Sev Yeter 13 Ağustos Pazartesi Özeti 41. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Raman ve Ishita arkadaşlarının yıl dönümü partisine katılırlar

Burak 01 Ağu 2018 Sev Yeter  0

 

Raman ve Ishita puja töreninde çok güzel vakit geçirmiştir.Bütün deliler Parmeet’i gösteriyorken Ashok’un arabasının kazadan dört gün önce satılması Raman’ın planlarını bozmuştur. Amma gün geçtikçe daha da iyileşmektedir.

Raman, Ashok’un arabasını Amma’nın kazasından önce satmasının büyük bir tesadüf olduğunu düşünüyor musunuz? diye polislere sorar. Müfettiş endişelenmemesini çünkü suçluyu bulacaklarını söyler. Raman, Mihir’i arar ve Ashok’un arabasını kimin aldığını detaylı şekilde öğrenmesini ister. Satış kağıtlarının sahte olduğunu kanıtlayana kadar hiçbir şey yapmayacaklarını söyler.

Issu Ritesh ve Priyanka’nın yıl dönümleri için onları davet ettiklerini söyler.  Raman, gitmeleri gerektiğini söyler, o benim çocukluk arkadaşım, der. Shagun spada Issu’yu görür ve seni Raman mı? gönderdi der. Ne kadar akıllısın, işsiz Balayı bana işe gönderdin der. Sana o ajanlık mı ? yapıyor der. Diğer planın ne olduğunu sorar. Raman’ın      hala onu sevdiğinden bahseder. Onu sana bıraktığım için bana teşekkür etmelisin der. Dadı diyerek dalga geçer.   Issu Ruhi’nin telefonunu alır . Ruhi onu çok özlediğini söyler. Issu ona sevgiyle konuşur ve Shagun onları kıskanır.

Parti başlar. Ritesh ve eşi Priyanka misafirlerini ağırlar. Raman ve Ishita içeri girer ve mutlu yıldönümleri diler. Ritesh Issu’yaçok güzel görünüyorsun der. Priyanka, Raman’ı getirdiğine sevindim der. Ishita, kendisine partiden bahsettiğimde derhal katılmak istediğini belirtti der. Raman, Ritesh’e ilk randevusunu kendisi gibi onun da unutup unutmadığını sorar. Ritesh onu Shagun’la sanır ve unuttuğu için özür diler.

Issu partideki bayanlarla çok güzel sohbete dalmıştır. Bu Shagun’un gözünden kaçmaz. Priyanka Shagun’a gider. Ishita döner ve Shagun’a bakar. Raman, Ishita’nın Shagun’dan dolayı gülümsemesinin kaybolduğunu görür. Bütün bayanlar Shagun’un yanına gider. Ishita’yı yalnız bırakırlar. Priyanka, Shagun’dan devam etmesini ister. Raman Ishita’ya gelir. Ishita’dan, insanların zevk aldıklarını düşünmeleri gerektiği için gülümsemesini ister.

Shagun onlara bakar ve küpelerini Raman’a gösterir. Artık hediyesini bile hatırlamadığını düşünür, bugün size bunu hatırlatacağım der. Shagun Issu’yu kötüleyici şeyler konuşur . Issu Raman’ın oğlu Adi’ye Issu yüzünden yaklaşamadığını ve Raman’ın Adi’yi ihmal ettiğini söyler Priyanka, Ishita’nın böyle bir kadın olduğunu düşünmüyorum der. Ishita ve Raman partide iyi vakit geçirirler. Priyanka onlara gelir ve çenesinde kavis problemi olan kızını göstermek ister. Ishita Priyanka ile gider. Shagun Raman gülümseyerek bakar.

Bala mutlu görünüyordur. Herkese tatlı verir. Vandu’ya neden üzgün olduğunu ve tatlılarını yemediğini sorar. Vandu istemediğimi, daha sonra alacağını söyler. Vandu gebelik seti alır. Cüzdanında saklar ve hamilelik testini herkesten saklayarak yapması gerektiğini düşünür.

Shagun Raman’a gelir ve özel bir gün düşünmesini ister, günü unutmuşsun  ama bunu unutamazsın der ve ona küpeleri gösterir. Bu sana bir şey hatırlıyor mu diye sorar. Raman her şeyi hatırladığını söyler, ama senin hilelerin tüm hatıraları mahvetti, der.  Shagun oğlun için her yıl bu tıbbi sağlık sözleşmesini yenilediğini,  Adi’nin bağışıklığı için bunun önemli olduğunu, ama bugün bu sözleşmenin sona erdiğini ve Raman’ın bunu yenilemeyi unuttuğunu söyler.  Raman bilemiyorum nasıl unuttum der. Shagun devamlı Issu ile ilgileniyorsun Adi’yi ve beni ihmal ediyorsun der. Raman haklı olduğunu söyler. Hatırlattığı için teşekkür eder. Shagun küpelerini istemediğini onu yeni karısına vermesini söyler. Raman lütfen der onu sana Adi’nin doğumunda aldım hatırlıyorum der.

Bala, masrafları azaltmak için Vandu ile görüşür. Vandu uyu şimdi der, yarın konuşuruz. Bala neler olduğunu sorar, Amma’nın evinden beri halin iyi değil, her şey yolunda mı der. Vandu evet, finans baskısı der. Bala endişelenme yakında her şey yoluna girecek der. Vandu döner ve hamilelik kitini çıkartır. Hamile kalırsam diye düşünmeye devam eder.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 13 Ağustos Pazartesi Özeti 41. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Raman ve Ishita arkadaşlarının yıl dönümü partisine katılırlar” üzerine 1 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.