Sev Yeter 112. Bölüm Özeti 20 Kasım Salı Tüyoları # Sıra Ishitada…

Burak 01 Kas 2018 Sev Yeter  0

Geçen bölümde Raman hizmetçinin kilitlediği dolapta mahsur kalmıştı. Eve geldiklerinde Ishita, Raman’ın sesini duyar ve korkar. Raman dolabın içinde olduğunu söyler. Romi anahtarla kapıyı açmayı dener fakat anahtar kırılır. 20 Kasım Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 112. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 20 Kasım Özeti 112. Bölüm Tüyoları

Raman uzun süredir dolapta mahsur kalmıştır. Çok susadığını söyler. Ruhi bir bardak su ve bir pipet getirerek Raman’a su içirir. Sonunda çilingir gelir. İçerideki adam hırsızmı diye sorunca Raman çok sinirlenir. Çilingir sonunda kapıyı açınca herkes rahat bir nefes alır. Raman Ishita’dan acıktığını söyleyerek yemek ister. Yemek yerleken Adi ve Ruhi de babalarından gelen hediyeleri sahiplerine verirler. Raman, Ishira’dan su istediğinde Simmi’ye planından bahseder. Simmi, Ishita’yı odasına yollar. Raman da odaya gelir ve dolaba nasıl girdiğini anlatır. İkisi de dolaba girdiğinde Simmi kapıyı üzerlerine kilitler.

Raman hemen sıkıştırmaya başlar ve artık bir yere kaçamazsın der. Ishita gülümseyerek seni seviyorum Raman der. Raman duyamadım der. Ishita yeniden seni seviyorum Raman der. Raman yine duyamadığını söyleyince Ishita SENİ SEVİYORUM RAMAN diye bağırır. Bu sırada dolabın kapağı açılır ve herkes alkışlamaktadır. Adi, Raman ve Ishita teyzenin aşk hikayesinin nihayete vardığını söyler. Ayrıca Raman, Simmi’nin Subbu ile çıkmasından mutlu olduğunu söyler. Sabah kahvaltısında Raman, Nelu’nun nerede olduğunu sorar. Nelu ise saklanmaktadır. Raman, Nilu’nun çıkmasını isteyerek çok iyi iş başardığını söyler. Ishita gülümsemektedir.

Shagun, Parmit’i ziyarete gider. Parmit bana vermezsen çocukları kaçırma planını anlatırım der. Ertesi gün Bhalla ailesi Subbuları karşılar. Simmi güzel bir sari giymiştir. Bu esnada Shagun gelir. Bhala böyle güzel bir günde neden geldin diye kızar. Shagun davet edilmediğimi biliyorum fakat Adi’yi görmeye geldim der. Polis şefi Subbu’nun en iyi arkadaşıdır ve kız istemeye davet edilmiştir. Polis şefi Abhi, Shagun’u tanır. Herkes şaşkındır. Abhi onun Avustralya’ya gitmek istediğni ve annesinin ölmek üzere olduğunu söyler. Mihir neden bundan benim haberim yok diyerek kızar. Ishita, Shagun’un plan yaptığını düşünmektedir.

Shagun dışarı çıkar. Çocukları ne olursa olsun götüreceğim der. Misafirler ayrıldıktan sonra Raman, Ishita’yı över. Subbu gelen bir telefon sonrası çileden çıkar. Herşeyi kırıp dökmeye başlar. Sujata gelerek ona engel olmaya çalışır. İlaçlarını alıp almadığını sorar. Subbu’nun eli kanlar içindedir. Bu sırada Bayan Bhalla’dan bir telefon gelir. Sujata ona sakinleşerek telefona bakmasını söyler. Subbu telefonu açar. Bhalla ertesi gün nişan olacağını ve hazırlıkları kontrol etmesini söyler. Sujata hedeflerini gerçekleştirene kadar devam et der. Subbu bunu düşünecek kadar akıllıyım der.

Eve doktor gelir ve ilaçlarını içmediği için Subbu’yu azarlar. Geçmişi artık bırakmasını söyler. Subbu bu gerçekler nedeniyle evlendiğini söyler ve bunu saklamasını ister. Abhi ile Shagun’un yalan söylediğini düşünür ve onun kimle uçağa bineceğini araştırır. Ashok onu planlarını mahvetmesinden çekinmektedir. Raman, Adi’nin psikolojik danışmanından bir telefon alır. Bu esnada Subu da oradadır. Psikolog artık Adi’nin terapiye ihtiyacı olmadığını söyler. Bu sırada Raman diğer odadan bazı sesler duyar. Psikolog diğer odadaki bir hastanın öfke kontrolleri yaşadığını belirtir.

Raman ile birlikde Subbu da çıakr. Raman onu gördüğünde danışmanın sözlerini düşünür. Subbu, Raman’ı görür. Raman, Adi için geldiğini söylerken Subbu bazı şahsi problemleri olduğu şçin geldiğini söyler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.