Sev Yeter 111. Bölüm Özeti 19 Kasım Fragmanı # Parmit Tutuklanıyor

Burak 01 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Simmi, Ananya2yı düşünerek evlenmeyi istemediğini söylemiştir. Bayan Bhalla’ da ona Ishita’yı örnek gösterir. Ishita, Ruhi’nin hayatına girmesinden sonra çok mutlu olduğunu söyler. Rinki eve girdiği zaman heryerin çiçeklerle süslendiğini görür. Evde bir kadın olduğunu düşünerek Mihir’in yatak odasına gider. Mihir de ağzında bir gülle beklemektedir. Rini adeta deliye döner ve etrafı aramaya başlar. Rinki’ye banyoya girmemesini söyleyince Mihir daha da şüphelenir. Rinki onun yakasına yapışır ve bana bunu nasıl yaparsın diye bağırmaya başlar. Mihir ise seni seviyorum der fakat Rinki’nin gözü dönmüş durumdadır.

Rinki bir süre sonra duraklar ve Mihir’in dediklerini anlar. Fakat banyoya bakacağım der. Mihir, Romi’ye çıkmasını söyler. Romi’yi gören Rinki çok şaşırır. Romi, Ishita’nın planı olduğunu söyleyerek herşeyi anlatır. Mihir seni seviyorum Rİnki der. Rinki’de ona karşılık verir her şey yoluna girer. Ishita, Bayan Bhalla’ya acele etmemesini söyler. Bu esnada Subbu gelir ve Simmi’nin düşünmesi için süre verdiğini söyler. Subbu, Simmi’ye duygusal bir konuşma yapar. Simmi, Parmit ile yaptığı yanlışları düşünerek acele etmemesini söyler. Ishita’da olanları Mihir’den öğrenir ve çok mutlu olur. Telefonu Rinki’ye verir. Rinki de Ishita’ya teşekkür eder.

Rinki onları akşam yemeğine davet eder. Bu sırada Simmi gelerek Subbu ile evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Ishit çifte mutluluk yaşandığını söyler ve Simmi’ye sarılır. Shagun pasaportları acenteye verir ve işlerin derhal yapılmasını ister. Ashok da ona sarılır ve seni görmeyince kötü oluyorum der. Shagun ise benden uzak dur diyerek çok yakında çocukları ile Avustralya’ya gideceğini söyler. Ishita kliniğinde Subbu ile Simmi’yi konuşmaktadır. Ondan bir süre Simmi ile konuşmasını ve birbirlerini anlamalarını ister. Subbu, Ananya’ya iyi bir baba olurken Simmiye’de iyi bir eş olacağını söyler.

Mihika iş görüşmesi için bir şirkete gider ve orada Suraj ile karşılaşır. Mihika onu görünce gitmek ister. Suraj eğer buradan gidersen Ashok’un eski karısı olduğunu duyan sana iş vermez der ve kariyerini düşün der. Mihika buna rağmen çıkar. Eve geldiğinde Amma onun böyle kendini hırpalamamsını ister. Bu esnada Rinki gelerek Mihir’in yanında bir iş olduğunu ve bunun için en uygun insanın Mihia olduğunu söyler. Rinki şayet kabul etmezsen kendimi sorumlu tutacağım diyip onu ikna eder.

Akşam olduğunda Subbu ile Sİmmi bir arada yemek yiyeceklerdir. Bhala, Simmi’den iyi giyinmesini ister. Simmi, Ananya ile çıkacağını söylerken Ishita’da ona bakacaklarını söyler. Subbu gelir ve elindeki paketi Ishita’ya gösterir. Ishita, Sİmmi için aldığını düşünürken Subbu bu senin der. Simmi hazır olduğunu söylediğinde çıkarlar. Bu sırada Shagun pasaportlarda bir sorun olduğunu söyleyerek karakola çağırılır. Sev Yeter 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Pasaportlardaki eksikliklerden dolayı Shagun’un planı suya düşer. Polis müfettişi Shagun’dan şüphelenmiştir. Ishita’nın Simmi’yi ikna etmesinin ardından Subbu ile Simmi beraber akşam yemeğine giderler. Parmit de onları gizlice takip etmektedir. Simmi, Ananya’nın ilaçlarını alıp almadığını kontrol etmek üzere Bhalla’yı arar ve ondan ilaçları vermesini ister. Subbu da Ishita’yı arar ve her şey ahzırmı diye sorar. Ishitahazır olduğunu söyleyince telefonu Simmi’ye verir. Simmi karşısında Bhalla, Ishita ve Ananya’yı görür ve çok mutlu olur.

