Sev Yeter 127. Bölüm Özeti 11 Salı Aralık Fragmanı # Raman ve İshita Evi Terkeder

Sev Yeter 127. Bölüm Özeti 11 Aralık Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan adeta tavan yapmış durumda. Rinki ve Ashok bir araya gelirler ve Mihir hakkında karar alırlar. Sarika kendisini evde fazlalık olarak görmekte çocuğunun da aynı duruma düşmesini istememektedir. Raman’ın sert sözleri sonrasında Bay Bhalla ve Raman arasında ipler kopma noktasına gelmiştir. 11 Aralık Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 127. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 11 Aralık Salı Özeti 127. Bölüm Tüyoları

Ishita, Simmi’nin oyuncakları çöpe atmasının nedeninin Raman’a anlatır. Çocuklar için zararlı oyuncaklar olduğunu bu nedenle Simi’nin onları bebekten uzak tutmak istediğini söyler. Ardından oyuncakları getirir ve birlikte fotoğraf çektirirler. Rinki bir kez daha Ashok’un teklifini Mihir’e iletir fakat Mihir, Raman ailemden biriydi diyerek Rinki’ye fırça atar. Ishita, Vandu’nun giydirmediği kıyafetleri Sarika’ya verir. Sarika, Ishita’nın yeni bebek giysilerini Vandu için sipariş verdiğini eskileri ise kendi bebeğine verdiğini düşünür. Bala 20 tane bilgisayar satın alacağını ve bunu altı taksite bölerek Romi’den alacağını söyler. Ishita ise Romi’nin bunu ödemesinin zor olduğunu belirterek almamasını söyler.

Sarika konuşmalarını dinlerken adeta şok olmuştur. Olanları Romi’ye anlatır. Romi ise yanlış duymuş olabilirsin der ve oradan ayrılır. Romi bilgisayarcı arkadaşının yanına gider ve Bala’nın yirmi adet bilgisayar sipariş ettiğini öğrenir. Sarika’nın doğruyu söylediğini anlar. Ishita acaba bunu neden yaptı diye düşünmeye başlar. Appa, Raman’ın babası ile konuşmaktadır. Raman’ın çok iyi yürekli olduğunu söyler ve babasından özür dilemek istediğini belirtir. Bhalla memnun bir şekilde oradan ayrılır.  Sarika’nın bebeği sürekli ağlamaktadır.  Ishita onu almak isterken içeri Romi girer ve Sarika’ya engel olur. O esnada olanları gören Ramani Rinki, Mihir ve Bay Bhalla şok olmuş vaziyettedir.

Romi öfkeyle Ishita’ya sen neden bana düşmanlık yapıyorsun diye çıkışır. Raman bunu görünce Romi’nin üzerine yürür ve ona tokat atar. Romi ardından Mihir ile tartışır. Raman olmadan onun bir hiç olduğunu söyler. Raman öfkeden delye dönmüş durumdadır. Romi’yi eşek sudan gelinceye kadar dövmeye başlar. Babalerı gelrek onlara derhal odalarına gitmelerini söyler. Mihir, Raman’ın yanında sığıntı gibi kalmayacağını söyler ve Ashok’un teklifini kabul edeceğim der. Rinki bu durumdan memnun olur. Ertesi gün Nelu eline aldığı kıyafetlerle Ishita’nın yanına gelir. Sarika’nın bebek giysilerini çöpe atmasını istediğini söyler. Ishita bu yanlış anlaşılmalara karşı bir şey yapması gerektiğini düşünür. Vini, Adi’nin yanına gelerek bebeği görür ve sevmek için yanına gider.

Adi bebeğin elini tutunca bebek ağlamaya başlıyor. Sarika bebeğin elinde kızarıklık görünce Adi’ye tokat atar. Bunu gören Raman Sarika ile tartışmaya başlıyor. Tartışmaya Romi de katılır. Raman artık burada kalamayacağını söyler. Ishita’nın kalmasını isteyerek odasına çıkar. Ishita’yı da yanına alan Raman valizleriyle birlikte evden ayrılır. Simmi ona engel olmak ister fakat kimse ona destek olmamaktadır. Bu sırada APpa gelir ve hiçbir yere gidemezsin diyerek kendi evini gösterir. Ishita bunun çocuklar için iyi olabileceğini söyler. Raman Lyer evine taşınır. Bayan Bhalla evine döndüğünde durumu görür ve çok üzülür.

