Sev Yeter 131. Bölüm Özeti 17 Aralık Pazartesi Fragmanı # Ishita Büyük Sorumluluk Alıyor

Burak 20 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 131. Bölüm Özeti 17 Aralık Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ashok’un yaptıklarının cezanı çekmiştir. Basın toplantısı sırasında bir bayan ortaya çıkarak Ashok’un palavracı olduğunu ve kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyler. Bunun üzerine Ashok polisler tarafından karakola göz altına alınmıştır. Karakolda kendisini sorgulayan kişiye Ashok, o gece Ishita nın alkolüne ilaç kattığını itiraf etmiştir. Raman ve müfettiş de bu itirafı duymuştur Raman onu hırpalamak istiyor ancak müfettiş mani oluyor ve onu kendilerinin benzeteceğini söylüyor. 17 Aralık günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 131. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık…

Sev Yeter 17 Aralık Pazartesi Özeti


Ishita konakta Raman’ın herşeyi öğreneceğinden dolayı evham yapmaktadır. Raman konuta gelir ve Ashok’un cezalandırıldığını söylüyor. Ishita2ya da her şeyden haberi olduğunu Ashok’un kendisine bir şey yapmadığını söylüyor. İkili birbirlerine destek olurlar. Suraj kardeşini ziyarete gittiğinde onu yara bere içinde görür. Ashok sabaha kadar hırpaladıklarını söyler ve yanlış yaptığını belirtir. Suraj ona yeni bir avukat bulacağını söylerken tecavüz ile yargılanacağını belirtir. Ruhi yeni bisikletini sürmeyi öğrenmekteyken ona Adi yardım eder. Sarika bebeğini dolaştırırken Pammi onları görür. Pammi bebeği sever ve sonra Sarika ile muhabbet eder. Bu arada Ruhi de bisikleti kendi başına sürmeye çalışmaktadır.

Ruhi süratle bebek arabasına doğru sürerken Raman tehlikeyi farkeder ve bebek arabasını kenara sürükleyerek bebeği kurtarır ancak Ruhi bir yere çarparak durabilir. Ruhi yerden ağlayarak kalkar ve Sarika Ruhi’yi kurtarmak yerine bebeğini kurtaran Raman’a teşekkür eder. Ishita onun Adi ve Ruhi den farkı olmadığını söyler. Ertesi gün Bhalla ailesinde herkesin içinde bir sıkıntı vardır. Suraj ve Parmit, Raman’dan intikamlarını almak için bir çok adamı yakalarlar. Raman’ın önünü kesen adamlar onun etrafını sopalarla sarmışlardır. Bu esnada Ishita Raman ile telefonda konuşmaktadır. Adamlar Raman’ı kan içinde kalana kadar döverler. Bhalla ailesinin olaydan haberi olmuş ve olayın gerçekleştiği  yere gelmişlerdir. Raman sağlık kurumuna götürülür ve kafasına dikiş atılır.

Raman sağlık kurumunda kalmak istemese de Ishita’nın ısrarları sonrası orada kalır. Bu esnada Şagun, Manoj isminde birisiyle tanışır. Aralarında duygusal bir elektriklenme olur. Pathak sağlık kurumuna geldiğinde Raman’ın işten atılabileceğini söyler. Raman bu esnada mışıl mışıl yatmaktadır. Suraj ve Parmit bakana Raman’ın karıştığı cadde tartışmasından dolayı haysiyetine zarar geldiğini söyleyerek bu ihalenin iptal edilmesini isterler. Bakan o zaman bu işi kim bitirecek deyince içeri Ishita ben diyerek giriyor. Bakan bu işin çok ehemmiyetli olduğunu, deneyim gerektirdiğini söylüyor. Bunu yapabilecek kapasitede olmadığınızı görüyorum deyince Ishita üzülüyor. Bu sırada Bay Bhalla nın sesi duyulur.


Bay Bhalla Ishita nın yalnız olmadığını söyler. Appa ve Romi de ona yardım etmek için oradalardır. Sonunda bakanı ikna ederler. Rinki Raman’ı görmeye gelmiştir. Ishita, Bayan Bhalla ve Amma ile karşılaşır ve Ishita’yı dolandırıcılık ve palavracılıkla yargılıyor. Ancak Bayan Bhalla ona iyi bir tokat indirir.

Sev Yeter 132. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.