Sev Yeter 124. Bölüm Özeti 6 Aralık Perşembe Fragmanı # Raman Ölecek mi ?

Burak 12 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 124. Bölüm Özeti 6 Aralık Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan sürüyor. Raman ve Ishita arasında gerginlik sona erer. Öte yandan Mihrive, Rİnki, Bhalla ailesi ve Romi Sarika aynı oteldedirler. Romi, Sarika ile evlenmek istediğini söyleyince herkes çok şaşırır. Abhi de Romi’nin Sarika ile evleneceğini duymuştur ve onları engelleyeceğini söyler. Shagun kendi derneklerine sığınan birinin kocasından şiddet gördüğünü duyar ve harekete geçer. Bhalla ailesi Sarike ve kendileri için alış verişe giderler. 6 Aralık Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 124. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 6 Aralık Özeti 124. Bölüm Tüyoları

Shagun’un aradığı adam da aynı alışveriş mağazasında dükkanı bulunan bir esnaftır. Shagun adamın kendisini tanımaması için burka giyer. Shagun adamı bulur ve tehdit etmeye başlar. Bir daha karına şiddet uygularsan canını yakarım der. Shagun, Bhalla ailesinin ve Ruhi’nin aynı mağazada bulunduklarını görür. Ruhi’yi görmeyi çok ister. Fakat Ruhi herkesin dikkatinin dağıldığı bir anda ortadan kaybolur. Herkes Şhagun da dahil olmak üzere Ruhi’yi aramaya başlarlar. Shagun , Ruhi’yi bulur ve ona sarılır. Ruhi ne olduğunu anlayamaz ve sen kimsin diye sorar. Shagun yüzünü tam açarken Ishita’nın sesini duyar. Ruhi , Ishita’ya sarılırken Shagun’un sesine benzeyen bir kadın bana sarıldı der.

Ishita’nın aklına Shagun gelir ve durumu Raman’a anlatır. Raman ortadan kaybolduğu için Ruhi’ye kızmaktadır. Vandu, Amma’nın bebeğine bakmak isterken onu kızdırır. Vandu bebeğime benden başkasının bakmasını istemiyorum deyince Amma çok bozulur ve Appa’ya içini dökmeye başlar. Appa, Vandu’nun bebeğe masaj yapması için yardımcı aradığını söyler. Appa’da bekçi ile konuşur. Bekçi masajı Appa’nın istediğini zanneder ve ona bir kadını önerir. Kadın, Appa’nın yanına gelir. Bala’da arabasından inerek olayları izlemektedir. Appa masaj için kadından yardım ister. Evde hanım olmayacak diyerek onu eve götürür. Bala duydukları karşısında adeta şok olur.

Ashok bir kadın ile birlikte odasına çıktığı sırada çok mutlu olduğunu söyler. Kadın, Ashok’un ellerini bağlar ve tüm parasını çalar. Tam çıkarken Suraj kadını durdurur ve tokat atarak etkisiz hale getirerek parayı geri alır. Suraj düşmanlarımız ortak Raman ve Bhalla der ve işbirliği teklif eder. El sıkışarak anlaşırlar. Bhalla, Mihika’ya duyduklarını anlatır. Mihika, Appa böyle birşey yapmaz der. Bala ve Mihika’ya duyduğu herşeyi anlatır. Mihika, Appa böyle birşey yapmaz der. Bala ve Mihika sessizce eve gelirler. Bu esnada Appa kadına yağ verir ve bununla masaj yapmasını söyler. Appa kadınla birlikte odaya geçer. Mihika ve Bala gözlerine inanamaz. Bu esnada Vandu da gelir.

Vandu neden böyle dikildiklerini sorar ve odaya geçer. Bir müddet sonra Appa diye bağırır. Bala ve Mihika şimdi kıyamet kopacak diye düşünürler. Vandu masaj için gelen kadını odadan çıkardığı esnada Amma da gelir. Amma kadını getirmesini ben istedim deyince olayın aslı astarı ortaya çıkar. Raman hastalanır ve doktora giderek tahlil yaptırır. Tahlil sonuçlarını almaya gittiğinde doktorun telefon konuşmasını duyar. Doktor birinin ailesi konuşmaktadır ve 1 aylık ömrünün kaldığını söyler. Konuşma bittikten sonra Raman içeri girer ve reçeteyi alıp çıakr. Raman hastalığının ne olduğunu öğrenmeyi düşünür.

Sev Yeter 125. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.