Raman ve Ishita, Bayan Bhalla için geldiklerinde Bhalla, Raman’a tokat atar ve ben babanı hayatımda ilk defa ağlarken gördüm der. Ona nasıl hakaret edersin der. Ishita’ya dönerek sen neden Raman’ı ikaz etmedin diyerek azarlar ve sizi hiç affetmeyeceğim der. Ishita, Bayan Bhalla’nın peşinden gider fakat Bhalla baygın bir halde yatmaktadır. Ishita hemen yardım ister. Doktor gelerek Bhalla’yı muayene eder. Ishita, Bayan Bhalla ile baş başa görüşmek istediğini söyler. Daha sonra ona Raman’a destek olmalıyız der. Bayan Bhalla hatasını farkeder ve Ishita ile birbirlerine sarılırlar.

Sev Yeter 128. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 127. Bölüm Özeti 11 Salı Aralık Fragmanı # Raman ve İshita Evi Terkeder (44 Yorum)

 1. Anladim Serpil tekrardan gecmis olsun. Kiyamam ya sana hep okul hem misafirler yoruluyorsundur kolay gelsin sana bende disaridaydim biraz olar geldim yagmur yagiyordu disari cikdim sacimi kestirdim ucundan sonra arkadasimla bulusdum simdide uyucam:)

 2. Ben de bırazdan eve geçecegım.Allaha şükür ıyıyım.Okul. ev. mısafırler.ev ışı.yemek derken zaman su gıbı akıp gıdıyor.Sende ne var ne yok

 3. Iyi gunler Serpilim. Nasilsin canimin ici neler yapiyon?
  Hmm gozunun icindenmi ne amelyati olmasi lazim ki

 4. Gunaydınnnn.sagol Asım.Evet korktugu ıçın gıtmıyor.Gozunun ıçınden tansıyon ıgnesı vuracaklar.

  • Asım sana da hayırlı gunler canım.Dun mısafırlerım bende kaldılar.Mısafırlerım ikı gorumcem ve bı kaynımdı .Kayınpederım rahatsızdı.Onu hast goturuceklerdı.Doktorlar amelıyat demıştı .Ne yaparsak yapalım ıkna edemedık.Bıraz huysuz oldugu ıçın gıtmedı.Bılmıyorum ne yapacagız.

 5. Kiz ne kadar misafir geliyor demekki misafirperversin gelenleri iyi karsiliyorsun o yuzden hep geliyor:) bende Serpilim uzanmisam simdi kalkicam kendime eklmek arasi yapicam sonra cay icicem sonrada uyucam:)

 6. Asım ben de ıyıyım canım.Bu aralar mısafır patlaması yasıyorum.Yıne mısafırım var.Sen neler yapıyorsun

 7. Yeni baslayanlardan muhtesem ikiliyi cok sevdim bide bir litre gozyasini sevdim ama ikiside final yapicak galiba fakat cok guzel dizi ozellikle muhtesem ikili baya guzel sinema filmi tadinda dizi ama ne yazikki izlenme sayisi az izleyiciler dram dizilerini daha cok seviyorlar

  • Asım ınan kı dızı ızlemeye pek vakıt bulamıyorum.Sana yazarken kayınpederım aradı.Oraya gıdıp geldım.Onun yanındayken tel kullanmıyorum.Yenı geldım.

 8. Tamam Serpilim ben zaten burdayim:) misafirlerinle ilgilen yarin konusuruz seni cok seviyorum ve opuyorum

 9. Tamam Serpilim ben zaten burdayim:) misafirlerinle ilgilen yarin konusuruz seni cok seviyorum ve opuyorum

  • Asım bugun mısafırım var.Yarın hep burada olacagım.Soz verıyorum.Senı çok sevıyorum

 10. Arzyda selam soyledi Serpilim
  oraya uye olmak cok kolay yazar gibi onaylanmasini beklemiyorsun hemen onaylaniyor hesabin uye olmak istersen bilmediyini yer varsa soyle ben anlatirim sana

 11. Sagol serpilin. Yok fazla yanmadi sadece parmagimin arasina tokulen yer fazla aciyor o kadar neyse sen ne yapiyon

  • Çok geçmiş olsun Asım .Çok mu yandı.Asım gerçekten özur dılerım.Benım de haberım yoktu.Anıden mısafır geldı.Yazamadım.Yenı gıttıler