Sev Yeter 132. Bölüm Özeti 18 Aralık Salı Fragmanı # Çocuklar Büyük Tehlikede

Burak 20 Kas 2018 Sev Yeter  0

Yeter Sev Yeter 132. Bölüm Özeti 18 Aralık Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Raman, Suraj’ın adamları tarafından iyice tartaklanmıştır. ve ailesi tarafından kurtarılmıştır. Bu müddet zarfında işlerin bitirilemeyeceğini düşünen Suraj ve Parmit çocuklara meyve suyu işinin aksayacağını, bu nedenle kontratın iptal edilmesini alakalı bakandan istiyorlar. Fakat Ishita bu işi sonlandıracağını söyler. Ona ailesi de destek verecektir. 18 Aralık Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 132. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Ishita fabrika emekçilerinin işten ayrıldıklarını öğreniyor ve işçilere tarihi bir konuşma yapıyor. Fakat işçiler bu biçimde çalışmalarının olası olmayacağını söylüyorlar. Bayan Bhalla ve Ishita ağlarken Bhalla, tanrıdan ümit kesilmez der. Bu sırada işçilerin birer birer içeri girdiklerini gören Ishita çok sevinir. İşçiler her şeylerini ortaya koyacak ve çocuklara meyve suyunu yetiştireceklerdir. Tam bir ekip havası içinde çalışmalar yürürken fabrikaya sorgulamaya gelen bir heyet de çalışmalardan etkileniyor. Raman ise hekimlere kızar ve yetiştirmesi gereken işleri olduğunu söyler ancak nafile.

Bu esnada hekim Manoj gelir. Raman ile konuşur. Ben senin hekimin değilim ama meselelerini çözebilirim der. Raman dışarı çıkması gerektiğini söyler. Manoj da bir evin iki şahsa verildiğini ve komisyonu alan kişinin parayla ortadan kaybolduğunu söyler. Meseleyi çözülmesi için ev dostu Şagun ile komisyoncu gibi konuşmasını ister. Raman tamam der. Manoj ona Şagun’un telefonunu verir. Rinki eve geldiğinde Nelu dan evdekileri sorar. Nelu onların Raman’ın kontratını yerine getirmek için fabrikada olduklarını söyler. Rinki çok öfkelenir ve Suraj’ı arar. Ishita’nın çalışmalarını bozmasını ister. Sarika onu duyunca adeta şok geçirir.

Suraj ve Parmit sağlık kurumuna gelerek  Raman’ı fabrikada yaşananlar hakkında bilgilendirirler. Emelleri Raman’ı Ishita ya karşı kışkırtmaktır. Raman Ishita’yı arıyor ve ona kızar. İşlerimi mahvettin der. Bhalla daha fazla sabredemeyerek  telefonu alıyor ve oda Raman’ı azarlıyor. Ishita burada bir destan yazdı ve meyve sularını zamanında yetiştirmek için gece gündüz çalıştı diyor. Raman söylediğine pişman oluyor ve Ishita’dan özür diliyor. Sonunda siparişler zamanında yetişmiştir. Suraj gece yarısı Parmit’i kaldırır ve Ishita nın siparişleri yetiştirdiğini söylüyor. Meyve suları adrese gidinceye kadar böcek ilacı ile zehirlemeyi düşünürler. Parmit şimdi Bhalla ve Ishita’nın ceza evine gireceğini düşünür.

Suraj adama iki karton haşere ilacı ile meyve sularını karıştırmasını ister ve en az yüz çocuğun bundan etkileneceğini söyler. Hatta bazı çocukların can verebileceğini belirtiyor. Parmit Raman’ı parmaklıklar arkasında görmekten memnun olacağını söyler. Rinki konuşulanları dinliyor ve Raman’ı bilgilendirmesi gerektiğini düşünüyor. Rinki fabrikaya gelir ve Suraj’ın yaptıklarından bahseder. Herkes telaşlanır. Rinki meyve suyunu içen çocukların can verebileceğini söyleyince herkes iyice geriliyor. Ishita kamyonu ararken Rinki haşere ilaçlı meyve suyunu değiştiren adamı buluyor.

Ona dayak atmaya başlarken adam kaçmaya çalışır. Romi de peşinden gider. Ishita kamyon sürücüsünü arar ancak sürücü sesli müzik dinlediği için telefonu duymaz. Raman da hadise yerine gelir ve kaçan adamı yakalar. Adam kabahatini itiraf eder. Raman ve ailesi bir otomobile binerek kamyonun peşine düşer. Saniyelerle yarışan Raman çocuklar meyve suyunu içmeden yetişir. Fakat görevli kolilerden hangisinde ilaç olduğunu nereden öğreneceksiniz der. Burda da Ruhi devreye giriyor. Ruhi köpekleri Muttu’nun bunu halledeceğini söyler. Muttu ilaçlı kolileri bulur. Raman ve ailesi derin bir oh çeker.

Güzel bir bölüm özetini daha sizlerle paylaştık. Özetler ile ilgili istek ve önerilerinizi yorum kısmına yazabilirseniz. İyi seyirler…

Sev Yeter 133. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.