Sev Yeter 114. Bölüm Özeti 22 Kasım Perşembe Tüyoları # Ishita Ölümün Eşiğinde…

Burak 03 Kas 2018 Sev Yeter  0

Herkes nişan hazırlığı ile uğraşmaktadır. Shagun da çocukları kaçırmak üzere nişana gelir. Gizlice Adi’yi dışarı çağırır ve ona duygusal şantaj yaparak Ruhi’yi de alıp parka gelmesini söyler. Nişan işleri öncesi danslar yapılır. İlk başta Romi ile Mihika piste gelir. Daha sonra Mihir ile Raman ve İshita sahneye çıkar. Abhi’yi gören Mihika onun yanına gelerek buraya iş içinmi geldin yoksa davetlimisin diye sorar. Abhi ilginç bir şekilde Shagun’u dışarıda gördüğünü ve takip etmesi gerektiğini söyler. 22 Kasım Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 114. bölüm özetinde sizler için hazırladık.

Nişan ritüelleri başlamıştır. Simmi yüzüğü Subbu’ya taktıüı sırada Subbu eski eşi Laxi’yi düşünmektedir. Aniden Simmi’yi durdurur. Herkes şaşkınlık içinde Subbu’ya bakmaktadır. Subbu, Ananya’yı da kuçaklayarak işte ailemiz tamamlandı der. Nişan yüzükleri takılır. Raman babasına durumu idare etmesini söyleyerek Ishita’yı ayarladığı otel odasına götürür. Bhalla da çocukların nerede olduğunu sorar. Onların Raman ve Ishita’nın yanında olacağını düşünmektedir. Adi ile Ruhi de çoktan Shagun ile gitmişlerdir. Ruhi buraya neden geldiklerini sorar. Shagun film izleyeceklerini söyler. Raman da Ishita için yazdığı romantik şiiri okur.

Ishita, Simmi den Ruhi’yi sorar. Bhalla byük telaş içinde telefonu alır ve Ruhi sizinle değil mi der. Herkes Adi ile Ruhi’nin kaybolduğunu anlar. Adi ve Ruhi uyumaktadır ve Shagun, Ashok’u arayarak çok endişelendiğini söyler. Ashok ise telaşa kapılmamasını söyleyerek her şey kontrolüm altında der. Raman ile Ishita, Bhalla evine gelirler. Bir kişi Raman’ı arayarak çocukların elinde olduğunu söyler ve 1 cor fidye ister. Polisi aramayın yoksa çocuklar ölür der. Raman adamların istediği parayı bulmalıyız der. Ashok, Shagun ile konuşur ve istedikleri parayı Raman bulana kadar siz uçup gitmiş olacaksınız der.

Mihika polise haber vermeleri gerektiğini söyler fakat Raman bunun tehlikeli olacağını belirtir.  Bu esnada Abhi gelir ve neden polise haber vermediklerini sorar. Raman yardıma ihtiyaçları olmadığını söyler. Abhi fidyenin çoğunlukla tuzak olduğnu belirtir. Çocukların sesini duymadıklarına göre çocuklar farklı bir yerde der. Herkesin aklına Shagun gelir. Raman onu davet etmedik der fakat Abhi onu gördüğüme eminim der. Ishita ve Mihir hemen telefonlarını çıkarır. Ishita, Shagun’u cepten arar Mihir de aynı anda ev telefonunu çevirir. Fakat telefonlar cevap vermez. Ishita ve Mihir, Shagun’un evine gitmeye karar verir. Fakat eve gittiklerinde kimseyi göremezler.

Bekçiden Shagun’un nereye gittiğini öğrenirler. Ashok, Shagun’u arayarak biletleri aldığını söyler. Raman ve Abhi beraber hareket ederlerken Ruhi bağırarak uyanıyor. Adi onu sakinleştirmeye çalışır. Raman en sonunda Adi’ye ulaşır. Telefonda Ruhi ile de konuşarak onların bir otel odasında olduklarını öğreniyor. Ishita’da bekçinin verdiği adrese gelir ve otelde kalanların listesine bakar. Fakat listede Shagun’un ismi yoktur. Tam çıkarken Shagun’u görür. Adi mutfakta yemek hazırlamaktayken tüp kaçağı nedeniyle büyük bir patlama gerçekleşir.

Ishite derhal olay yerine koşar. Ruhi son saniyede kurtulmuştur fakat Adi baygın bir halde içeridedir. Ishita onu da kurtarmayı başarır. Fakat otel sallanmaya başlamıştır. Herkes oteli boşaltmaya başlar. Ishita da çocuklarla beraber dışarı çıakrlarken Ishita!nın ağayı büyük bir taşa sıkışır. Fakat kimse can havliyle kaçarken ona yardım etmez. Bir süre sonra sallanan bina büyük gürültüyle yıkılır. Ishita enkaz altında kalır ve herkes onu armaya başlar.

Aramalrdan sonra Ishita Ruhi’nin de çabasıyla mucize şekilde kurtulur. Adi annesinin gerçek yüzünü ve Ishita’nın onun için yaptıklarını görür. Acaba Ishita yaşayacak mıdır? Raman tarafından enkazdan kurtarılan Ishita ambulansla hastaneye kaldırılır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.