Sev Yeter 130. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma Fragmanı # Ishita ve Raman Birlikte Oluyorlar

Sev Yeter 130. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde bir haftanın daha sonuna geldik. Raman’ın maddi ozrluğu devam ederken Ashok’un hain planı gerçekleşmek üzeredir. Partiye katılan Ishita ve Raman Ashok’un hain tuzağına düşmüştür. Ishita’ya sahip olmak isteyen Ashok acaba başarılı olabilecek midir ? 14 Aralık Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 130. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 14 Aralık Özeti 130. Bölüm Fragmanı

Shagu Ishita’yı yatağa atmış ve ona sahip olmak üzereyken bir anda ortaya Şagun çıkar ve onu bir güzel dövmeye başlar. Ashok’un konuşmasına fırsat vermeden dayak atmaya devam eder. Elindeki telefonu alıp görüntüleri siliyor. Daha sonra onu dışarı kadar döverek götürür. Baygın haldeki Ishita’nın hiç bir şeyden haberi yoktur ve derin bir uykudadır. Raman Ishita’nın nerede olduğunu Bayan Jakad’a sorar. Bayan Jakad Ashok ile yukarıya çıktığını söylüyor. Raman evhamlıdır. Odaya geldiğinde Ishita’nın derin bir uykuda olduğunu görür. Onu bir otele götürür. Ishita kendine geldiğinde her ahngi bir şey hatırlıyor musun diye sorar. Ishita ise Raman için giyindiğini ancak onun kendisini önemsemediğini Bayan Tandom ile dans ettiğini söyler.

Bir süre tartıştıktan sonra ikili tam da Şagun’un istediği gibi beraber oluyorlar. Ertesi sabah mutlu bir biçimde uyanıyorlar. Ancak Raman’ın telefonunda çok sayıda  cevapsız arama vardır. Bu gün yapılacak ihaleyi unutmuştur. Raman ihaleye yetişir fakat kaybeder. Ishita konakta ailesine utanarak Raman ile artık tam bir aile olduklarını söyler. Aile içinde büyük bir keyif yaşanmaktadır. Ishita Şagun’u da görür ve Raman artık beni karısı olduğum için de beğeniyor diyerek gece beraber olduklarını ima eder. Ayrıca benden ve çocuklarımdan uzak dur diyerek gider. Şagun laflarının yanlış anlaşıldığını söyler ve onların eş olmasından dolayı mutlu olur.

Basın toplantısı için Raman ve Ishita ile beraber tüm iş adamları bir araya geliyorlar. Basın Raman’a ilerde Ashok ile ortaklık yapıp yapmayacağını sorar. Raman neden olmasın diyerek yanıt verir. Ishita bu yanıta öfkeleniyor. Bu sırada bir bayan ortaya çıkar ve Ashok’un kendisini taciz ettiğini ve palavracı olduğunu söyler. Suraj o saatte Ishita ile beraber olduğunu söylemesini ister fakat Ashok bir şey diyemez. Bakanlık ihaleyi Ashok’un elinden alarak Raman’a verir. Bu esnada polisler Ashok’u götürür.

Sev Yeter 130. Bölüm 14 Aralık Cuma haftanın finalinin özetini sizlerle paylaştık. Dizi ve özetlerle ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilir sitemize destek olmak isterseniz reklamlara tıklayabilir siniz.  İyi Seyirler…

Sev Yeter 131. Bölüm Özeti İçin Tıklayın