Sev Yeter 133. Bölüm Özeti 19 Aralık Çarşamba Fragmanı # Bekarlığa Veda ve Komedi…

Burak 21 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 133. Bölüm Özeti 19 Aralık Çarşamba Neler Yaşanacak ?

 

Sev Yeter dizisinde ilaçlı meyve suları meselesi halledildikten sonra Rinki konuta gelir. Rinki mahçup ve panik olmuş bir haldedir. Fakat Raman ona sahip çıkıyor. Sen olmasaydın şimdi büyük bir problem içerisindeydik diyor ve ona sarılıyor. Sarika ve Romi’nin gelecek hafta evleneceklerini söyleyen Mihika onlar için tertip edilen kutlamaya Abhi’yi de davet eder. Abhi Sarika’yı gördüğünde artık bu oyunun sona ermesi gerekir der ve Sarika’yı bir yere götürmeye çalışır. Romi ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır ve sen  ne yapmaya çalışıyorsun diyerek Abhi ye tepki gösterir. Diğerleri de Abhi’nin bu anlamsız hareketlerinin nedenini merak eder.

Sarika Abhi ile kardeş olduğunu söyleyince herkes büyük şok yaşar. Abhi Sarika’yı öldürmek için aradığını söyler. Onun ortodaoks bir ailede büyüdüğünü ve bu biçimde yetiştirildiğini söyler. Onun erken yaşta köyden ayrılıp liberal bir biçimde yetiştiğini söyler. Evlenmeden hamile kaldığını tüm köy duydu der ve ananelerine göre onu öldürmesi gerektiğini söyler. Ishita hemen karşı çıkar. Nasıl bir töre  insan ömrünü bu kadar hor görebilir der. Abhi’ye sen iyi bir eğitim alarak polis olmuşsun der ve bu törelerin batıl olduğunu söyler. Abhi de kusurun farkındadır ve Sarika yı mutlu görmek istediğini söyler. Romi ile Sarika nın ellerini birleştirerek ömür boyu bir arada kalmalarını ister. İş tatlıya bağlanır.

Şagun kendisiyle aynı konutta yaşayan Major ile eşyalar yüzünden tartışmaktadır. Pathak da Bhalla evine gelir ve Ashok’un kefaletle özgür kalacağını söyler. Raman vesvese edilmemesini çünkü Ashok’un bundan sonra bir şey yapamayacağını söylüyor. Romi ve Sarika’nın evlenmelerine kısa bir zaman kala Raman yeniden bekarlığa veda partisi düzenleyeceklerini söylüyor. Geçen yaptıkları veda partisinde başlarına gelmeyen kalmamıştır. Ishita onları takip etmek istiyor ancak Raman bunun fark ederek onu atlatıyor.

Düğün için çok az bir zaman kalmıştır fakat Raman ve takımı ortada yoktur. Hepsi alkollü vaziyettedir. Ayrıca Bayan Bhalla eşinin gömleğine ruj sürer. Böylece ona iyi bir ders vermeyi düşünmektedir. Raman ve takımı uyandığında Romi’nin de kayıp olduğunu görüp kaygılanırlar. Romi acaba kaçtı mı diye düşünürler ? Eski  evliliklerinde böyle yaptığı için akla hemen bu sual gelmiştir. Her yerde Romi’yi ararlarken, Ishita da Raman’ı arayıp nerede olduklarını soruyor. Raman geleceklerini söylüyor fakat Romi ortada yoktur. Çevrede Romi’yi ararken onun sauna da kaldığını hatırlarlar. Saunada uzun zaman kalmanın tehlikeli olduğunu bilmektedirler. Saunaya gittiklerinde hekim Romi’yi muayene etmektedir.

Hekim Romi’nin kendine gelmesi için soğuk suda duş aldırmalarını istiyor. Onu suyun altına sokarlar. Sonunda düğüne yetişirler. Vandu Bala’ya iyi bir ders vermek niyetindedir. Bala Raman’ın arkasına saklanır. Öteki kadınlar ise kıs kıs gülmektedirler.

Oldukça eğlenci bir Sev Yeter özetini sizlerle paylaştık. Orjinalinden diziyi izlerken büyük keyif aldım ve açıkçası Türkçe izlemek için sabırsızlanıyorum. Sizlerin de bu bölümü Kanal 7 ekranlarından izlemenizi öneriyorum çok güleceğinize eminim. Yorumlaınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi seyirler.

Sev Yeter 134. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.