Sev Yeter 136. Bölüm Özeti 24 Aralık Pazartesi Fragmanı

Burak 22 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 136. Bölüm Özeti 24 Aralık Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ishita’nın hamile olması Raman’ı çok heyecanlandırmıştır. Hekim Major Ishita’nın azıcık sabırlı olmasını ve her şey netleştikten sonra ailesine haber vermesini istiyor. Ishita’nın hamile olmasından Ruhi, Raman, Şagun ve Ashok’un haberi vardır. Bu arada Şagun ve Hekim Major arasında yeni bir duygusal yakınlaşma başlamıştır. 24 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 136. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 24 Aralık 2018 Özeti 136. Bölüm Tüyoları

Ashok. Ishita’nın çocuk sahibi olacağını Suraj ile paylaşır ve hizmetçilerden tatlı yapmalarını ister. Suraj bu kadar mutlu olmasının nedenini sorar. Ashok beraber geçirdikleri geceyi anımsatıyor ve Raman’ın içine bir kurt düşüreceğini söyler. Pis pis gülüyorlar. Raman Ishita’nın her sıkıntısıyla ilgilenmeye başlamıştır. Onun beslenmesine azami dikkat ederken her şeyden yemesini istemektedir. Ishita da kilo alacağım diyerek yemekten uzak durması gerektiğini düşünür. Raman tartının ayarını bozuyor ve bir kaç kilo az tartmasını sağlıyor. Ishita tartıldığında 1 kilo zayıfladığını görür. Raman tatlı yemesini ve kendisine bakması gerektiğini söyler.

Bala,nın annesi Londra’ya Subbu’nun yanına gider. Bala valizlerin mesele olmaması için ağırlığına bakmayı düşünüyor. Nelu Raman’ın ayarını bozduğu tartıyı getiriyor. Bala valizin 5 kilo daha alabileceğini söylüyor. Bala’nın annesi coşar ve 5 kilo tatlı alacağını ve Subbu ya götüreceğini söylüyor. Ardından Bala tartılıyor ve 1 kilo zayıfladığını görüyor. Bala annesini yolladıktan sonra dondurma salonuna gidiyor ve Abhi’yi bir dostuyla konuşurken görüyor. Dostu Abhi’ye  bebek doğduktan sonra aşkın bittiğinden bahsetmekte ve Abhi’den yardım istemektedir. Abhi daha önceki filmleri beraber izleme teklifinde bulunur. Bala onları dinlerken Vandu’nun bebek olduktan sonra kendisini çok bakımsız bıraktığını düşünüyor ve yetmişli senelerin filmlerinden alıp beraber izlemeyi düşünüyor.

Adi Vini’nin bebek doğduktan sonra annesinin onunla alakadar oalcağını söylemesiyle derin düşüncelere dalmıştır ve yolda şuursuz bir biçimde yürümektedir. Bir araba ona çarpmak üzereyken Şagun son anda yetişir. Adi annesini görünce afallar ve neden daha evvel ortaya çıkmadığını soruyor. Yoksa beni özlemedin mi diyor. Şagun özlemediğini söyleyerek oradan uzaklaşıyor. Adi konağa üzgün ve asabi bir şekilde gelmiştir. Onu teselli etmek yeniden Ishita’ya düşüyor. Ishita annelerin çocuklarını her zaman beğeneceklerini söylüyor. Amma ve Bhalla bebekten haberi olduklarını Ishita ya söylerler. Ishita bunu nerden öğrendiniz der. Bhlla hekim Major’u görmeye gittiklerini söylüyor.

Şagun yaşadıklarını unutmak için alkol almıştır. Manoj konağa gelince ona yardım etmek ister. Ayrıca bugün sağlık kurumuna gitmeyeceğini Şagun’a yardım edeceğini söyler. Ashok kırmızı ışıkta beklerken su şişesini dışarı fırlatır.Bir bayan buna kızarak ve Ashok’un önünü keser ve şişeyi çöpe atmasını söyler. Ashok dışarı çıkıp bayanı tokatlamak üzereyken Ishita elini yakalar. Ishita Ashok’un yakasına yapışır ve şişeyi çöpe atmasını söyler. Ashok bayanların ve Ishita’nın hışmından korktuğu için şişeyi çöpe atıyor. Ashok bunun bir karşılığı olacak deyince Ishita dan tokadı yiyor. Ashok buna çok hiddetleniyor ve bebeğiniz olduğuna mutlu olamayacaksınız diye içinden geçirir.

Sev Yeter 137. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 136. Bölüm Özeti 24 Aralık Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Aaaa dedi ki:

    Ay yeter artik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.