Sev Yeter 14 Ağustos Salı Özeti 42. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Amma’ya çarpan Shagun’dur.

Burak 01 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 14 Ağustos Salı 42. Bölüm’de Neler Yaçanacak?

Adamın montunun arkasında kötü adam (Villain) yazmaktadır. Adam ünlü oyuncu Siddharth Malhotra‘dır. Raman onu görünce şaşırır ve neden kaçtığını sorar. Sid deli bir hayranının kendisini kovaladığını düşündüğünden kaçtığını söyler . Aslında Sid dişlerini Issu’ya muayene ettirmek için gelmiştir. Raman bunu duyunca rahatlar ve daha sonra beraber selfie çektirirler. Issu Sid’in telefonuna bakar ve hayranlarına ait olan 322 plakalı beyaz arabayı görür. Raman Sid’i kıskanır. Sid’in yakışıklı ve genç olduğunu ancak Issu’nun da yaşlandığını söyler.

Sabah olmuştur. Vandu Shravan’ı kontrol eder ve onu azarlar. Bala gelerek onu odasından dışarı gönderir. Vandu çok kızgındır. Bala onun bir çocuk olduğunu söyler. Vandu’dan sabırlı olmasını ister. Vandu çok gerilmiştir. Bala problemlerine benimle paylaşabilirsin der. Issu Ramanla birlikte ofise giderken Bala’nın söyledikleri aklına gelir ve Adi’ye ya okul üniforması almaya karar verir. Adiye aldığı üniformayı Adi beğenmez ve onu atar. Issu Abi’yi de alarak ona okul üniforması almak için alışverişe gitmeyi önerir ve Adi kabul eder. Adi üniformaları görür. Issu onları deneyebilirsin der. Bu arada Raman arar ve nasıl gittiğini sorar. Adi kabalık yapıyor mu? der. Ishita senin kadar kaba değil der. Adi üstüne üniforma giyer ve dener. Ben başka bir üniforma istiyorum der oradakileri beğenmez ve  elindeki soğuk içeceği kıyafetlere döker. Şımarıklık yapar.

 

 

Satıcı onlara kızar ve sen onun annesisin neden çocuğa dikkat etmiyorsun diyerek Issu’ya kızar. Adi Issu’nun annesi olmadığını söyler. O sadece gelip bana alışverişte yardım ediyor der. Issu satıcıdan özür diler ve kaydınızı ben karşılayacağım der. Adi hızla Issu para öderken gider ve arabaya biner. Issu arkasından koşar Adi şoförünü çağırdığını ve eve gitmek istediğini söyler.

 

Bir çocuk Ramana topu atmasını söyler. Raman topa vurur ve top bir arabanın altına girer . Araba 322 plakalı beyaz bir arabadır. Ramanın aklına Amma’nın  söyledikleri gelir. Arabanın ön tarafında sallanan mavi nazarlığı görür ve Parneet kazayı yaptı der. Ashok bize bir oyun oynadı ve onu kurtardı der.  Issu yu arayarak suçlunun Parmeet olduğunu ve Ashok’un olanları gizlediğini söyler ikisini de hapse attıracağım der.

Shagun eve gelir ve Raman’ı otururken görür. Raman Ashok’un nerede olduğunu sorar. Shagun iş için gittiğini söyler. Raman gerçekleri biliyorum elinde kanıt var suçluyu buldum der. Ashok’un sahte evrakları hazırladığını ve Parmeet’i koruduğunu söyler. Shagun gerilir ve Raman’dan evi terk etmesini ister. Raman Ashok bu arabayı Abi’ye doğum günü hediyesi olarak verdiğini sözler ve garajda durduğunu söyler. Arabada mavi nazar boncuğu da var ve plakası tutuyor der. Kazayı Parmeet  yaptı der. Neden bana oyun oynuyorsunuz der. Issu’nun annesini neden hedef aldınız diye sorar. Raman Ashok ve Parmeet’i hapishaneye gönderme zamanı geldi der.

Vandu hamile olduğunu Bala’ya söyler. Bala Vandu’nun hamile olduğuna çok sevinir. Shravan’a kardeş geliyor der, şu an çok mutluyum der. Vandu maddi durum hakkında endişelidir fakat Bala endişelenmemesini söyler. Sen çalışıyorsun  ve bende  de özel ders vermeye başladım der. Shagun’la  Raman tartışmaya devam ederler. Shagun Raman’a polisi çağırma çok korkuyorum der. Raman neden korktuğunu sorar bunun Ashok ve Parmeet ile ilgili olduğunu söyler. Shagun Ashok Parmeet’e  yardım etmedi der. Raman ne kadar karaktersizsin der Şimdi de Ashok ‘u mu koruyorsun der. Daha sonra Sahgun kazayı kendisi yaptığını söyler ve Raman şok olur.

Raman Adi ve Shagun’un ağladığını görür. Shagun hatalı olduğunu söyler. Ashok benim hatamı koruyordu. Adi ağlayarak babasına annesini üzmemesini söyler, kimse bizi ayıramaz der. Raman, Adi’nin iyiliği için bir şeyler yapmayı düşünür. Ishita, Amma’ya Raman’ın suçluyu bulduğunu ve onu hapse göndereceğini söyler. Amma evet der. Raman kimse hapse girmeyecek bu baba sözü der ve Adi teşekkür eder. Raman Shagun’a her şeyin yolunda gireceğini söyler, endişelenme der. Adi odasına gider. Shagun Raman’a sarılır ve ağlar. Shagun, Adi’nin onsuz yaşayamayacağını söyler. Raman Adi’nin bizim oğlumuz, seni ondan uzaklaştırmam, söz veriyorum der. Shagun kafasını Raman’ın omzuna yaslar ve çok korktuğumu söyler. Raman söz veriyorum, sana hiçbir şey olmayacak der.

Raman eve gelir ve Ishita polis suçluyu yakaladı mı? diye sorar. Raman hayır der. Shagun’un yaptıkların anlatmaz bunu için tanrıdan affını diler. Kendi içinde doğruları söylemediği için ikileme düşer. İçinden Ishita, belki buna dayanamazsın, ama beni çaresiz olduğum için bağışla der. Issu ise her zaman olduğu gibi kocası Raman’ın yanındadır. Bu işlerin onu çok yıprattığını söyler. Raman’ın hayatına girdiğinden beri, gerginliklerin sona erdiğini, ona çok güvendiğini, ve onun ailesi için en iyisini yapacağını söyler. Bundan çok eminim der. Bu sayede ailesi huzur içinde uyuyor, bir eş kocasından başka ne ister der.

Arkadaşlar emeğimize saygı için lütfen reklamlara tıklamayı ve yorum yapmayı unutmayalım…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 14 Ağustos Salı Özeti 42. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Amma’ya çarpan Shagun’dur.” üzerine 4 yorum

 1. sevinc dedi ki:

  Sagundan nefret ediyorum cunki ramanla isuyu ayirmaya calisiyor

 2. Jaĺe dedi ki:

  Bu diziye hayranim

 3. Yusra dedi ki:

  Çok hızlısınız mükemmel olmuş ellerinize sağlık

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.