Sev Yeter 119. Bölüm Özeti 29 Kasım Perşembe Tüyoları

Burak 06 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 119. Bölüm Özeti 29 Kasım Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Adi’nin gttiği parti komşuların gürültüden rahatsız olmaları sonrasında yarım kalmıştır. Bu durum Ishita’nın Adi’ye güvenini sekteye uğratmıştır. Ishita ona arkadaş çevresini değiştirmesini isteyerek uyarır ve okuluna giderek onun arkadaş ortamına müdahale etmek ister. Ishita’nın bu kadar sert davranması Adi’yi çok kızdırır. Ishita üzgün bir vaziyette okuldan ayrıldığı sırada Vini’nin babası Raman’ın yanına kadar gelerek Adi’den şikayetçi olur. Karşılıklı ithamların ardından Adi, Vini’den özür dilemek üzere bir mektup yazar. 29 Kasım Perşembe Günün yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 119. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 29 Kasım Özeti 119. Bölüm Tüyoları

Abhi bir yolunu bulur ve Raman’ın evine gider. Bu esnada Mihika ile karşılaşır. Vandu onların arasında bir şeyler olduğunu düşünmektedir. Adi’nin yazdığı mektup da yere düşmüş ve Mihika tarafından bulunmuştur. Mihika bu mektubun Abhi tarafından yazıldığını düşünmektedir. Adi okula gittiğinde Vini’den özür diler ve olay tatlıya bağlanır. Fakat Ishita onların beraber olmalarından rahatsızdır. Gazetede gördğü intihabr haberlerinden dolayı epey tedirgin olmuştur. Bunun için salona kamera taktırır ve gizlice onları izlemeye karar verir. Bu sırada evde Mihika’nın bileziği çalınmıştır.

 

Abhi olayı çözmek üzere gelir. Mihika’nın üzülmemesi için kendi bileziğini ona takar. Mihika hizmetçinin hata yaptığını söyler ve bizlezikleri geri vermesi ile gerçek anlaşılır. Abhi’yi tebrik eder. Onu gördüğünde yazdığı mektuptan bahseder ve bilezikler için teşekkür eder. Fakat Abhi mektup falan yazmadığını söyler ve bu yazının bir öğrenciye ait olduğunu söyler. Romi ve Abhi iyice yakınlaşmışlardır. Kız tavlama için iddiaya tutuşurlar. Romi yan masada oturan kızı iki dakikada  ayarlayacağını söyler. Abhi onu izlemeye başlar. Romi kızın yanına giderek şu masada oturan arkadaşımın ağır bir hastalığı var arkadaş gibi davranırsak mutlu olacak der. Abhi ise onun gerçekten bu konularda yetenekli olduğunu düşünür.

Romi ve Abhi birlikte dertleşmektedirler. Romi bir kadını sevdiğini ve yarın doğum günü olduğunu fakat kayıp olduğunu söylerken Abhi şaşırır ve benim ablamın dayarın doğum günü fakat ben onu beş yıldır bulamadım der. Aslında ikisinin de bahsettiği Sarika dan başkası değildir. Abhi, Sarika’nın hayatını mahveden adamı elime geçirirsem ona gününü göstereceğim der. Raman eve gelir gelmez Ishita’yı sorar. Bayan Bhalla , Ishita’nın kamera yerleştirdiğini ve Vini ile Adi’nin kamerayı bulunca Vini’nin çok sinirlenerek evden çıktığını söyler. Raman da çok öfkelenmiştir.

Ishita kendini savunmaktadır. Raman onun annesi olmadığını söyler. Bu sözler Ishita’yı çok öfkelendirir ve annesinin yanına gider. Bay Bhalla da Bayan Bhalla’yı eleştirir. Bayan Bhalla’da öfkeyle çıkar ve Ishita’nın yanına gider. Olay artık bir kadın erkek dayanışmasına dönmüştür. Erkekler evde kalırken kadınlar da spa merkezine giderler stres atıp eğlenmeye başlarlar. Vandu neler olduğunu öğrenmek üzere Raman’ın evine gelirler fakat bu esnada doğum sancısı başlar. Raman hastaneyi arar fakat doktorun izinli olduğunu öğrenir. Raman babasının arabayı götürdüğünü söyler. Romi bizikletle gitmeyi önerir. Erkek büyük panik yaşamaya başlarlar.

Sev Yeter 119. Bölüm Özetini sizlerle paylaştık. Özetleri beğeniyorsanız bir reklama tıklayarak sitemize destek olabilirsiniz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Sev Yeter 120. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 119. Bölüm Özeti 29 Kasım Perşembe Tüyoları” üzerine 7 yorum

 1. bahar dedi ki:

  Meryem napıyonn

 2. bahar dedi ki:

  Gız meryem tableti merveye veriyor artık giremem iyi akşamlar neler oldu neler yarın derim

  1. Meryem dedi ki:

   Bahar çok merak ettim ne oldu uyumuşum o yüzden yazamadım

 3. bahar dedi ki:

  Meryeemm napıyonn yazsana biz yemekten çıktık

 4. वोपोी(Bahar) dedi ki:

  Sev yeter çoook güzel ve eğlenceli

  1. Meryem dedi ki:

   Bahar napıyon

   1. bahar dedi ki:

    Birşey yapmıyom senn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.