Sev Yeter 115. Bölüm Özeti 23 Kasım Cuma Tüyoları # Sujata İntikam Peşinde

Burak 03 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Shagun’un çocukları kaçırma planı neredeyse facia ile sonuçlanacaktı. Ishita yangını görünce Shagun’un kaçmasına rağmen kendi canını tehlikeye atarak alevlerin içine atlamış ve Adi ve Shagun’u kurtarmayı başarmıştır. Onlar dışarı çıktığında otelde meydana gelen patlama nedeniyle çökmüştür. Enkaz altında kalan Ishita zor da olsa Raman tarafından kurtarılır ve hastaneye kaldırılır . 23 Kasım Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 115. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 23 Kasım Özeti 115. Bölüm Tüyoları

Ishita hastanede yoğun bakımdadır. Herkes dışarıda ondan gelecek bir haberi beklemektedir. Shagun, Ishita’yı görmek üzere hastaneye gelir. Bhalla onu görünce öfkeden deliye döner ve buraya nasıl gelirsin diye azarlamaya başlar. Shagun ise Ishita’yı görmeden gitmem der. Ishita kendine geldiği zaman Raman’ın sevinçte gözleri dolar. Shagun içeri gelir. Raman onu kovar fakat Ishita bırak konuşsun der. Shagun çocuklarına iyi bir anne olmadığını itiraf eder. Çocukların Raman ve Ishşta ile mutlu olduğunu söyler.

Bhalla ailesi ile birlikte Abhi de içeri gelir. Abhi, Shagun’un bi çok suçlama ile yargılanabileceğini söyler. Ruhi ve Adi, Ishita’nın yanına gelirlerken Shagun’u görmezden gelirler. Ishita hiçbir çocuk annesinin tutuklanmasını istemez diyerek şikayetçi olmaz. Abhi her yerde Shagun’u aramaktadır. Mihir ise kardeşini kazanmanın derdindedir. Abhi bu nedenle kardeşini bulman gerekli der. Mihir ile Mihika beraber aramaya çıakrlar. Bala’nın annesi andu’ya bebek doğana kadar sizinleyim der. Subbu’nun Londra’da olduğunu bu nedenle yalnız kaldığını söyler.

Sujata, Subbu ile telefonda konuşur ve Lakşi’nin psikolojik tedaviye devam ettiğini belirtir. Bu esnada Ishita’da Sujata’yı arayınca Sujata Ishita’ya döner. Ishita onu Simmi ile beraber daha fazla zaman geçirmesi için davette bulunur. Sujata ise bir yargıç ile görüşmesi olduüunu söyler. Ishita bu gün tatil der. Sujata resmi bir görüşme olmayacak der. Ishita, Bhalla’ya Sujata’nın insanlara yardım etmek için tatili umursamadığını söyler. Ishita rapor almak üzere hastaneye gider. Orada Sujata’yı görünce çok şaşırır ve onu takip etmeye başlar. Sujata psikiyatrist olan Adi’nin odasına gider. Ishita’da onları dinlemektedir. Aditi, Subbu’nun sorunlarını gizlememelerini söylerken Sujata ise bunun bir aile meselesi olduğunu anlatır. Ishita çok şaşırır.

Ishita bunu bir şekilde Sujata ile konuşalım der. Sujata ile bulutuğunda ise bize neden yalan söyledin diye lafa başlar. Sujata, Lakşı benim kızımdı der. Subbu onların ölümünün ardından Psikolojik bunalıma girer ve tedaviye başladı der. Bunu annesinin bilmesini istemediğinden kimseye birşey söylemedik der ve ağlamaya başlar. Ishita kadını yatıştırırken Sujata yine kurtulduğunu düşünmektedir. Fakat Subbu evlenene kadar bu durum açığa çıkmamalı der. Sujata, Subbu ile telefonda konuşurken Ishita’yı ikna ettiğini söyler. Bu esnada Ishita arkasında konuşmaları dinlemektedir. Sujata onu gördiğinde hemen konuşmasını değiştirir. Ishita’dan haberi yokmuş gibi davranır. Subbu’ya Ishita ile konuştuğunu ve durumun annenden saklanması gerektiğini söyledim der.

Ishita izin almadan girdiği için özür diler. Sujata, Bhalla ailesinin Lakşi ve Kartik’in ölümünden sorumlu olduklarını düşünerek intikam alacaklarını zanneder. Ishita, Raman, Subbu ve Sujata hakkındaki çelişkileri anlatır. Raman onların çok iyi insanlar olduklarını ve sorun çıkarmayacaklarını anlatır.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.