Sev Yeter 13. Bölüm Özeti 4 Temmuz Fragmanı

Sev Yeter 13. Bölüm Özeti 4 Temmuz Çarşamba Günü Neler Yaşanacak ?

Ishita ve Raman’ın evlilik hazırlıkları devam etmektedir. Shagun halen Ishita’nın Bala ile evlendiğini düşünmektedir. Ruhi’nin hediye olarak satın aldığı dünyanın en iyi annesi yazılı kupası Shagun’u çok sevindirmiştir. 4 Temmuz Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 13. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 4 Temmuz Özeti 13 Bölüm Tüyoları

Shagun ve Ashok hediye için aldıkları pırlanta kolye ile  Ishita’nın evine gitmeye hazırlanmaktadır. Davetliler dans ederek eğlenmektedir. Fakat Amma konukların ilginç dansından raatsızlık duyar. Appa masa altlarındaki şarap şişelerini görünce şok olur. Sanedeki sanatçı Raman Kumar’ı dans için davet eder. Mihika ise onun dans edemeyeceğini söyler. Davvetliler Ramaniçin tezahürat yapmaya başlarlar. Raman ise dans etmekten anlamadığını belirtir. Rumi herkes sana gülecek der. Raman sahneye çıkarak dans etmeye başlar.

Shagun , Ishita’nın evine gelir ve pırlanta kolyeyi arabada unuttuğunu farkeder. Arabanın anahtarı da içeride kalmıştır ve arabanın kapısı otomatik olarak kilitlenmiştir. Shagun gğvenliğe giderek yardım ister. Dans ritüelinin ardından davetliler ayrılır. Votka şişelerini gören Mihika bunlar sahtekar diyerek söylenir ve Mihir’in sesini duyar. Mihika , Mihir ile olan günlerini hatırlar. Mihir onu gördüğünde içki almamasını ister. Mihika sarhoş olur ve Mihir’e ilan-ı aşk ederek ona sarılır. Rumi onları gördüğünde çok kıskanır.

Shagun’un kapısı nihayet açılır. Shagun hemen Ishita’nın evine gider. Bhalla onu görür ve Ishita’nın evlendiği kişiyi biliyormusun diye sorar. Appa , Shagun’u eve alır ve Ishita’yı çağırır. Shagun elindeki eşyayı Ishita’a verir. Ishita elmas kolyeyi görünce bu çok pahalı bir hediye bunu kabul edemem der. Shagun ise hem Ruhi hem de benim için çok değerlisin der. Ishita tatlı getirmeye gittiği esnada Shagun onun aslında Raman ile evlendiğini anlar. Hemen Bhalla’nın yanına giderek gerçeği teyid eder. Shagun öğrendiği karşısında adeta şok olmuştur ve İlta’nın kendisine oyun oynadığını düşünmektedir. Ashok gelince ona da herşeyi anlatır.

Ashok hemen Raman ile ilgili gerçeği Ishita’ya anlatmalı ve bu evliliğe engel olmalısın der. Shagun , Ishita’nın yanına gider ve Raman hakkında bilemn gereken şeyler var diyerek Ishita’ya birşeyler anlatmaya başlar. Ishira duydukları karşısında adeta şok geçirir ve ağlamaya başlar. Ishita’nın haldi töreni esnasında Shagun’un sözlerinden sonra Ishita için bir karar verme zamanı gelmiştir. Raman adetler gereği koşturulurken Ishita ve Shagun birlikte görünürler. Ishita , Raman ile evliliği iptal ettiğini söyleyince davetliler adeta taş kesilir. Ishita , Raman hakkında çok önemli bir gerçeği sakladığını söyler ve Ruhi’yi çağırtır.

Ishita , Raman’ın 11 yaşında bir çocuk sahibi olduğunu söyler. Shagun onun yatılı okulda okuduğunu belirtir ve Raman tarafından şiddet gördüğünü söyler.  Ishita oğlunu döven bir adamın kızını da dövebileceğini söyler. Ruhi’nin annesi ile kalmasının daha sağlıklı olacağını belirtir. Bu esnada Ruhi gelerek Ishita’ya sarılır. Shagun’dan Ruhi’nin kalmasını ister daha sonra Shagun ayrılır. Ishita , Appa’ya Raman ile evlenmeyi kabul edeceğini Ruhi için bunu yapması gerektiğini söyler. Ruhi , Ishita’ya gelerek babamla gerçekten evlenecekmisin diye sorar.

Ishita artık ben de senin annenim diyor. Raman , Ishita’nın gerçekleri öğrenmesi sonrası evlilikten vazgeçeceğinden emindir. Fakat Ishita evleneceğini söyleyerek herkesi ters köşeye yatırır. Ishita bir yanlış anlaşılma sonucu bunların olduğunu söyleyerek özür diler ve evliliğin gerçekleşeciğini söyler. Ashok ile Shagun memnun bir şekilde kadehlerini tokuştururlar.

 

dizibilgi google play

Sev Yeter 13. Bölüm Özeti 4 Temmuz Fragmanı (7 Yorum)

 1. Neden dizinin yeni bolumleri ile ilgili hic bir yorum yok? Tamam yaz tatil ama bizde merak ediyoruz. Lutfen yeni yorumlar yazin

 2. Ya neden kordugumun ozetleri vaktinde geliyor da bu dizinin ki gelmiyor. Lutfen goker abi ozetleri vaktinde paylasir misiniz

 3. raman kumarin ailesi cok guzel dans etdiler ozelliklede ROMI cok guzel dans etdi masallah)))
  ishita ve raman cok yakisiyorlar bir birlerine)))

 4. Goker abi lutfen sev yeter yeni ozetler gelsin)))
  Cok merak etdim film cok guzel gidiyor lutfen 2 yeni ozet hazirlaya bilirmisiniz???
  simdiden tesekurler)))

 5. goker abi herzamanki gibi mukemmel olmus)))
  eline emegine kalbine saglik)))
  basarilar dilerim)))