Sev Yeter 110. Bölüm Özeti 16 Kasım Cuma Fragmanı

Burak 01 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 110. Bölüm Özeti 16 Kasım Cuma Neler Yaşanacak ?

Parmit’in Bhalla evinde çocuğumu alacağım demesi büyük gerginliğe sebep olmuştur. Ishita bu konuda Sujata’dan yardım almayı uygun görür ve Bhalla’da bunu onaylar. Mihir ise Rinki’yi kıskandırmaya devam etmektedir. Rinki, Mihir’i istemeye gelen kadından sonra Mihir’i önemsemektedir. Romi ise bunu Ishita’nın planladığını söylerken Mihir, Ishita’nın çok zeki olduğuunu düşünmektedir. Shagun çocukların pasaportlarını almak üzere evin boş olduğu eve gelerek Ishita’nın odasına girer.

Sev Yeter 16 Kasım Özeti

Shagun, Ishita’nın odasında çocukların pasaportlarını ararken bir anahtar bulur. Anahtar ile dolabı açtığında pasaportları bulur. Avustralya’ya gitmek için bir engel kalmadığını düşündüğü esnada Ruhi gelir. Neler karıştırıyorsun sen diyerek hesap sormaya başlar. Çanda bir şey sakladığını söyler. Shagun’a yalancı der. Shagun, Ruhi’yi azarlarken Ruhi, Bay Bhalla’ya çantasını kontrol etmesini söyleyeceğim der ve odadan ayrılır. Shagun yakalanma korkusuyla pasaportları yerine koyar. Daha sonra salona iner. Ruhi, Shagun’un odada olduğunu söyleyerek Bay Bhalla’yı getirir fakat Shagun orada değildir. Adi, Shagun’un bekleme odasında olduğunu söyler.

Adi ve Ruhi akşama babaları ile görüntülü konuşacaklarını söylerken Ishita’nın hazırlanmasını isterler. Herkes bilgisayarın karşısındayken internet sorunu nedeniyle görüntülü konuşamazlar. Aile bir süre yazışarak Raman ile sohbet eder. Raman yalnızca Ishita ile konuşacağını söyler. Simmi, Bayan Bhalla ile sohbet eder ve boşanmanın ardından yalnız yaşamak istediğini belirtir. Bhalla, Raman da yalnız yaşamak istiyordu fakat Ishita hayatına girdikten sonra çok mutlu oldu der. Simmi, Subbu’nun da yalnız yaşadığını söyleyince Bhalla korkmaya başlar.

Adi projesinin bu gün gösterileceğini söyler ve neden hiçbiriniz hazır değilsiniz der. Romi hazır olduğunu söylerken Bayan Bhalla modern bir giyisi ile gelir. Amma ile sürekli sari giydiğini söyleyerek dalga geçer. Shagun da Ashok ile konuşmaktadır. Ashok pasaport işini sorar. Shagun, Ishita’nın çocukları çok şımarttığını söyler ve en kısa zamanda bu meseleyi halledeceğini söyler. Amma, Bayan Bhalla’ya kızarak ayrılır. Bir müddet sonra modern kıyafetlerle gelir. Ruhi onu övmeye başlar. Amma da modern giyisiler zayıflar içindir diyerek onu kızdırır. Adi, Simmi’nin neden gitmediğini sorar. Simmi de Ananya’nın rahatsız olduğunu söyler.

Parmit, Sujata ve Subbu’nun yanına gider. Subhu’yu karısı ve çocuğundan uzak durması konusunda uyarır. Adi filmini gösterirken bu filmin Raman ve Ishita’nın eşsiz aşk hikayesi olduğunu söyleyerek başlar. Ishita, Raman’ı düşünmektedir. Simmi, Ananya’nın çok hastalandığını Simmi’den öğrenir. Simmi karşısında Parmit’i görünce hemen Nelu’ya polisi aramasını söyler. Parmit iyice sinirlenir ve tokat atmak üzere hamle yaparken Subbu onun elini yakalar. Parmit, Simmi’ye demek sevgilini çağırdın diyerek kızar. Subbu’da kendin gibi zihnin de kötü der. Tartışırlarken Ishita ve Bhalla ailesi de gelir.

Romi, Parmit’i dışarı attığı sırada Subbu, Parmit hakkında Simmi’yi uyarmak üzere geldiğini Parmit’in Simmi’yi dövmeye çalıştığını söyler. Subbu, Ananya için doktoru arar. Bhalla ağlarken Ishita, Subbu’nun Ananya için gergin olduğunu anlar. Subbu duygularını Bala’ya anlatır. Kızı’nın ölmesinin ardından ilk defa Ananya ile mutlu olduğunu söyler. Bala, Simmi için Ishita ile sık sık görüşmesi gerektiğini söyler. Vandu konuşılanların sadece son bölümünü duyar ve bunu Ishita’ya söylemek ister. Bala kendilerini yanlış anladığını söyler fakat Vandu ona kulak asmaz. Adi ile Ruhi’ye okuldan Singapur’a gidecek öğrenci heyetine seçildiklerine dair bir kağıt gelmiştir. bu durum Shagun’u da çok heyecanlandırır. Shagun böylece onların pasaportunu da alabilecektir. Vandu, Ishita’yı görünce ayağı sandalyey takılır ve yere düşer. Ishita hemen yardıma koşar.

Sujata elinde belgelerle birlikte Bhalla evine gelir. Parmit’in boşanma olana kadar eve gelemeyeceğini söyler. Bhalla’ya Subbu ve Simmi’nin yalnız olduklarını söyler ve Subbu’nun iyi bir baba olabileceğini anlatır. Bu Bhalla’ya da mantıklı gelir ve bu durumu Ishita ile de konuşurlar. Ishita önceleri itiraz etse de Simmi ile konuşmaya karar verir fakat Simmi kimseye yük olmak istemediğini söyler ve kabul etmez.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.