Sev Yeter 139. Bölüm Özeti 27 Aralık Perşembe Fragmanı

Burak 23 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 139. Bölüm Özeti 27 Aralık Perşembe Neler Yaşanacak ?

 

Sev Yeter dizisinde Ishita kazadan sonra sağlık kurumuna yatırılmıştır. Raman acı haberi hekim Manoj’dan alır ve adeta yılkılır. Ishita ise kendine geldiğinde bebeğini sorar. Hemşire onu kaybettiklerini söyleyince ayağa kalkar ve Raman’ı arar. Ailesi onun peşinden gider. Ishita Raman’ı gördüğünden neden bebeğimi kurtaramadın diye ağlamaktadır. Bu sırada Ruhi ve Adi’yi görür ve ağlamasına gerek olmadığını, Adi ve Ruhi gibi iki çocuğu olduğunu söyleyerek onlara sarılıyor. Ishita konağa gelir. Raman Manoj ile bebek hakkında konuşurken Manoj bebek sahibi olmak için başka seçenekler olduğunu söyler. Rinki’nin Mihir’e karşı ilginç halleri devam eder. 27 Araık Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 139. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 27 Aralık Perşembe Özeti 139. Bölüm Tüyoları

Ishita Ashok’un yasa dışı yollardan çocuk  çalıştırdığını Abh’ye söyler. Abhi o işyerini kapatacaklarını söyleyerek harekete geçmektedir. Raman da iş adamlarının katıldığı bir partidedir ve Ashok ile karşılaşır. Ashok onu kızdırmak için harekete geçmektedir. Rinki Simmi’nin yanından ayrılırken bir kutu alır. Simmi konağa geldiğinde kendi kolisini açıyor. Ancak içinden gömlek çıkar. Rinki’nin Mihir için gömlek aldığını ve kolileri karıştırdıklarını düşünür. Gömleği yakından baktığında büyük beden olduğunu ve maliyetinin de çok yüksek olduğunu görür. Bu sırada Rinki koliyi almak için geri gelir. Simmi gömleğin Mihir’in vücuduna uygun olmadığını söyler. Rinki mağaza sahibinin yanlışlık yaptığını söyleyerek gider. Rinki’nin ne yapmaya çalıştığı  merak konusudur.

Ashok Raman’ı beceriksiz olmak ve Ishita’yı gözetememekle yargılayınca Raman deliriyor ve Ashok’un boğazını tutuyor. Onları ayırırlar. Raman içmeye başlar ve Ashok’un laflarını düşünür. Abhi Ishita’yı arar ve çok hoş bir iş çıkardığını ve zor durumdaki çocukların kurtarıldığını söyler. Ishita bunu Raman’ın dinlemesini ve neşelenmesini ister. Abhi Ishita’yı arar ve Raman’ın karakolda olduğunu söyler. Ishita karakola geldiğinde Raman’ı sızmış halde görür. Abhi onu alkollü araba sürerken getirdiklerini söyler. Ishita dan onu konağa götürmesini ister. Yağmurlu bir havada Ishita Raman’ı konağa götürürken Raman bir anda otomobilden iner.

Raman asi kelimeler kullanır ve işlerinin rast gitmediğini söyler. Ishita’ya karşı yüzünün kızardığını ve beceriksizliğini anlatır. Ishita bunları düşünmemesi gerektiğini söyler. Ancak Raman’ı susturmak kolay değildir. Ertesi sabah Raman başkasının yumurtalığında bebek sahibi olmak ile alakalı hekim Manoj’un anlattıklarını Ishita dan bir kere daha düşünmesini istiyor. Ishita Adi ve Ruhi ile mutlu olduklarını söylüyor ve bir daha bu tür mucizelerle uğraşmadan yaşamlarına bu biçimde devam etmelerini istiyor. Şagun telefonda Pathak ile konuşurken Manoj da annesi ile görüntülü sohbet etmektedir.

Annesi Şagun’u görünce kim olduğunu soruyor. Manoj onun dostu olduğunu söylüyor. Görüşmenin ardından Şagun neden bu biçimde konuştun diyor. Manoj Şagun’dan hoşlandığını söylüyor. Şagun daha evvel söylediğim gibi biz yalnızca dostuz diyor. Raman Manoj ile konuşmaya gelir ve Ishita’nın hazır olmadığını belirtir. Manoj onunla bir de kendisinin konuşacağını söyler. Raman ona sarılır ve ayrılırken Manoj’a annesinden telefon gelir. Manoj Şagun’dan hoşlandığını söylerken Raman onu dinler ve geri geliyor. Onun için Şagun’u ikna edeceğini söyleyerek Şagun’un peşinden gidiyor. Ashok ise yasa dışı fabrika vakasında Şagun’un ihbar ettiğini düşünmektedir.

Onu tuzağa düşürmek için bir adamına Şagun’u aratıp çocukların çalıştırıldığı yasadışı fabrika olduğunu söyletir. Şagun geleceğini söyleyerek yola çıkıyor. Raman da Şagun ile konuşmak için peşindedir. Şagun soğuk hava deposuna girince peşinden Raman da girer. Ancak kapı Shagun ve Raman’ın üzerine kapanır.

Raman dışarıya bağırarak sesini duyurmaya çalışır fakat başarılı olamaz. Shagun da şansını dener ama ikisini de duyan yoktur. Raman nasıl kurtulacağını düşünerek etrafına bakmaya başlar. İkiside çok üşümüştür. Shagun soğuğa dayanamayarak diz çöker. Raman hemen yanına giderek ayağa kalkmasını ve hareket etmesini ister. Raman ceketini çıkararak Shagun’a verir. Shagun ellerini hissetmemeye başlar.

Bu sırada Ashok deponun güvenlik kamerasından olanları seyretmektedir. İçeriye aniden Abhishek girer. Ashok panikleyerek bilgisayarı kapatır ve nasıl yardımcı olabilirim diye sorar. Abhiskek burada illegal şeyler döndüğüne dair duyumlar aldığını söyler ve etrafı kontrol edeceğim der. Deponun kapısını kilitli görünce anahtarları ister yoksa kapıyı kıracağım der. Ashok anatarları verir. Bu sırada Abishek’in telefonu çalar ve başkanın karakola geleceğini söyleyerek acilen gelmesini ister. Abishek, Askok’a dönerek seninle sonra görüşeceğiz der ve gider.

Ashok bu srada başka bir plan yapar. Deponun güvenlik kamerası kayıtlarını bir DVD ye kaydeder.Ardından Raman ve Shagun’u serbest bırakır. Raman çıkar çıkmaz odaları aramaya başlar ve bu sırada yerde kanlı bir şal bulur. Şalın yanında kırmızı boyayala ISHITA yazan bir de not vardır. Raman Ishita’nın hayatından endişe etmeye başlamıştır.

Sev Yeter 139. Bölüm Özetini sizlerle paylaştık. Özet ve dizi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Sev Yeter 140. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 139. Bölüm Özeti 27 Aralık Perşembe Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. ysmn dedi ki:

    cok güzeldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.