Sev Yeter 137. Bölüm Özeti 25 Aralık Salı Fragmanı

Burak 22 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 137. Bölüm Özeti 25 Aralık Salı Neler Yaşanacak ?

 

Sev Yeter dizisinde Adi’nin şimdiden yeni gelen bebeği çekememesi yaşamını etkilemeye başlamıştır. Adi ile sınıftaki dostları da alay etmektedir. Adi kendini yalnız seziyor. Bir kafede beklerken Şagun onu görür ve teselli etmeye çalışır. Ishita’nın herkese yetecek sevgisi olduğunu söyler. Konaktakilerin merak edebileceğini söyleyerek onu götüreceğini söyler. Raman ise hekim Manoj’u yemeğe davet etmiştir. Şagun Adi’yi konağa götürdüğünde Raman görünüyor ve Şagun’a ağır hakaretlerde bulunur. Hekim Manoj da bunlara tanık olur. Ashok’un oğlu hasta bir adamla konuşur ve Ishita nın bir kazaya kurban gitmesini söyler. 25 Aralık Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 137. Bölümde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 25 Aralık Özeti 137. Bölüm Tüyoları

Manoj konağa geldiğinde Şagun’un gitmek için hazırlık yaptığını görür ve onu gitmemesi için ikna etmeye çalışır. Adi ile Ishita alış verişten dönerken Adi bir otomobilin Ishita ya doğru geldiğini görür ve onu itekler. Ishita son anda kurtulmuştur ve bebeğini merak ediyor. Kendine gelen Ishita, Adi ile konağa giderken bu hadiseden kimseye bahsetmemesini istiyor. Ashok işi beceremeyen Shyam’a kızıyor ve daha iyi bir cinayet planlayarak işini bitirmesini istiyor. Ishita Adi’yi karşısına alıyor ve bebek dünyaya geldiğinde de ben senin annen olacağım diyor ve onunla her zaman ilgileneceğini söylüyor. Adi rahatlayarak onu çok sevdiğini söylüyor.

Raman Ishita’nın kaza geçirdiğini öğreniyor. Ishita Adi’nin kahramanı olduğunu ve yaşamını kurtardığını söylüyor. Raman daha dikkatli olmaları mevzusunda onları uyarırken Adi’den kaza yapmak isteyen otomobilin biçimini ve plakasını istiyor. Adi plakayı alamadığını söylüyor ancak otomobili tanımlıyor. Raman hekim Manoj’u görmeye giderken Şagun’un indiği otomobili görür ve Adi nin bahsettiği otomobilin benzeri olduğunu düşünür. Raman Manoj’un yanında olan Şagun’un yanına gider ve Ishita’yı öldürmekle yargılıyor. Manoj da Şagun’un çok iyi biri olduğunu ve Bayan Sivil Toplum Kuruluşu olarak vazife yaptığını anlatır. Ayrıca Ishita için nasıl kaygılandığını ve dua ettiğini belirtir. Raman ikna olur. O zaman Ishita ya çarpmaya çalışan kimdir ?

Ishita ya çarpmaya çalışan adam çocuğunun hastalandığını söyleyerek Ashok dan para ister ancak Ashok işi tamamlamayan adama para vermez ve onu bürodan atar. Ertesi gün Raman tüm aileyi tapınağa götüreceğini söyleyerek bir otobüs ayarladığını söyler. Herkes  otobüse biner. Fakat sürücü Ashok’un bürodan kovduğu adamdır. Gerçekte bu adam Ashok’un daha önceki sürücüsüdür. Fakat perişan adam Ashok dan para alamadığı için çocuğunu sağlık kurumuna götürememiş ve kaybetmiştir. Adam Ashok’un Adi’den çok hoşlandığını ve onun için bir zamanlar araba armağan ettiğini anımsar ve Ashok’u cezalandıracağını söyler.

İntikamının acı olacağını söyleyen adamın karısı Abhi’nin bulunduğu karakola giderek kocasının yanlış bir şey yapmasından korktuğunu söyler. Bayan daha evvel Ashok’un sürücüsü olduğunu ve çocuklarını kaybettiklerini, gece eve gelmediğini söyler. Abhi hemen Ashok’un yanına gider ve adamı sorar. Ashok daha önce sürücüsü olduğunu kabul eder ve bir yerlerde alkol alıp sızmış olabileceğini söyler.

