Sev Yeter 113. Bölüm Özeti 21 Kasım Çarşamba Tüyoları # Subbu’nun İntikamı

Burak 01 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 113. Bölüm Özeti 21 Kasım Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Subbu öfke terapisi için psikoloğa gitmiştir. Doktor ilaçlarını zamanında almasını söyler. Subbu geçmişinde yaşadıklarından ötürü sinir krizleri geçirmektedir. Düğün öncesi ortaya çıkan bu durum karşısında acaba Raman ve Ishita ne yapacaktır ? Subbu intikam içinmi Simmi ile evlenmektedir ? 21 Kasım Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 113. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 21 Kasım Özeti 113. Bölüm Tüyoları

Raman düğün için gelen konuklar nedeniyle Ishita ile yalnız kalamaz. Gece vakti Ishita’nın yanına gitmek ister. Salonda yatan Appa yattığı yerde rahat edemez ve Ishita’nın yatağına gider. Ishita da bu sırada Raman’ın odasına gitmektedir. Raman’ın terliklerini görünce salondaki kanepeye bakar. Kanepede ise Appa’nın gitmesinin ardından Simmi yatmıştır. Ishita onun Raman olduğunu sanarak aşk sözcükleri fısıldamaya başlarken Raman da Ishita olduğunu sanarak Appa’ya sarılır. Appa, Raan’ın sarılmasıyla korkarak bağırmaya başlar ve odadan bağırarak çıkar.

Herkes ne olduğunu anlamaya çalışır ve salona gelir. Işıklar yandığında Appa ve Simmi yaşananlaı anlatır. Ishita ve Raman kahkaha atmaya başlar. Mihika ile Abhi yakınlaşmaya devam etmektedir. Abhi, Mihika ile arkadaşlarına musallat olan serserileri pataklarken Mihika’yı da arabayla eve bırakır. Shagun uçak bileti için otele gider. Adam herşeyin tamam olduğunu ve biletlerde sorun olmadığını söyer. Bu sırada Raman ve Mihir de aynı otelde düğün hazırlıkları yapmaktadır. Raman, Mihir’i göndererek resepsiyondan kendisi ve Ishita için oda rezerve ettirir. Bunun sürpriz olduğunu söyler ve gizli tutulmasını ister. Shagun onu duyar ve herkes nişandayken Raman da Ishita ile beraberken işim çok kolay olacak diye düşünür.

Subbu günlüğünü aramaktadır. Bir ajanda bulur fakat içerisinde davetli listeleri vardır. Günlüğünün karıştığını düşünür ve Ishita’nın bunu öğrenmesinden dolayı telaşlanır. Ishita’da Bayan Bhalla’ya davetli listesini sorar. Bhalla ajanda da olduğunu söyler. Ishita masanın üzerindeki ajandayı açar fakat davetli listesini göremez. İçini okuduğu zaman Lakşi’nin yaşamak istemediğini öğrenir.  Subbu sinirli bir şekilde gelir ve Ishita’nın elinden günlüğünü alır. Ishita neden bu kadar sinirlendiğini sorar. Subbu günlüğü okudunuz sanırım diyerek Lakşi’nin düşük yapmasının ardından depresyona girdiğini bu nedenle tedavi gördüğünü söyler.

Subbu ailenin ondan herşeyi aldığını söyleyerek onlardan nefret ettiğini ve intikam alacağını düşünür. Akşam olduğunda Subbu eski eşi ile çocuğunu düşünmektedir. Onların resimlerini eline alarak intikam vaktinin geldiğini söyler. Sujata yanına gelerek başını okşar. Subbu uçak kazasına inanan Bhalla ailesinin kendisinden şüphe etmeyeceğini düşünürken Sujata, Ishita’nın çok zeki olduğunu söyler. Raman dolabın üzerinde duran çantayı almak isterken merdivenden düşer. Aşağıda Ishita da vardır ve ikisi birden yuvarlanırlar.

Düğün zamanı gelmiştir. Bhalla aileleri konukları karşılarken Ashok ile Shagun da çocukları kaçırmak üzere yola çıkarlar. Subbu ile Sujata da gelin evine gelirler. Subbu, Simmi ile özel konuşacağını söyleyerek odasına girer. Subbu, Lakşi’nin havayolu ile ilgili bir davasından ötürü düğünün hemen ardından Londra’ya gitmesi gerektiğini söyler. Simmi eğer önemliyse git der. Daha sonra düğün eğlencesi başlar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 113. Bölüm Özeti 21 Kasım Çarşamba Tüyoları # Subbu’nun İntikamı” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳

 2. Anonim dedi ki:

  :wedding:

 3. Anonim dedi ki:

  :dress:

 4. Anonim dedi ki:

  :bride:

 5. Anonim dedi ki:

  :heart:

 6. Anonim dedi ki:

  😛 razz
  😳 oops
  :mrgreen: mrgreen
  😆 lol
  😥 cry
  👿 evil
  😀 grin
  😎 cool
  ➡ arrow
  😕 ???
  ❓ ?
  ❗ !
  😈 twisted

 7. Anonim dedi ki:

  😯
  🙄
  😛
  😳
  :mrgreen:
  😆
  😥
  👿
  😀
  😎

  😕

 8. Anonim dedi ki:

  😈
  {:twisted:}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.