Sev Yeter 120. Bölüm Özeti 30 Kasım Cuma Tüyoları # Adi’nin Başı Derde Girer

Burak 08 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 120. Bölüm Özeti 30 Kasım Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Vandu kadınların erkeklere posta koyduğu bir sırada Raman’ın yanına gelir. Fakat Vandu’nun bir anda doğum sancısı tutar. Raman ve diğer erkekler büyük panik yaşamaktadır. Bu esnada şiddetli bir yağmur yağmaktadır. Raman, Vandu’yu hastaneye götürürken önce yaşlı birilerine ardından bisikletli birine çarpar. Onlarıda arabaya alır ve yola devam eder. Erkeklerin yaşadıkları izleyici oldukça güldürdü. 30 Kasım Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 120. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 30 Kasım Özeti 120. Bölümde Neler Yaşanacak ?

Ishita haberi alır almaz diğer kadınlarla birlikte hastaneye koşar. Bu esnada Bala’da evde özel ders verdiği esnada olaydan haberdar olur ve hastaneye gelir. Raman hastaneye geldiğinde doğum uzmanı yoktur. Ishita hemen bir doktoru telefonla arar ve doğum hakkında ondan bilgi almaya başlar. Sonunda doğum gerçekleşiyor ve Vandu’nun bir kızı dünyaya geliyor. Abhi’de Mihika’ya sarılır. Bala geldiğinde Ishita ona güzel haberi verir. Adi, Ishita’yı arayarak bebeği sorar. Bu sırada da Ishita’dan özür diler.

Raman, Bhalla ve Mihir ile beraber sunum hakkında konuştuğu esnada hemşire Raman’ın bebeğinin adını sorar. Raman konuştuğu için soruyu anlamaz. Hemşire tekrar isim lütfen der. Raman kendi ismini sorduğunu zanneder ve Raman Bhalla der. Hemşire dığum odasına gelir ve bebeğin belgelerini Bala ile Vandu’ya teslim eder. Vandu kağıtlarda bebeğin adının Raman Bhalla olduğunu görünce şoka girer. Raman yanlışlık olduğunu ve ismin değişmesi gerektiğini söyler. Hemşire ise bunun ancak mahkemede yapabileceklerini söyler. Eve geldiklerinde Amma onları aarti ile karşılar.

Bebek sürekli ağlamaktadır. Herkes onu susturmak için seferber olur fakat başaramaz. Vandu bebeğin adı Raman olduğu için susmak bilmiyor der. Raman gelir ve Romi’ye herkes nerede diye sorar. Romi bebeği susturmak için uğraşıyorlar der. Romi’ye hemşireden bir telefon gelir. Geçen gün sorduğun adamı gördüm der. Romi hemen harekete geçer. Vini ve Adi kafede oturduktan sonra evlerine giderler. Vini’nin annesi arayarak evde olmadıklarını söyler. Vini kendi evlerine gitmeyi teklif eder. Adi, Raman’ın kızacağını söylerken Vini evde arayabiliriz der ve Adi’yi eve götürür.

Vini yetişkin bir film koyarak perdeleri kapatır. Bu esnada babası gelir. Adi korkmaya başladığı esnada adam Raman’ı arar. Fakat Raman uyuduğu için telefonu Ishita arar. Adam durumu anlatarak derhal gelmelerini ister. ROmi hastanede Abhi ile karşılaşır. Her ikisi de birbirini gördüğüne çok şaşırır. Bir görevli Abhi’ye Sarika’nın fotoğrafını verir. Romi, Abhi’nin Sarika ile ne işi olduğunu düşünürken Abhi’de aynı şeyleri düşünmektedir. Vini’nin babası polise gideceklerini söylediğinde Ishita derhal oraya gider. Adam Ishita’yı azarlamaya başlar ve onları +18 film izlerken gördüğünü söyler. Vini filmi  arkadaşından aldığını ve yetişkin filmi olduğunu bilmediğini söyler. Adam kızına el kaldırınca Adi ona engel olmaya çabalar. Bu kez adam Adi’ye vurmaya yeltenirken Ishita onun elini yakalar ve oğluma el kaldıramazsın der. Adi’yi de alarak oradan uzaklaşır.

Ertesi gün Mihir işle ilgli sunumunu yapmaktadır. Fakat Vini’nin babası onunla alay eder. Daha sonra Ashok sunumunu yapar. Jakad onun sunumunu beğenir ve işi ona verir. Sunumun ardından Ashok neden gerginsin diye sorar. Jakad, Raman ve oğlu Adi’yi hiç sevmediğini söyler.Ashok, Adi yıllarca benimle kaldı ve şımarık bir çocuk olduğundan bir kazaya karıştı der. Jakda bu çok ilginç diye yanıtlar. onlardan intikam alacağını söyler.

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.