Sev Yeter 128. Bölüm Özeti 12 Aralık Çarşamba Fragmanı # Raman Köşeye Sıkışıyor

Burak 17 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 128. Bölüm Özeti 12 Aralık Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Bhalla evindeki gerginlik devam etmektedir. Evvelce Romi ardından Bay Bhalla Raman’a cephe almış durumdadır. Bayan Bhalla ise son derece üzgün bir vaziyettdir. Ishita ve Raman çocuklarından ötürü Appa’nın evine yerleşmeyi uygun görürler. Raman yemeden içmeden kesilmiş durumdadır ve Bayan Bhalla onu düşünerek daha da üzülmektedir. Ona yemek yollayan Bhalla yolladığı yemekleri yiyormu diye Ishita ya sorar. Raman’ın yemekleri yediğini öğrendiğinde Bhalla rahatlar. 12 Aralık Çarşamba Günü Yaşanacaklara Dair Tüyoları  Sev Yeter 128. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 12 Aralık Çarşamba Özeti 128. Bölüm Tüyoları

Rinki, Bayan Bhalla ile konuştuğu sırada Mihir’in yurt dışından dödüğü zaman bir ev alacağını söylüyor. Kendilerine yardım edecek kimsenin olmadığını ve  Raman’a bağlı yaşamak için bir sebep olmadığını söylüyor. Bhalla hemen Ishita!yı arıyor ve Mihir’in ev alacağını anlatıyor. Ishita da olanları Raman ile paylaşıyor. Mihir Amereika’ya gitmeden evvel yapması gereken işleri Raman’a gösterirken Raman kendisine neden ev alma ile ilgili birşeyden bahsetmediğini soruyor. Mihir Rinki’nin vesveselerinden bahsediyor. Raman ev alacak paran yok diyor ve ona eğer istersen firmadan kredi alabilirsin diyor. Mihir sevinerek seni her zaman kardeşim gibi gördüğüm diyor.

Ishita Prmit’in ceza evinden Ashok tarafından çıkarıldığını söylüyor. Şimdi Ananya için dava açacağım der. Bu defa Parmit’in şansının arttığından bahsediyor. Raman Parmit ile görüşeceğim der. Ishita hızlı adımlarla bir yere giderken Bhalla onu görür. Ishita nın nereye gittiğini tahmin etmeye çalışır. Ishita Raman’ın bürosunda Parmit’i görür. Parmit davadan caymak için 15 cron para ister. Ishita ve Raman birbirlerine bakıyor. Parmit Appa’nın yanında kalan Raman ile alay etmektedir. Ishita Raman’ın yeni firma kurduğundan bahseder ve bu paranın çok fazla olduğunu söyler. Parmit o zaman 14,99 cron olsun diyerek alay etmeyi sürdürür. Raman 15 yumruğa ne dersin der. Parmit seçim sizin der ve ayrılır.

Raman koşeye şıkıştığını söyler. Mihir’e de ev için para vereceğini anlatır. Bala’nın evine talebe aileleri gelir. Çocukları için aldıkları bilgisayarların bozuk çıktığını söyleyerek paralarını geri isterler. Romi gelir ve Bala’nın çok iyi bir hoca olduğunu, bilgisayarı aldığı şahısların bozuk bilgisayar sattığını anlatmaya çalışır. Bilgisayarları 2-3 gün içinde tamir edeceğini söyler. Bu sözler üzerine veliler ayrılır. Bala ona teşekkür ederken Romi teşekkür etkene gerek yok der. Bana bir şey öğrettin diyerek gider. Raman parayı tedarik ederek Parmit’e verir. Parmit bundan sonra Ananya sizin der. Raman Mihir’e vereceği paradan Parmit’in parasını veriyor. Bu olanları Ishita’nın kimseye söylememesini tembih ediyor.

Rinki Bayan Bhalla’ya Raman’ın Mihir’i aldattığını söylüyor. Onu hiç sevmediğini anlatır. Kendilerine her zaman kazık attığından bahsediyor. Bayan Bhalla Ishita’nın ağzından laf almaya çalıır fakat ancak Ishita ser verip sır vermez. Bayan Bhalla ve Vandu bir şeylerin ters gittiğini kavramıştır. İlk olarak Vandu Ishita ile konuşuyor ve Bhalla’nın hastalandığını, daha fazla stres altında kalmaması gerektiğini söyleyerek Ishita’nın ne sakladığını öğrenmeye çalışır. Fakat Ishita ona da gerçeği açıklamaz. Ruhi Ishita’ya bir bilmece sormak için gelir. Fakat Ishita onu Bhalla ya yollar. Bhalla Ruhi’nin bulmacasını dinledikten sonra Ishita’nın bir mesaj yolladığını düşünüyor. Karşılıklı bulmaca sorularının ardından Ishita’nın mesajını bütün olarak kavrayan Bhalla Ishita’yı görmeye gidiyor.

Öncelikle onu doğru anlayıp anlamadığını teyit ettirir. Bhalla şimdi büyük bir krizin çıkacağından kaygılıdır. Parmit ile Ashok beraber Raman’ın düştüğü kötü vaziyeti konuşuyorlar. Mihir’in şimdi ev alamayacağı konusunda fikir birliğine varırlar. Romi, Bay Jakad’ın yanında işe girer. Bay Jakad Raman’ın da projelerini üstlenmiştir. Jakad Raman’ı görünce Romi’yi ezmeye çalışır. Ona hakaret ederek  yanından kovar. Romi gidince Raman kardeşini kollar. Raman Jakad ile yaptığı bir projeyi de iptal eder. Bunu öğrenen Romi Raman’a karşı büyük bir haksızlık yaptığının farkına varır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.