Subbu teknolojiden iyi anladığını söyler ve Ananya’yı istedği zaman takip edebilirim der. Sujata, Ishita’yı arar ve Subbu’nun Simmi ile birlikte yemeğe çıkamsını eleştirir. Simmi’nin halen evli olduğunu ve Parmit^’in onları takip etmesi halinde başlarına dert açacaklarını söyler. Ishita, Simmi’nin evli olduğunu fakat hayatını yaşaması gerektiğini savunur. Ishita, ROmi ile birlikte Parmit’in yanına gider ve boşanma belgelerini imzalamasını ister. Parmit bunun karşılığında para ister. Romi ise Parmit parayı alır fakat sonra daha fazlasını ister diyerek olanları Raman’a söylemelerini ister.

Mihika ile Romi beraberdir ve bazı adamlar Mihika için ıslık çalar. Romi artislik yapmak için bir adamı tutar ve onu azarlar. Romi adama yumruk atmak üzereyken adam elini tutar. Birlikte karakola giderler. Mihika adamın kendisini ıslıkla taciz etmeye çalıştığını söylerken polis gelir ve adama efendim diye hitap eder. Adam kimliğini çıkararak Mihika ile Romi’ye gösterir ve adamın müfettiş olduğu ortaya çıkar. Romi bir ıslık duydum diyerek kıvırmaya çalışır. Mihika özür diler. Adam bir sorun olursa beni arayabilirsiniz der. Mihika bunu Ishita’ya anlatınca çok gülecek der.

Ishita’nın bacağındaki alçılar kesilir. Romi ve Mihika da onu ziyarete gelirler. Ishita bir fikri olduğunu Simmi’nin Parmit’den kolayca ayrılacağını söyler. Telefondan Mihir’i arayarak eve gelmesini söyler. Eve geldikleri sırada Mihir, Parmit’in Ashok’un sahte şirketler ile usulsüzlük yaptığını ve bunun için Ashok’dan para aldığını söyler. Bu durum Parmit’i hapse götürebilir der. Ishita bir çanta ile birlikte Parmit’in yanına gider. Parmit parayı ister. Ishita ise önce belgeleri imzala der. Parmit imzayı atar ve çantayı alır. Fakat çantada para değil sahtecilik belgeleri vardır. Parmit, Ishita’dan imzalı kağıtları almaya çalışırken müfettiş Abhishek araya girerek Parmit’i etkisiz hale getirir.

Mihir, ROmi ve Mihika polisi getirir. Parmit onşarı tehdit etmeye devam eder. Abhi, Parmit’i tutuklar. Ishita, Simmi artık serbest der. Ishita eve geldiğinde Bhalla onu ayakta görür ve sevinir. Ishita, Simmi’ye Parmit’in boşanma belgelerini gösterir. Simmi, Ishita’ya nasıl teşekkür edeceğini bilemez. Ishita ondan bir yüzük ister. Simmi bir parti vereceklerini söylerken Ishita, Raman gelmeden olmaz der. Raman, Delhi’ye gelir ve ailesine sürpriz yapmayı düşünür. Raman eve geldiğinde Ishita ile ailesi birlikte yemeğe çıkarlar. Raman eve girer. Hizmetçi Nelu’dan saklanmak için dolaba girer.

Nelu dolabın açık olduğunu görünce kapısını kilitler. Raman saatler boyunca dolapta mahsur kalır. Ishita ve diğerleri eve gelirler ve Ishita odasına girer. Raman’ı dşündüğü sırada Raman dolabın içinde Ishitaaa diye bağırır. Ishita şaşkınlıkla sesin nereden geldiğini anşamaya çalışır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.