Sev Yeter 117. Bölüm Özeti 27 Kasım Salı Fragmanı # Raman’a Ağır Suçlama

Burak 03 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 117. Bölüm Özeti 27 Kasım Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Subbu’nun gerçek yüzünün ortaya çıkmasının ardından Ishita ve Raman onun psikolojik danışmanı Aditi ile görüşmeye gider ve gerçekleri ondan öğrenmek isterler. Aditi içeride Vİdya ile konuşmaktadır. Vidya ona göre olmayan bir aşk bulması nedeniyle acıdan başka birşey yaşamadığını söyler. Aditi kocasının dayak atıp atmadığını sorar. Bu esnada hemşire aditiyi arayarak Subbu tarafından tehdit edildiğini söyler. Ishita ve Raman hemşirenin Subbu’dan bahsettiğini duyunca Aditi’nin odasına girer. Aditi hastalarım ile ilgili bilgi veremem der. Ishita ise işin ciddi olduğunu evliliğin söz konusu olduğunu söyleyerek gerçekleri anlatmasını ister.

Aditi bilgi vermeyi reddeder. Yanlarındaki Vidya söylediklerini dinlemiş ve haklı olduklarını görmüştür. Vİdya, Aditi’den hastaların bilgileirni vermesini ister. Aditi kabul eder. Vidya dosyayı Ishşta’ya verirken Ishita umarım istediğini bulursun der. Vidya sadece ben kendime yardım ederim diyerek gider. Raman, Vidya’nın harika bir kadın olduğunu söyler. Raman ve Ishita dosyaları inceler. Raman onun öfke  probleminden bahseder. Neden intikam peşinde ve neden Lakşi’nin ölümünden bizi sorumlu tutuyor der. Ishita, Şaila’nın gelmesini beklemeliyiz der.

Bhalla ailesi TV de şok bir haber görürler. Raman para ile bir kız çocuğunu sattığı haberi vardır. Raman, Subbu ile ilgili bir anını hatırlar. Subbu’nun her şeyi planladığını söyler. Raman ve ailesi karakola giderek Subbu’nun planlarını anlatır. Bu esnada Subbu gelerek Raman’ın öfkesini görmelerini ister. Raman ona saldırır. Raman ve ailesini zor günler beklemektedir. Adi okulda bazı çocukların laflarına maruz kalmıştır. Vini, Adi’yi savunur. Adi onunla birlikte deneylerini yaparken Adi mutludur. Bhalla ailesi evlerine girerken mahalle sakinleri tarafından içeriye alnmazlar ve gitmelerini isterler.

Raman eve geldiğinde herşeyden kendini sorumlu tutarak ağlamaya başlar. Bala da Subbu benim akrdeşim olduğundan utanıyorum diyerek özür diler. Bir kadın Simmi’yi görerek ne kadar vicdansız bir anne olduğunu söyler. Çocuğunu nasıl satarsın diye azarlar. Kadın bunları söylemesi karşılığında Subbu’dan para almıştır. Subbu herşeyin yeni başladığını söyler. Simmi, Subbu’yu arayarak aileme bunu neden yapıyorsun der. Subbu onun yalnız gelmesini ister. Simmi geleceğini belirtir. Bu esnada Ishita gelerek onun yalnız gelemyeceğini anlatır. Simmi taksiye binip uzaklaşırken Ishita onu durduramaz. Subbu elinde Lakşi’nin fotoğrafı ile söylenmektedir. O günün geldiğini söyler. Bu esnada Simmi gelir. Subbu onun rol yapmamasını ister.

Sev Yeter 117. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayınız.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.