Sev Yeter 14 Mayıs Salı Özeti 237. Bölüm Fragmanı

Burak 20 Nis 2019 Sev Yeter  0

Romi ve Adi, Karan’ın yanına giderler. Onu Aliya’dan uzak durması yönünde uyarırlar. Bu esnada Mihika gelerek onları arabaya bindirir ve eve getirir. Ishita yaptıklarından ötürü onlara kızar. Romi, Karan’ı düzgün bir şekilde ikna etmeye çalıştık derken Mihika onu tehdit ettiğinizi gördüm der. Bu esnada Mani arar…

Sev Yeter 237. Bölüm Özeti

Ishita ona ne cevap vereceğiz der ve telefonun sesini hoparlöre verir. Mani, Karan’ı tehdit ettiklerini söyler ve ne yaparsanız yapın Aliya iki gün sonra evlenecek der. Adi ağlamaktadır. Aliya’ya söz verdim fakat şimdi elim kolum bağlı der. Ishita benim bir planım var der ve daha önce nasıl düşünemedim diye kendine kızar.

Aliya’nın bir dadisi olduğunu söyler ve Mani onun sözlerini mutlaka dinler der. Fakat telefon numarasını bilmediğini belirtir. İsminin Shobana olduğunu söyler. Mihika onu bulacağını söyler. Aliya ise kilitli olduğu odada Adi’nin fotoğraflarına bakar. Shagun içeri girerek nasılsın diye sorar. Aliya, Mani ile konuşmasını ister. Shagun onun şu anda konuşmak için müsait olmadığını söyler. Aliya ona çıkmasını söyler.

Shagun dışarıda Mani ile konuşmaktadır. Aliya’nın iki gün içinde evlenmesinin çok doğru bir karar olacağını söyler. Shagun, Pihu’yu okula götürdüğünde Ananya ile karşılaşır ve ona yeni aldığı telefonu hediye eder. Bunu Pihu istedi der. Ananya bu hediyeyi kabul edemeyeceğini söyler. Annem kendi telefonunu kullandığım için bana kızdı buna hiç izin vermez der. Shagun bu aramızda bir sır olacak ve annen de bunu istiyor der. Shagun şimdi Simmi kızına disiplin versin de görelim diyerek sırıtır.

Amma, Shobana’nın telefonunu öğrenir ve Ishita’ya gönderir. Herkes mutlu bir şekilde Ishita’nın Shobana ile görüşmesini beklemektedir. Fakat Shobana telefonu açmaz. Ishita onu almaya gidelim der. Mani, Aliya’ya nişan günü giymesi için bir sari verir. Aliya, Adi’ye gideceğini söyler. Mani eğer bu kapıdan çıkarsan kendimi öldürürüm der. Aliya şok olur.

Ishita yola çıkar. Amma, Raman’a her şeyi anlatır. Ananya, Simmi’ye teşekkür eder ve ona sarılır. Simmi bir kalem seti için bu akdar teşekkür etmeye gerek yok der. Ananya yakında numarasını sevdiklerine göndereceğini düşünür.

Aliya ve Karan aileler önünde nişan yüzüğünü takmak üzereyken Ishita ve Adi gelir ve nişanı durdurur. Aliya, Adi’ye sarılır. Simmi, Ananya’nın der çalıştığını düşünür ve ona süt getirir. Fakat elinde telefonla oynadığını görür. Bun nereden buldun der. Ananya sen aldın ya diyerek sırrını söyler. Simmi ne sırrı diyerek ona tokat atmak üzereyken Ruhi ona engel olur.

Simmi, Ananya’nın telefonu bahane ederek yalan söylediğini belirtir. Ruhi onunla konuşacağını söyler ve Simmi’yi gönderir. Ishita, Aliya’nın evlenemeyeceğini söylerken Mani onlardan gitmelerini ister. Karan’ın babası Aliya hazır değilse neden bizi çağırdın der. Mani, Adi’ye sarılır. Bu esnada Aliya’nın dadisi gelir. Aliya’yı böyle gördüğü için üzgün olduğunu söyler.

