Sev Yeter 129. Bölüm Özeti 13 Aralık Perşembe Fragmanı # Ashok Ishita’yı Yatağa Atmaya Çalışıyor

Burak 18 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 129. Bölüm Özeti 13 Aralık Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Raman, üst üste aldığı darbelerden dolayı parasal olarak büyük bir sıkıntıya düşer. Parmit’in Ananya için 15 000 cros alması Raman’ı Mihir karşısında güç vaziyete düşürmüştür. Bayan Bhalla Raman ve babasının buluşmasını sağlamak için bir plan yapar  ve Ishita’yı da bilgilendirir. Konut kirası için eve gelen konut sahibini de dahil eden Bayan Bhalla’nın hazırlığı işe yaramıştır. Fakat Rinki bu sahte hazırlığı öğrenince ortalığı karıştırmış ve Bay Bhalla’nın yine Raman’a cephe almasını sağlamıştır. Bayan Bhalla tam planı tuttu zannederken yine üzüntüsünden bayılmıştır. 13 Aralık Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 129. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 13 Aralık Özeti 129. Bölüm Tüyoları

Bay Bhalla Rinki den Ashok’un ev tuttuğunu öğrenince soluğu Ashok’un yanında alıyor. Ona tapuyu geri veriyor ve ailesinden uzak durmasını söylüyor. Ishita yine bebek sahibi olmak için verdiği raporların sonuçlarını almak için gittiğinde pozitif büyümelerin olduğunu öğreniyor. Hekim, Raman ile beraber olup olmadıklarını soruyor. Ishita şimdi dost gibi olduklarını söylüyor. Şagun’da onların konuşmasına kulak misafiri olur. Ishita dışarı çıktığında onunla alay eder. Onun yalnızca Ruhi’nin bakıcısı olacağını söylüyor. Ishita ağlayarak uzaklaşır. Şagun’un asıl istediği Ishita’yı kızdırarak bebek için kafasının karışmasını sağlamaktır. Jakad,  Raman’ın odasına girer ve akşam iş adamları ile yapılacak olan partiye katılmasını istiyor. Buluşmaya Ishita’nın da gelmesini istiyor. Raman geleceklerini söylüyor.

Partiye katılan Raman ve Ishita Ashok’un tuzağına düşer. Ashok, Tandom’un karısının Raman ile ilgilenmesini sağlarken kendisi de Ishita’yı izlemektedir. Ishita’ nın kulaklarında ise kesintisiz Şagun’un lafları vardır. Tandom’un eşi Raman ile dans ederken Ishita terasa çıkıyor. Ashok da bir garsonu ayarlayarak ve Ishita’nın alkolüne ilaç koymasını istiyor. Ashom Ishita’nın yanına geir ve Raman dan bahsetmeye başlar. Zati küskün olan Ishita onu verdiği alkolü bir dikişte bitirir. Ardından başı dönen Ishita’yı odaya götürüyor. Raman ise Tandom’un karısı ile başka bir odaya girer.

Ashok Ishita’ya adım adım yanaşırken Bhalla ailesinden kimsenin suratına bakamayacağını düşünüyor. Ashok, Ishita nın yanına yatarak birlikte fotoğraf çeker. Tandom’un eşine de mesaj atıyor ve Ishita ile beraber olduğunu söylüyor. Raman’ı azıcık daha oyalamasını istiyor. Raman ise Tandom’un eşini ne kadar çok sevdiğini söylemektedir. Kadın onun meteliksiz olduğunu söylüyor ve yaşamını yaşamak istediğini söylüyor. Raman seni çılgın gibi seven bir kocan olduğu halde seninle yatacak değilim der ve Tandom’u arıyor. Kadın Raman ve Ishita ile beraber partide olduklarını söylerken Tandom onu çok sevtiğini söylüyor. Ayrıca Raman adama iş teklifi de yapmıştır. Ashok ise soyunmaya başlamıştır bile ve Ishita ya sahip olmak üzeredir…

Sev Yeter 130. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.