Sev Yeter 134. Bölüm Özeti 20 Aralık Perşembe Fragmanı İşita’ya Kötü Haber

Burak 21 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 134. Bölüm Özeti 20 Aralık Perşembe Neler Yaşanacak ?

 

Sev Yeter dizisinde Raman ve takımı bekarlığa veda partisi yapacağız diye gülünç vaziyete düşmüşler fakat düğüne yetişmeyi başarmışlardı. Ancak Ishita bunu kolayca sindirecek gibi görünmüyor. Düğün cümbüşü başlar ve herkes eğlenmektedir. Danslar edilir. Raman ve Ishita da dans eder ancak Ishita Raman’ın iki de bir ayağına basarak onu cezalandırıyor. Ardından Bala eline mikrofonu alır ve dans için Romi ve Sarika’yı sahneye davet eder. 20 Aralık Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 134. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 20 Aralık Özeti 134. Bölüm Tüyoları

Manoj telefonda konuşurken Şagun ile kapıda karşılaşır. Şagun hiddetleniyor ve eşyalarını almak için eğildiğinde Ishita’nın dosyasını görür. Manoj’a Ishita senin hastan mı diye sorar. Şagun başka bir ev arayacağını söyler ve Ishita’yı daha fazla umursamasını ister. Şagun ona teşekkür ederek evden çıkar. Bala’nın çağrısına karşın Sarika ortalarda gözükmüyor. Romi de kaygılanıyor. Bala şimdi çocukların sırası diyerek Adi, Ruhi ve Sharavan’ı sahneye çağırır. Çocuklar dans ederken Sarika, Ishita ile beraber Romi’yi yanlarına çağırır. Sarika Romi’ye kızarken öbür  erkekler de gelir.

Romi herşey Raman’ın fikriydi der ve işin içinden sıyrılmaya çalışır. Raman da Appa’nın tavsiyesi olduğunu söyler. Appa da Bau Bhalla’ya suç atarken ortalık karışır. Ishita erkeklerden özür dilemelerini ve kulaklarını yakalayıp eğilip kalkmalarını ister. Erkekler de kulaklarını tutarak eğilip kalkıp özür diliyorlar. Ardından özürleri kabul edilip yine cümbüşe geçiyorlar. Sırada öbür ritüeller var. Ertesi gün Raman ve Ishita hekime görünmeye gidiyorlar. Raman Manoj’u görünce dünyanın çok minik olduğunu söyler. Manoj gebeliğin natürel yollardan olmasını istediğini söyler ve Ishita nın bir dizi teste tabi yakalanacağını belirtiyor. Ishita şimdi neticeleri bekleyecek. Romi için evlilik ritüelleri birer birer reelleşirken Ishita nın neticeleri emin olur.

Doktor Manoj Ishita’nın hamile kalabileceğini fakat bebeği taşıyacak yumurtalıklarının yeteri kadar büyümediğini söylüyor. Ishita çok üzülür. Herkes eğlenirken Ishita ağlıyor. Şagun da hakikati Manoj’dan öğrenir ve çok üzülür. Ishita’nın üzülmesini istemediğini belirtir. Ishita düğün alayına katılmıştır ancak acısını saklamaya çalışır. Tam ritüeller bittikten sonra son olarak Ishita aarti yaparak Romi ve Sarika’yı eve alır. Ishita dışarı çıkar ve bunu Raman’a nasıl söylerim diye üzülüyor. Ishita eve geldiğinde Raman’ı yatarken görür ve üstünü örter. Hayallerini yıktığım için özür dilerim der.

Ertesi sabah Raman hemşire ile Ishita’nın raporlarını görüşmektedir. Hemşire Ishita’nın hamile kalabileceğini söyleyince Raman heyecanlanır fakat hemşire yumurtalıkları fazla büyümediği için bebeği taşıyamayacağını söyleyince raman yıkılır. Asıl üzüntüsü kendisi için değil Ishita’nın çok üzülecek olmasıdır.

Sev Yeter 135. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.