Sev Yeter 135. Bölüm Özeti 21 Aralık Cuma Fragmanı # Ishita’ya Büyük Müjde

Burak 21 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 135. Bölüm Özeti 21 Aralık Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde bir yanda büyük mutluluk değişik yanda hüzünvardır. Ishita bebek sahibi olamayacağı haberini aldığı esnada Romi ve Raman yaşamlarının en hoş anlarını yaşıyorlardır. Raman’ın bebek mevzusunda çok fazla temenniye girmesi Ishita’yı derinden üzmekte kendisini önemsiz biri olarak görmektedir. Düğün sonrasında Raman da hekim major dan hakikatleri öğrenerek hayal  kırıklığı yaşamıştır. Raman Ishita’yı düşünürken gözleri dolar. 21 Aralık günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 135. Bölüm’de sizler için hazırladık.

Sev Yeter 135. Bölüm Özeti 21 Aralık Cuma Fragmanı

Raman Ishita’nın çok fazla üzüleceğini düşünerek haberi almamasını ister. Fakat  Ishita haberi çoktan almıştır bile. Ishita da kimseye belli etmeden düğünde mutlu rolü yapsa da içi kan ağlıyordur. Raman hekim Major ile görüşmeye gittiği sırada  Ishita’nın herşeyi bildiğini öğrenecektir. Herkes düğünde mutlu iken Ishita nın kan ağladığını ancak bunu da kimseye bellli etmediğini anlayan Raman daha da yıkılır. Ishita’nın ne kadar asil bir bayan olduğunu düşünür. Bu esnada Ishita da Major tarafından davet edilmiştir. Major bu gidişatı ikinizin de öğrenmesi gerekir diyerek beraber çağırdığını söyler.

Major aşkın herşeyden önce geldiğini söyler. Raman Ishita’ya sahip çıkar. Raman bebek olmadan da aşklarının devam edeceğini söyler. Ayrıca Ishita’nın bebek gibi olduğunu söyleyerek onu güldürmeye çalışıyor. Ishita konağa geldiğinde odasına giriyor ve ağlamayı sürdürüyor. Raman yeniden ona teselli oluyor. Sarika Romi’ye bir aydan beri büroya gitmediği için kızar. Bebeklerinin geleceğini güvence altına almaları gerektiğini söyler. Bu esnada içeri Ishita gelir. Romi onu gördüğünde  öfkelenerek çıkar. Ruhi Ishita ve Raman’ın konuşmalarında bebek sahibi olamayacaklarını öyrenir ve sağlık kurumuna gider. Konakta ise herkes onu arar.

Ishita ya hekim Major’dan telefon gelince şok olur. Ruhi daha evvel sağlık kurumuna geldiğini ve farklı bir hekimin bebek mevzusunda söz verdiğini söylüyor. Ishita’nın neden bebeği olmadığını sorgular. Raman ve Ishita da sağlık kurumuna gelmişlerdir. Raman bunun hekimin kabahati olmadığını söylüyor. Major Ruhi’nin acısını rahatlatmak için Ishita’ya yeniden test yapacağını söyleyerek Raman ile onun çıkmasını ister. Raman dışarda Ruhi ye bazı şeylerin tanrının yazgısı olduğundan bahseder. Ruhi dua etmeye giderken Raman da Major’a neden Ruhi ye palavra söyleyerek duyguları ile oynuyorsun der. Major testleri bitirince bunun bir mucize olduğunu söyler ve Ishita’nın hamile olduğunu belirtir. Ishita neşeden ağlamaktadır. Raman ise dükkanından gelen telefondan dolayı orada değildir.

Ishita bu mucize haberi Ruhi ile paylaşır. Ruhi coşarken bunu herkese söyleyeceğini anlatır. Hekim Major bunun bir karışıklık sebebiyle de olabileceğini bu yüzden netlik kazanınca söylenmesi gerektiğini söyler. Ishita yeni bir hayal kırıklığı yaşatmamak için bunu yalnızca Raman’a söyleyeceğini belirtirken Ruhi den de bunu gizlemesini ister. Şagun hekim Major ile görüşmeye geldiğinde müjdeli haberi öğrenir. Sevinçten hekimi dahi öper. Hekim de onu öpünce Şagun kızar ve dışarı çıkar. Bu sırada sağlık kurumunda olan Ashok onu görür. Major’un ona Ruhi diye seslenmesini esrarengiz karşılar ve araştırmayı düşünür.

Ishita Raman’ın bürosuna giderek müjdeli haberi verir. Raman çocuklar gibi coşuyor. Ashok hekimin yanına giriyor ve Ruhi’nin konuştuğu kadının daha önceki metresi olduğunu söyler. Manoj ondan çıkmasını ister ve kolundan yakaladığı gibi dışarı atar. Manoj giderken Ishita’nın testlerini elinden düşürür. Ashok sonuçlara bakınca Raman’ın yine baba olacağını ve bunun şahane bir şey  olduğunu söyler.

Sev Yeter 136. bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 135. Bölüm Özeti 21 Aralık Cuma Fragmanı # Ishita’ya Büyük Müjde” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    mihika ve abhishek evlenecek mi bilgisi olan var mı

  2. Anonim dedi ki:

    ilk benn çok güzel bir bölümmüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.