Sev Yeter 12. Bölüm Özeti 3 Temmuz Fragmanı # Raman ve İshita Yüzük Takıyor

Sev Yeter 12. Bölüm Özeti 3 Temmuz Salı Günü Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinin özetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Raman ve Ishita , Ruhi’nin mutlu olması için mantık evliliği yapacaklardır. Bu evliliğin gerçekleşmesi için Appa ve Bhalla büyük baskı yapmıştır. Raman ve Ishita şu anda irbirlerini sevmeden böyle bir evliliğe kalkışmışlardır. Fakat bu durumun ileride değişeceğini ve birbirlerine aşık olacağını tahmin etmek elbette zor değil. 3 Temmuz Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 12. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 3 Temmuz Özeti 12. Bölüm Tüyoları

Raman, Ruhi’yi çok özleyerek Shagun evine gider. Shagun ise mahkeme olmadan onu alamayacağını söyleyince Raman ayrılır. Shagun , Ishıta’nın telefonlara cevap vermediğini söyleyerek Isita’nın ikili oynadığını düşünmektedir. Shagun Ishita2ya ulaşamayınca Mihika’nın numarasını Ashok’tan arar. Mikika salonun adresini verir ve Ishita’nın nişan hazırlıkları için uğraştığını söyler. Shagun Ishita’nın kiminle evlendiğini merak ederek salona gider.

Shagun salona geldiği zaman Bhall ve ailesini görünce şaşkına döner. Raman ise ortalıkta yoktur. Ishita, Raman’ın ofisine gitmek ister fakat Bala buna engel olur. Raman’ın hadidnden fazla kibir yaptığını söyler. Shagun Ishita’yı Bala ile birlikte görür ve nişanlandığı kişinin o olduğunu zanneder. Shagun onarı konuşurken işitir. Gülerek Ishita’nın elendiği kişi olduğunu söyler. Ishita gitmeye karar verir fakat Bala ona da engel olur. Ishita bu evliliğe sadece Ruhi , Amma ve Api için katlandıını söyler. Bu esnada Raman , Mihir ile kapıda belirir. Bayan Bhalla , Raman’a neden geciktiğini sorar. Mihir arabada uyuya kalmış diye cevaplar.

Raman’ın gelişi sonrası ritüeller başlar. Ishita , yüzüğü Raman’a takar fakat Raman , Ishita’nın yüzüğünü takamaz. Ishita ise önemli değil yüzük takmadan da nişanlanabiliriz der. Raman ise Rumi’ye ceketini vemesini söyler. Ceketten çıakrdığı yüzüğü Ishita’ya verir. Yüzüğü Ruhi seçti der. Ishita bu durumdan dolayı çok memnun olur. Ishita , Mihir’in nasıl kurtulduğunu sorar. Raman gerçek suçlunun bulunduğunu söyler. Pandit düğün tarihini sorar. Bhalla 11 Şubatta olacak diye cevap verir. Ishita, Shagun’u arayarak Ruhi’yi ister. Shagun nişan nasıl gitti diye sorduğunda Ishita güzel geçti diye cevap verir. Ashok ve Shagun , Ishita’yı hizmetçi gibi kullanmak derdindedir.

Ashok, Ruhi’ye birkaç güne kadar babası oalcağını söyler. Ashok , Raman’ın elindekilerini almak çok keyifli olacak der. Shagun, Ishita ile Raman’ı bir arada görür fakat aralarındakinin komşuluk ilişkisi olduğunu zanneder. Shagun , Ishita yalnız olduğu bir anda Ruhi’yi getirdiğini söyler. Ishita bu duruma çok sevinir. Shagun nişan için geldiğini söyler ve nişanlım oldukça utangaç biri der. Ishita , onun Bala’yı görerek yanlış anladığını düşünür. Ishita’dan düğün tarihini sorar. Ishita da ona 1 Şubat tarihini iletir. Ruhi , Ishita’nın babası ile nişan yapacağını öğrenince çok mutlu olur. Raman bunun şimdilik bir sır olarak kalacağını söyler ve Ashok ile Shagun’a söylememesini tembih eder.

Ruhi , kumbarasından paraları çıkararak hizmetliye kendisini hediye dükkanına götürmesini söyler. Dükkana göz atarken dünyanın en iyi annesi yazılı bir kupa görür. Tannu , Ruhi’yi dükkanda görünce hemen Shagun’a haber verir. Ruhi’nin kalbini kazanmayı başardığı için tebrik eder ve aldığı kupayı anlatır. Shagun , mahkeme  esnasında hem Ishita’nın hem de Ruhi’nin kalbini kazandığı için işinin kolaylaştığını düşünmektedir. Ruhi aldığı hediyeyi Ishita’ya verir. Ishita çok mutlu olur ve hayatında aldığı en güzel hediye olduğunu söyler.

dizibilgi google play

Sev Yeter 12. Bölüm Özeti 3 Temmuz Fragmanı # Raman ve İshita Yüzük Takıyor (6 Yorum)

  1. aynen anonim dizi mukemmel yaa bayiliyorum diziye ozelliklede ishita raman mihika romi ruhi onlari cook cook cook seviyorum en buyuk hayraniyim))))

  2. Özellikle sev yeter öZetlerini öncelik verirseniz çok seviniriz çünkü diziye bayılıyorum

  3. Eskiden bütün dizi özetlerini burdan okurdum şimdi ise çok geriden geliyor dizi özetleri nedenini merak ettim doğrusu çünkü en doğru ve güzel özetler bu sitedeydi şimdi yok