Ruhi, Ananya’ya ders çalışırken telefonla oynamanın doğru olmadığını söyler. Ananya özür diler. Ruhi böyle pahalı bir telefonu kabul etmemen gerekirdi der. Ananya bunu bana annem vermiş der ve bu aramızda bir sır der. Ruhi şaşırır.

Dadi bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini Karan’ın ailesine söyler. Onlar ayrılırken dadi eğer bu adam söylemese Aliya’nın zorla evlendiğinden haberim olmayacaktı der ve Raman’ı gösterir. Herkes şok olur. Raman ve ailesi eve dönerler. Raman, Ishita’ya gelerek bunu sizin için yapmadım der. Mani’yi üzgün görmek için yaptım der. Odasına gider ve Adi’ye attığı tokadı hatırlayarak ağlar. Bay Bhalla oğlu ile konuşur ve Adi’nin sevgisine saygı göstermeliyiz diyerek nasihat eder.

Aliya, Dadi’nin kucağına yatar ve sen olmasaydın şimdi zorla nişanlanmış olacaktım der. Dadi artık buradayım her şey yoluna girecek der. Shagun gelir ve sakin bir sesle Mani konuştuğunu söyler. Dadi, Aliya benin sorumluluğumda der ve Shagun’un Mani ile ilgilenmesini söyler.

Amma, Raman’ı ikna ettiğini söyleyip Bhalla ailesinden övgüyle söz ederken Raman gelir ve beni kandırdığınız için mutlu musunuz der ve bu olanların arkasında Ishita’nın olduğunu söyleyip gider. Romi ve Ishita endişelidir…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 14 Mayıs Salı Özeti 237. Bölüm Fragmanı” üzerine 25 yorum

 1. Zara dedi ki:

  Kızlar yeni sayfa geldi ordan devam edelim 238 bölüm

 2. Zara dedi ki:

  Kızlar uyudunuz mu

 3. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim. Her seferinde sana dataşmasına dayanamadım. Tamam canım arık onunla muhatab olmam görmezden gelecem sende iyiki varsın Pirensesim. Bende seni çok seviyorum kıymetlim.

  Asim evet izliyorum Ses yarışmayı sizce kim kazanır.

  Ve Aleykum selam Eylül’üm kolay gelsin pırlantam

 4. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayirli aksamlar prenseslerim.Asim survivoru izliyorum.Sabriye yi hic sevmiyorum.Zaram rica ediyorum canim.Mikser insanlarin oyununa gelme.Seni cok seviyorum.Keske daha erken gorseydim.Iyi ki varsin

 5. Asi dedi ki:

  Serpilim hep iyi ol canım benim ❤️
  Eylulum kolay gelsin canım ❤️
  Kizlar birleşmeni izliyormusunuz ben iziliyemiyorum sabriye yine saçma dansini yapar onu izlerken utaniyorum yeminle

 6. Eylül dedi ki:

  Selam gireyim dedim de kimse yok Neredesiniz kızlar
  Serpil’im okul olmadığı günleri �yi yapıyorsun enişte yardım etmekte Evet canım ondan sürdüm elime Şimdi daha iyiyim geçti yanması. Asim �yiyim canım evdeyim öyle Mutfağı toparlıyorum bir yandan da size yazıyorum �yi yapmışsın temiz hava iyi gelir Ruha Zaram Sağ ol canım

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Eylul um misafirim oldugu icin yazamamistim
   Elin nasil oldu

 7. Zara dedi ki:

  Serpilim uyudun mu….
  İyi geceler canım Allah rahatlık versin ❤️

  1. Zara dedi ki:

   İyi akşamlar kızlar

 8. Zara dedi ki:

  Öyle mi ben bugün sandım birleşme partisinin yarın olması iyi oldu yarın izlerim teşekkür ederim Serpil’im

 9. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar burası ıyı.Burada yazmaya devam

 10. Arkey Madhubala dedi ki:

  Zaram bırleşme partısı yarın.

 11. Zara dedi ki:

  Serpilim adalarda birleşti mi?

