunu söylüyor. Ashok, Abhi’ye Raman’ın daha evvel Rinki’yi tehdit ettiğini ve dün de Rinki ile beraber olduğunu anlatıyor. Abhi hemen Raman’ın yanına gidip saat beşte kiminleydin diye soruyor. Raman söylemek istemiyor, ifade vermek üzere giderken Ishita’ya bir posta gelir. Postanın içinden çıkan dvdyi izleyen Ishita Raman ve Shagun’un beraber oluşunu  izliyor. Beni kandıramaz diye ağlarken hemen kendini toplayarak karakola gidiyor. Raman saat beşte Rinki ile değil başka birinin yanındaydı diyor.

Oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

 

Sev Yeter 141. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 140. Bölüm Özeti 28 Aralık Cuma Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Abishek Ishitanin gerçek kocasi cok guzeller

  2. Anonim dedi ki:

    Selamlar
    Ben anlamadim shagunla Ramanmy birlikde oldular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.