Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazartesi Tüyoları # Adi İçin Büyük Tehlike

Burak 08 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde işler karışıyor. Jakad, Adi’nin kızı ile birlikte evde yetişkin filmi izleyecek olmalarına çok öfkelenmiştir. Raman ile Adi’den intikam almaya yemin eden Jakad ilk olarak Ashok’a teklif götürmüş ve daha sonra okula giderek Adi’yi yönetime şikayet etmiştir. Raman, Adi’yi bırakmak için okula geldiği esnada müdür onu çağırır. 3 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 121. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 3 Aralık Özeti 121. Bölüm Tüyoları

Okul müdürü Adi’nin yaptıklarının çok ağır olduğunu söyleyerek okuldan uzaklaştırılması gerektiğini söyler. Raman çok öfkelenir. Müdür eğer Jakad bu olayı basına sızdırırsa başlarının büyük belaya gireceğini belirtir ve disiplih kurulunu toplayacağını söyler. Vandu, Bala’ya giderek çocuğun ismini bir an önce değiştir der. Bala ise şu an çok yorgun olduğunu daha sonra halledeceğini söyleyince Vandu sinirlenir ve tartışmaya başlarlar. Vandu bebeğin bir an evvel Shijita adını alması gerektiğini söylerken Ishita bütün bunlar Raman yüzünden oldu der.

Abhi elinde Sarika’nın resmine bakarak kardeşinin Romi’den kaçtığını söyler. Abhi, Romi’nin nerede olduğunu öğrenmek üzere evlerini arar. Telefona bakan kişi Simmi’dir ve evde olmadığını söyler. Abhi kurul toplantısına katılmıştır ve Adi’yi savunur. Onun bazı psikolojik sorunları olduğunu ve tedavi sürecinde olduğunu belirtir. Fakat disiplin kurulu Ad’nin okuldan atılması gerektiğinde hemfikirdir. Bala bebeğin adını değiştirmek üzere geldiği esnada Sarika ile Romi’nin yazılı olduğu formu görür ve bunu kim getirdi diye sorar. Öte yandan Romi’nin çocuğunun adının Rohit Bhalla olduğunu öğrenir. Görevli Sarika’yı gösterir fakat Sarika da çıkmıştır. Bala onu takip etmeye uğraşırken Sarika bir taksiye binerek uzaklaşır.

Yönetim toplantısı devam ettiği sırada Raman, Ishita’yı arar. Adi’nin okuldan atılma tehlikesi olduğunu söylediğinde Ishita hemen okulun yolunu tutar. Raman, Adi’yi savunmaya çalışırken Ishita bu cezanın ağır olduğunu söyler. Jakad ona duygu sömürüsü yapmamasını söyler. Bu esnada Adi okuldan atılacağı için ağlamaktadır. Jakad ve Raman okuldan ayrıldığı esnada Vini müdüre giderek gerçekleri anlatacağım der. Herkes şaşkınlık içerisindedir. Vini, Adi’yi ben çağırdım ve izleyeceğimiz filmin ne olduğunu bilmiyorduk der. Ishita seninle gurur duyuyorum der. Jakad ise öfkeli şekilde oradan ayrılır.

Okul müdüresi olay anlaşıldı Adi okuldan atılmayacak der. Ishita, Raman’dan Jakad’ı görmesini ister. Mihir de Jakad’ın profesyonel olduğunu ve duyguları ile hareket etmeyeceğini söyler. Tüm bunların Ashok’un başının altından çıktığını belirtir. Onun iyi bir dersi hakkettiğini söyler. Abhi ise Sarika ile Romi arasındaki sırrı çözmek için uğraşmaktadır.

Raman ve Mihir yetimhaneye gittikleri esnada Ashok’un bir bebeği evlatlık almak için uğraştığını görürler. Ramani Ashok’un almak için uğraştığı çocuğun Sarika ile Romi’nin çocuğu olduğunu anlar. Abhi de artık olan biteni öğrenmiştir. Sarika’nın hayatını alt üst eden kişinin Romi olduğunu anlar. Romi’nin kendisini Sarika’ya ulaştıracağını düşünmektedir. Raman ailesine bebeği göstermek üzere yetimhaneye gittiğinde bebeğin başka birine evlatlık verildiğini öğrenecektir. Herkes şok olmuştur. Görevliye kimin aldığını sorarlar fakat görevli bunu söyleyemeyeceğini belirtir.

Ishita yeniden görevl ile konuşmak üzere döndüğünde Sarike ve bebeği görür. Görevli Sarika’dan ötürü doğruyu söylememiştir. Sarika bebeğini Bhalla ailesinin görmesine engel olduğu için böyle birşey yapmıştır. Sarika’nın gidişinin ardından Ishita, Bhalla ailesini çağırarak bebeklerine kavuşturur. Görevlinin engel olmaya çalışması onları durdurmaya yetmez. Görevliden Sarika’nın adresini öğrenirler. Romi de Sarika ile konuşmaya gitmiştir.

Sev Yeter 122. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazartesi Tüyoları # Adi İçin Büyük Tehlike” üzerine 1 yorum

  1. Meryem dedi ki:

    Bahar etüte girdin mi?Napıyon?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.