  Duygu nerelerdesin Nisan yağmuru gibi geldin geçtin

 12. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim
  ben de bu sayfayı dedin sandım. Serpilim İyi seyirler ya birleşme partisi bu gündü dimi ben maalesef izleyemedim ya düğüne gittim geldim sonra Asimle sohbete daldım. Ser aralarda birleşti mi.

  Ve Aleykum selam Eylül’üm geçmiş olsun canım.

  Serpilim istersen o sayfaya da geçe biliriz

 13. Bir Deli Ruzgar dedi ki:

  Ah nolacak bu Raman ile Ishitanin hali
  Konusmaniza Kulak misafiri oldum isteneden Bu sitenin eski yorumcularindanim
  Nurdan ve Defneyi ben de çok severdim. dfne tatli bela ozetlerini yazardi çok özel ve farklı bir kizdi çok emegi var herkese
  Nurdan da saygili biriydi hem de çok saygili ahlakli. Demek gittiler bilmiyordum üzuldüm. Haklarini helal etsinler insallah..
  Kusura bakmayin daldım boyle hepinize iyi geceler…

  1. Zara dedi ki:

   Size de iyi geceler

 14. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asım sen ne ızlıyorsun.

 15. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ya ben Zınet ı.Alına yı.Aysenur u.Defne yı.Nurdan ı.Ela yı.Ulker ı çok özledım.Arzum .Zaram sızler de bugun yoksunuz.

 16. Arkey Madhubala dedi ki:

  Eylul um ben 5 gun okuldayım.Cumartesı gunlerı de ecz de esıme yardım edıyorum.Çok geçmiş olsun prensesım.Sılverdın mı surdun
  Asım ben ıyıyım canım.Eve geldık yemek yedık.Survıvor ızlıyorum

 17. Asi dedi ki:

  geçmiş olsun Eylulum simdi nasilsin canım ❤️ ben iyiyim canım bugün yağmur yagiyordu bende kendimi dışarı attim biraz gəzdim
  selam Serpilim nasilsin canım ❤️

 18. Eylül dedi ki:

  Ben Burası sandım istersen o tarafa da geçeriz Serpil’im sen eczanede mi çalışıyordun kolay gelsin bugün beni aksilikler yakamı bırakmadı elimi yaktım işteyken Çay arası verdim çay döktüm ve Elim yandı şu an krem vurdum yanıyor Bir de işimden çıkmayı düşünüyorum bir arkadaşım var kafede çalışıyor bana gel burada çalış dedi rahat bir iş dedi bu ayın sonunda çıkarım bu işten kafe işini ayarlaya bilirsem İnşallah oraya geçeceğim

 19. Arkey Madhubala dedi ki:

  Eczanedeyım Eylul um çalışıyorum.Evde bunalıma gırdım.Sen ne yapıyorsun

 20. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hoşgeldın Eylul um.Ben gelın dedıgımde bır alt sayfa vardı.Oraya yazmıştım.Buraya bır bakayım dedım.Sen buradaymışsın.Geldıgın ıçın tesekkur ederım.Evet hava duzelmek bulmedı.Dıkkat et ve hasta olma prensesım.Mevsım donuşlerı daha çok hasta edıyor.

 21. Eylül dedi ki:

  Selamm Serpil’im Asimm Zaramm Ne yapıyorsunuz Serpil’im sen bu sayfa ya gel dedin Ben de geldim Bu havalar bir düzelmedi gitti yaz gelsin artık Dün işteyken çok kötü oldum Zaten hassasım hemen hastalık beni buluyor Umarım Gününüz güzel geçmiştir Ben kaçtım.

 22. Eylül dedi ki:

  Selam Serpil’im Asimm Zara Ne yapıyorsunuz Serpil’im sen bu sayfaya gel dedin Ben de geldim Bu havalar bir düzelmedi gitti yaz gelsin artık Dün işteyken çok kötü oldum Zaten hassasım hemen hastalık beni buluyor Umarım Gününüz güzel geçmiştir Ben kaçtım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir