Sev Yeter 138. Bölüm Özeti 26 Aralık Çarşamba Fragmanı # Ishita’nın Bebeği Ölüyor

Sev Yeter 138. Bölüm Özeti 26 Aralık Çarşamba Neler Yaşanacak ?

 

Sev Yeter dizisinde Misra’nın otobüsü terketmesinin ardından Ishita direksiyona geçiyor. Otobüs eğer 60 kilometrenin altına düşerse bomba patlayacaktır. Ishita otobüsü sürerken Raman da içerdeki Sarika ve bebekleri kurtarır. Raman da otobüse biner ve durumu ele almaya etmeye çalışır. Şimdi Raman ve ailesinden başka otobüste kimse yoktur. Polisler yol kenarlarına battaniyeli bariyerler koymuştur. Ishita Raman’dan Adi ve Ruhi’yi kurtarmasını istiyor. Ruhi Ishita’yı almadan gitmeyeceğini söylüyor. 26 Aralık Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 138. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 26 Aralık Özeti 138. Bölüm Tüyoları

Raman Ruhi ve Adi’yi alıp battaniyelerin olduğu yere atlar ancak Ishita hala otobüsün başında. Herkes onun için dua etmektedir. Bombanın patlamasına 10 saniye kalmıştır. Ishita son bir çabayla gaza basar ve o da kendini  kurtarmayı başarır. Otobüs büyük bir hengame ile patlarken Ishita da karnını bir taşa vurur. Onu hemen sağlık kurumuna götürürler. Onlara acı haberi Hekim Manoj veriyor. Ishita’nın karnındaki bebeği maalesef ölmüştür. Raman ve ailesi şoktadır. Abhi Misra’yı tutup sorgulmaya başlar. Abhi, Adi Raman’ın oğlu ve Ashok da ondan nefret eder deyince Misra Ashok’un yüzünden oğlunu kaybettiğini ve Ashok’un Ishita’yı öldürmek için kendisini görevlendirdiğini söylüyor.

Ashok ve Suraj da karakola gelerek Misra’dan davacı olurlar. Ashok Misra’nın kendisini tehdit ettiğini söylüyor. Misra Ashok’u öldüreceğini söylüyor ve onun yüzünden çocuğunu kaybettiğini belirtiyor. Abhi Ashok’dan davacı olmasını istiyor. Ashok’un gitmesinin ardından müfettiş Abhi ye neden Ashok’u bıraktığını sorar. Abhi onların zengin olduklarını ve Misra’nın laflarının bir ehemmiyeti olmadığını, bu nedenle sağlam ispatlar bulmaları gerektiğini söylüyor. Appa Raman’ı sakin tutmaya çalışırken Raman, Ishita’nın kendi yaşamı pahasına çocuklarının yaşamını kurtardığını söyler. Şimdi bebeğin can verdiğini ona nasıl anlatacağını düşünür.

Raman, Ishita’nın yanına gider ve bebekle alakalı yaşadıklarını anımsayıp ağlamaya başlar. Şagun üzerine bir şal alarak sağlık kurumuna gelir. Raman’ı görür ve onu teselli etmeye çalışır. Şagun ardından Manoj ile konuşur. Manoj tüm tedavi ve rehabilitasyonların boşa gittiğini söyler ve üzülür. Şagun onun bir kusuru olmadığını söyler ve detekleri için ona şükranlarını iletir. Ruhi ve Adi bebeğe ne olduğunu merak eder ve kalp atışlarını dinlemek isterler.

Oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölüm özetini daha sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 139. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Sev Yeter 138. Bölüm Özeti 26 Aralık Çarşamba Fragmanı # Ishita’nın Bebeği Ölüyor (39 Yorum)

    • Hayırlı akşamlar Asım.Bıraz basım agrıyor.Onun dışında ıyıyım .Uzandım tv ızlıyorum .Sen ne yapıyorsun.Nasılsın

  1. Kayınpederım aynı Asım.Doktora gıtmedı.Şimdıye kadar ıdare ettım.Şimdı de ıdare ederım dedı

  2. Sagol Serpilim. Evet ya yanimda olsan ne guzel olurdu:) hayali bile guzel bana corba yapardin eminim guzel yapartin;) sonra limonlu sicak cay icerdik sarilirdik tv izlerdik beraber hastaligim bulasacak demeden deyip gulerdik ahhh ahh ne guzel olurdu ama hayal iste:( iyi ki varsin bal damlam bende seni coooooooooooooooook seviyorum

    • Çok tesekkurler Asım.Çok geçmiş olsun prensesım.Sıcak bıseyler iç.Kendıne dıkkat et.Kesşke yanında olabılsem.Senı çok sevıyorum.