 

Otobüsün sürücüsünün adı Misra dır. Misra’nın tutumları ve Adi’yi kesintisiz gözlemlemesi Adi’yi rahatsız etmiştir. Adi bunu Raman’a söyleyince Raman otomobili sağa yanaştırmasını istiyor. Neden oğlumu korkutuyorsun diye soruyor. Misra kısa bir müddet evvel parasal eksiklikten dolayı oğlunu kaybettiğini, Adi ye baktığında onu andırdığını söylüyor. Raman adamdan özür dileyerek yola devam etmesini istiyor.

Ashok ise ısrarla Bhalla evini aramaktadır. Adi’nin nerede olduğunu merak eder. Ancak konakta kimse olmadığı için yanıt alamamaktadır. Ashok daha sonra mektebi arar ve Adi’nin ailesiyle tapınağa gittiğini öğrenir. Ashok kendisine atılan tokadın hesabını Misra yoluyla alacağını düşünür. Raman ve Ishita ya ait ne varsa nefret ettiğini söyler. Bu esnada yolculuk cümbüşlü bir biçimde devam etmektedir. Raman Manoj’u arar. Telefonu Şagun açıyor ve onun duşa girdiğini söyler. Raman Ishita’nın gidişatı hakkında konuşur ve iyi olduğunu söyler. Şagun bunu ileteceğini söylerken Şagun Ishita’ya iyi bakmasını ister. Raman uzun seneler sonra Şagun’un değiştiğini ve iyi biri olduğunu düşünmektedir.

 

Misra otobüsü durduruyor ve  mola veriyoruz der. Herkes otobüsten inerek  ihtiyaç giderirken Misra eşini arar ve oğlunun intikamını alacağını söyler. Kadın yanlış bir şey yapmamasını ister. Otobüsü tamir eder gibi yaparak çantadaki bombayı tertibata yerleştiriyor. Otobüs 60’ın üzerine çıkınca bomba tertibatı devreye girecek ve 60’ın altında ise patlayacaktır. Adamın kocası karakola giderek kocasının Ashok dan intikam alacağını söyler. Abhi Ashok ve Suraj’ın iyi olduğunu söyler. Bu sırada Şagun da bir kadının hakları için karakoldadır.

 

Şagun Ashok’dan bahsedildiği için Abhi ile tanışır ve onu iyi tanıdığını söyler. Kadın kocasının Ashok’u can damarından vuracak bir intikam alacağını söylerken Şagun bir zamanlar Adi ile Ashok’un çok iyi uyuştuklarını anımsar ve Misra’nin Adi’yi öldüreceğini söyler. Abhi onların Darshan’a gittiklerini söyler. Misra erkekleri almadan yola koyuluyor. Ishita ve öbürleri Misra’dan durmasını ister ancak Misra çoktan gaza köklemiştir . Misra gerçek gayesini söyleyince bayanlar korkudan dona kalır. Misra otobüs şayet durursa bombanın patlayacağını söyler. Bu arada Raman ve Romi bir araba bularak otobüsün peşine düşerler.

Abhi ve Şagun da karakoldan yola çıkarken Şagun Raman’ı arar ve Misra nın Adi’yi öldürmek istediğini ve Ashok dan intikam almak için bunu yaptığını söyler. Raman korkuyor. Ishita Raman’ı arar ve Misra ile konuşturuyor. Raman Adi benim oğlum der ve Ashok ile alakasının olmadığını anlatır ancak beyhude bir çabadır. Adam şayet otobüs durursa bomba patlayacak der. Raman otobüse yanaşır ve Ishita’yı arar. Ondan arka kapıyı açmasını ister. Ishita kapıyı açar. Bu sırada Romi de otobüse iyice yanaşıyor. İlk olarak Nelu yaklaşan otomobile binmek ister ancak Misra onu görür ve gaza yine basar daha sonra Misra otobüsten atlar. Herkes büyük şok içerisindedir.

En iyi özetleri sahneyi en iyi anlatan resimlerle birlikte sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Özetleri beğeniyorsanız sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler…

Sev Yeter 138. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.