Sev Yeter 13 Mayıs Pazartesi Özeti 236. Bölüm Fragmanı

Burak 18 Nis 2019 Sev Yeter  0

Ishita, Raman’a tokat atmıştır. Raman sonunda bunu da yaptın der. Ishita utanır. Ertesi sabah Raman kahvaltı masasına gelir ve Adi canım yemek istemiyor diyerek masadan kalkar. Raman da ofise gideceğini söyleyerek çıkar. Ishita son derece üzgündür.

Sev Yeter 236. Bölüm Özeti

Bay Bhalla, Ishita’nın bu durumuna üzülür ve onunla konuşmak istediğini söyler. Ishita’ya daha önceden hazırladığı bir çubuğu verir ve ona kırmasını söyler. Ishita çubuğu kırar. Daha sonra Bhalla bir teste çubuk verir ve şimdi bunu kır der. Ishita demek istediğini anladım der. Bhalla sen ve Raman birlikte güçlüsünüz ayrılırsanız kolayca zarar görürsünüz der.

Raman ile tartıştığın zaman onu hep idare ederdin fakat bunu bıraktın der. Ishita, Raman’ın kendisi ile ilgili çok aşağılayıcı konuştuğunu anneliğine laf ettiğini söyler. Bhalla, Raman’ın Pihu’yu kaybettikten sonra psikolojisinin bozulduğunu söyler ve sana daha fazla ihtiyacı var der. Raman’ı bu bunalımdan kurtarmasını ister.

Bayan Bhalla ve Amma okulun ilk gününde Pihu ile aynı sınıfa düşmek isterler. Müdür Amma’ya 2/C sınıfına gitmesini söyler. Bhalla’yı ise 10. sınıfa gönderir. Amma çok sevinir Bhalla ise 10. sınıflar kendini idare edebilir fakat 2. sınıfların daha çok yardıma ihtiyacı var der. Müdür de onu destekler. Sınıfa gittiklerinde ilk başta Pihu’yu göremezler fakat daha sonra arka tarafta onu görünce çok sevinirler.

Romi bir arkadaşıyla konuşmaktadır ve onu tebrik eder. Sonunda istediğin gibi birini buldun der. Romi kızın ismi ne diye sorar. Arkadaşı Ishita’nın onu tanıdığını söyler ve adı Aliya der. Romi ve Mihika şok olurlar. Romi, Ishita’ya soracağını söyler. Mihika, Mani’nin bu kadar alçak biri olacağı aklıma gelmezdi der. Adi ve Aliya’yı bir araya getirmemek için o adamı ayarladı der.

Romi, Shagun’un yanına gider ve bu olayda ona yardımcı olmasını ister. Shagun bu meselede yardımcı olamayacağını söyler. Romi bütün egosunu bir kenara bırakıp geldiğini söyler. Adi senin de oğlun der. Bu esnada Aliya gelir ve Romi’den olan biteni öğrenir. Aliya babam nasıl olur da bunu yapabilir der ve onunla konuşacağım der. Aliya, Mani’nin ofisine gider ve nasıl olur da benim adıma karar alırsın der. Mani ona tokat atar.

Mani elbette senin adına karar almaya hakkım var der ve tanışmak için beklemesini söyler. Aliya ağlayarak çıkar. Daha sonra Adi’ye ulaşmaya çalışır fakat başaramaz ve Mihika’yı ararayarak ona Adi’yi sorar. Mihika, Adi’nin çıktığını söyler. Aliya babam beni zorla bir adamla tanıştırmak istiyor der. Adi ile kaçacağım der. Mihika olayı bu şekilde çözemeyiz benim bir planım var der. Aliya da planı onaylar.

Mihika ve Romi, Ishita’ya bilgi verirler. En sonunda beklenen olur ve Aliya’yı istemeye gelirler. Aliya, Karan ve ailesi ile tanışır. Karan ile yalnız görüşerek evlenmeyi düşünmediğini evlense dahi iki gün sonra özgür kalarak istediğini yapacağını söyler. Karan şok olur ve ayrılırken Aliya, Mihika’nın planı işe yaradı der.

Mani, Aliya’nın yanına gelir ve Karan senden çok etkilenmiş der. Evlilik için pandit ayarlayacağım der. Aliya hemen Adi’yi arar ve ne yapacağız diye sorar. Adi ve Aliya bir araya gelirler. Aliya kaçalım der. Adi bir çözüm bulacağını söyler. Romi bu işi halletse halletse Ishita halleder der ve Raman ile konuşmasını söyler.

Mihir, Raman’a davranışlarından ötürü tepki gösterir. Ishita yıllarca çocuklarına annelik yaptı der. Ondan özür dilemesini söyler. Raman, Mihir’in haklı olduğunu söyleyerek eve gider. Ishita kırmızı bir sari ile Raman’ı beklemektedir. Raman eve gelir ve Ishita’dan özür dilemek için prova yapar. Bu esnada Ishita gelir.

Raman onu kırmızı sari içinde görünce çok etkilenir. Onu yemeğe götürmeyi düşünür. Ishita ondan önce davranır ve restorana gidelim mi diye sorar. Raman, Ishita benim aklımı okuyor diye düşünür…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir