Sev Yeter 126. Bölüm Özeti 10 Aralık Pazartesi Fragmanı # Raman Babasıyla Tartışır

Burak 14 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 126. Bölüm Özeti 10 Aralık Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Raman bir aylık ömrünün kaldığını zannederek tüm işlerini Ishita’ya devretmek üzere avukatı ile konuşur. Avukat ise Ishita’ya her şeyi anlatır. Ishita da herkesin içinde Raman ölecek bu nedenle şirket işlerini bana devredecekmiş der. Raman olması gereken buydu deyince Ishita öleceğini nereden biliyorsun der. Raman doktor söyledi diye cevaplar. Ishita ise doktorla görüştüm sadece alerjin varmış der. Raman ise ben kendi kulağımla duydum doktor sana yalan söylemiş der. Ishita doktoru arayarak olanlardan bahsedince doktor konuştuğum kişi farklı bir hastanın ailesiydi der ve gerçek gün yüzüne çıkar.  10 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 126. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 10 Aralık Özeti 126. Bölüm Tüyoları

Ishita bu kadar önemli bir gerçeği benden nasıl gizledin diye çok sinirlenir ve eline geçirdiği süpürgeyle Raman’ı döver. Mihir de olanları Rinki’ye anlatır. Rinki, Raman’ın şirketini Ishita’ya devretme fikrinden hoşlanmaz. Akşam olduğunda Rİnki iş arkadaşı olan Shamit ile bir araya gelir. Shamit ona Ishta seni Mihir ile evlendirerek şirketin başına geçtiğinde Mihir gibi kendisi için çalışacak elemanlar tutmayı planlamış der. Bu sözler Rİnki’nin iyice aklını karıştırır. Raman ve Ishita birlikte Rinki’den bahsederler. Ishita onun hakkında bazı endişeleri olduğunu anlatırken Raman onun henüz olgun bir insan olmadığını söyler.

Raman, Rinki ile konuşarak Mihir ile bir ortaklık kuracağından bahseder. Fakat Rinki çok öfkelidir ve Mihir’e arkadaşlarım seninle alay ediyor diyerek onu çok kızdırır. Mihir bu sözleri üzerine Rİnki’yi evden kovalar. Rinki daha sonra Raman’ın yanına gider ve herşeyini nasıl olurda bir kalemde Ishita’ya devredersin der. Tartışma git gide büyür ve Raman bu sırada babasını da çok kızdırır. Babası biz burada sığıntımıyız der. Ishita, Raman’ı odasına götürür. Raman babasına karşı haddini aştığını söyler ve beni umarım anlayışla karşılar der.

Evdeki gerg,nlik git gide büyümektedir. Bay Bhalla eve öte beri almıştır. Nelu’dan aldığı sebzelerden yemek yapmasını ister. Ayrıca eve gelen ev sahibine Raman kira ödeyecekken Bay Bhalla kira parasını da kendisi verir. Raman çok üzülür ve ağlamaya başlar. Rinki ve Mihir, Ashok ile karşılaşır. Ashok, Mihir’e yeni bir projeye başlayacağını ve kabul etmesi halinde başına Mihir’i getireceğini söyler. Fakat Mihir, Raman ile mutlu olduğunu söyler ve teklifi geri çevirir. Mihir ayrıldıktan sonra Ashok, Rinki’ye kartvizitini bırakır.

Ashok ve Rinki bir kafe de bir araya gelirler. Raman da Appa ile aynı yerde buluşur. Rinki, Raman’ı gördüğünde endişeye kapılır ve derhal masadan kalkar. Ashok, Suraj’a Rinki’nin gittiğini söylerken Suraj, Raman’ları bölmek üzere onu ikna etmesini söyler. Onlar konuştukları esnada Rinki ortaya çıkar ve teklifi kabul ettiğini belirtir. Ben Mihir’i ikna etmek için gerekeni yapacağım der. Sarika ile Romi2nin bebekleri için tüm formaliteler hazırlanmıştır. Fakat avukat Ishita’ya bir sorun olduğundan bahseder. Ishita yetimhaneye gider ve Romi’nin çocuğun bakımı için gerekli maddi güce sahip olamdığını bu endenle kefil gerektiğini öğrenir. Ishita, Romi’ye kefil olarak bebeği alır.

Bebek eve geldiğinde herkes sevinç içindedir. Raman da bir sürü oyuncak getirmiştir. Fakar Simmi bu oyuncakların çocuğa zararlı olduğunu söyler ve Ramandan habersiz çöpe attırır. Bir süre sonra Raman bebeği görmeye gelir. Raman satın aldığı oyuncakları çöpte görünce Nelu’ya ne olduğunu sorar. Nelu da Simmi’nin sözlerini ona iletir. Mihir, Cerma ile konuştuğu esnada Ashok ile Suraj onları dinlemektedir. Verma, Mihir’e ortaklık önerir ve araba, tatil gibi şeylerle aklını çelmeye çalışır. Mihir düşünmek için zaman ister. Raman üzgün bir şekilde otururken Ishita gelir. Raman oyuncak meselesini Ishita’ya anlatır…

Sev Yeter 127. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.