Sev Yeter 116. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazartesi Fragmanı # Subbu Ishita’nın Üzerine Yürür

Burak 03 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 116. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ishita’nın Subbu ile ilgili endişeleri artmaktadır. Bunun için son zamanlardaki tüm uçak kazalarını inceler fakat bir sonuca ulaşamaz. Bu durumu Raman ile paylaşan Ishita, Simmi2ye gerçekleri anlatmaya akrar verir. Ishita ve Raman, Simmi’nin yanına gelirler. Subu’nun bazı şeyleri sakladığını söyler. Simmi her şeyi bildiğini belirtir ve Subbu gerçekleri söylüyor der. Daha sonra Subbu gelerek gerçekleri sakladığı için özür diler. Aslında eski eşi Lakşmi’nin çocukları Kartik ile birlikte 10. kattan atlayarak intihar ettiğini söyler.

Simmi ve Ananya’dan yaşamaya dair bir ilham aldığını söyler. Sujata kızının intihar etmeyi seçmesinden sonra bana çok yardımı oldu ve onun sayesinde hayatta kaldım der. Halen psikolojik destek aldığını söyler. Simmi ise sana güveniyorum diyerek belirlenen tarihte evleneceğini anlatır. Ishita, Subbu’nun çok fazla yalan söylediğini hatırlar. Bunu Bayan Bhalla’ya anlatır. Bhallai Romi de çok yalan söyler fakat Subbu evlendikten sonra düzelecektir diyerek Subbu’yu savunur. Raman, Simmi’ye doğru düzgün biriyle evlendiği için çok şanslı olduğunu söyler. Adi, Raman ile bilim dersine girer. Fakat Adi bu dersi hiç sevmediğini söyleyerek bir an önce eve gitmek istiyorum der. Bu sırada bir kız kayıt yaptırmaktadır.

Ishita eve döndüğü zaman Subbu’yu bebekle ilgilenirken görmektedir. Simmi ertesi gün mahkemede evleneceğiz der. Raman çok sevinirken Ishita şok olmuştur. Bala, Subbu ile konuşur. Annesine neden Lakşi hakkında bir şey söylemediğini sorar. Subbu böyle birşeyi söyleyemezdim der ve yarınki nikahta şahitlik yapmasını ister. Bala, Vandu ile beraber her daim yanında olacağını söyler. Subbu, Bhalla’nın bir gün sonra acı çekeceğini düşünmektedir. Adi büyük bir heyecanla okula doğru yola çıkar. Raman çok şaşkındır. Adi, Vini’nin de sekizinci sınıfa gittiğini görünce çok sevinerek onun yanına oturur. Adi, Vinni’den gözünü alamazken Vinni onunla tanışır.

Ertesi gün Simmi ve Subbu’nun nikahı için hazırlıklar tamamlanır. Ishitai Londra’da Subbu’yu tanıyan bir akrabası ile iletişime geçer. Adı Şaila olan bu kadın Simmi ile Subbu’nun nikahını bir şekilde durdurmasını ister. İlk uçakla gelerek geröekleri herkese anlatacağını söyler ve telefonu kapatır. Ishita ise bu evliliğin durması gerektiğini söyleyerek Raman’ı arar ve lastiğinin patladığını söyler. Ne olursa olsun ben gelmeden nikahı kıydırma der. Sujata’nın da Shaila’dan haberi vardır. Subbu’yu yanına çağırarak bir an önce evlenmesini söyler. Sujata bir an önce evlenmeleri gerektiğini söylerken Raman, Ishita’nın sözlerini düşünerek nikahı geçiktirmeye çalışır.

Fakat daha fazla bekletemez ve imzayı atmak için harekete geçerler. İmza atmaya çalıştıklarında kalem yazmaz. Raman arabada kalem olduğunu söyleyerek getirmeye gittiğinde Ishita ile karşılaşır. Ishita bildiklerini anlatarak bu nikah kıyılamaz der. İçeri girdikleri zaman Subbu imzayı atmak üzereyken Ishita içeri girerek elinden kalemi alır ve fırlatır. Bu evlilik asla olmayacak der ve Subbu bir şeyler gizliyor der. Simmi ve ailesine dışarıda bilgiler verdiği sırada Şaia’dan bahseder. Subbu, Ishita’nın karşısına geçerek hep hayatımı mahvettin der ve büyük bir sinirle boğazına sarılır. Raman ve ailesi Subbu’ya güçlükle engel olurlar.

Sujata, Şaila’nın buraya gelmesi durumunda işlerin daha da kötü olacağını belirtirken Subbu büyük elçiliği arayarak Şaila’yı şikayet eder. Şaile hava alanında yakalanır. Ishita onu aradığında neler olduğunu bilmediğini ve şu anda gözaltında olduğunu anlatır. Subbu ne pahasına olursa olsun Simmi ile evleneceğini ve onun hayatını cehenneme çevireceğini söyler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.